autor:
Marcin Motyka
autor:
Dominika Pawlik
Łukasz Kubot pokonał Benoita Paire 6:1, 6:3, 6:4! W IV rundzie rywalem Polaka będzie Adrian Mannarino!
Skomentuj 0
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami podczas tak szczęśliwego dla nas szóstego dnia Wimbledonu! Niedziela kończąca pierwszy tydzień tradycyjnie w All England Club będzie dniem przerwy. W poniedziałek zostanie rozegrana w całości IV runda, a więc o ćwierćfinał walczyć będą Agnieszka Radwańska oraz Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot! Już teraz serdecznie zapraszamy na nasze wszystkie poniedziałkowe relacje! Życzymy miłej niedzieli! Dobranoc!
Skomentuj 0
W IV rundzie czeka nas starcie ubiegłorocznej finalistki z półfinalistką sprzed trzech lat - Agnieszka Radwańska zagra z Cwetaną Pironkową.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Były jednak też niepowodzenia. Z turniejem gry mieszanej pożegnała się Alicja Rosolska.
Skomentuj 0
  • Skomentuj 0
    Później swoje zadanie spełniło, choć kosztowało ją to mnóstwo wysiłku, Agnieszka Radwańska.
    Skomentuj 0
    Na koniec przegląd wydarzeń. Polską sobotę w Londynie znakomicie rozpoczął Łukasz Kubot.
    Skomentuj 0
    Broniąca tytułu Serena Williams pokonała Kimiko Date-Krumm 6:2, 6:0 i o ćwierćfinał zagra z Sabiną Lisicką
    Skomentuj 1
    W turnieju debla Julien Benneteau i Nenad Zimonjić obronili dwie piłki meczowe i pokonali Grigora Dimitrowa i Frederika Nielsena 6:7(3), 6:3, 5:7, 6:2, 8:6!
    Skomentuj 0
    Do IV rundy pewnym krokiem zmierza Serena Williams. Amerykanka w trzech gemach II seta straciła tylko trzy punkty i prowadzi z Kimiko Date-Krumm 6:2, 3:0.
    Skomentuj 0
    Serena Williams wygrała I seta 6:2. W siódmym gemie Kimiko Date-Krumm przełamała Amerykankę po obronie dwóch piłek setowych, ale liderka rankingu zwieńczyła seta po raz trzeci odbierając podanie Japonce.
    Skomentuj 0
    Kolejnymi rywalami Polaków będą rozstawieni z numerem czwartym Leander Paes i Radek Stepanek.
    Skomentuj 0
    Gem,set i mecz Łukasz Kubot i Marcin Matkowski! Polacy pokonali Marinko Matosevicia i Franka Mosera 2:6, 4:6, 6:2, 6:2, 6:1!
    Skomentuj 1
    Serena Williams przełamała Kimiko Date-Krumm na 5:1 wspaniałym returnem forhendowym.
    Skomentuj 2
    I już jest 3:0 dla Polaków, którzy obronili break pointa!
    Skomentuj 6
    • Jan Mosiewicz Zgłoś komentarz
      Gem,set i mecz Kubot,Matkowski! 2:6,4:6,6:2,6:2,6:1 W III rundzie zagrają z Leanderem Paesem i Radkiem Stepankiem.
      • basher Zgłoś komentarz
        Już 5:1 dla naszych!
          Łukasz i Marcin przełamali na 5:1 i serwują na mecz. Wygląda na to,że zdążą.
          Zobacz więcej komentarzy (3)
          Łukasz Kubot i Marcin Matkowski przełamali Marinko Matosevicia i Franka Mosera i prowadzą 2:0 w V secie!
          Skomentuj 0
          I już jest przełamanie na korzyść Amerykanki, która wychodzi na 3:1.
          Skomentuj 0
          Serena Williams prowadzi z Kimiko Date-Krumm 2:1 w I secie. Na razie bez przełamań. Obie zawodniczki obroniły po jednym break poincie.
          Skomentuj 0
          Łukasz Kubot i Marcin Matkowski wygrali IV seta 6:2! Czyżby zwycięski powrót z 0-2?
          Skomentuj 0
          W III rundzie turnieju debla są bliźniacy Bob i Mike Bryanowie. Najbardziej utytułowani debliści świata pokonali Davida Marrero i Andreasa Seppegoi 6:3, 7:5, 6:4, wracając z 1:4 w III secie.
          Skomentuj 0
          David Ferrer pokonał Ołeksandra Dołgopołowa 6:7(6), 7:6(2), 2:6, 6:1, 6:2. Hiszpan odebrał Ukraińcowi wolę walki, przełamując go w maratońskim siódmym gemie (16 piłek) V seta i spotkanie zakończył utrzymując podanie na sucho.
          Skomentuj 1
          Łukasz Kubot i Marcin Matkowski są na dobrej do wyrównania stanu meczu z Marinko Matoseviciem i Frankiem Moserem z 0-2 na 2-2 w setach! W IV partii Polacy prowadzą 4:1!
          Skomentuj 2
          Na korcie 1 V seta grają David Ferrer i Ołeksandr Dołgopołow. Hiszpan prowadzi 4:2. Serena Williams i Kimiko Date-Krumm zagrają na korcie centralnym.
          Skomentuj 2
          Novak Djoković pokonał Jeremy'ego Chardy'ego 6:3, 6:2, 6:2. Francuz obronił drugiego meczbola szaloną akcją return-drajw wolej, ale przy trzecim wpakował forhend w siatkę. Lider rankingu o ćwierćfinał zagra z Tommym Haasem

Skomentuj 2
          Przed porażką obronił się jeszcze Jeremy Chardy, który w siódmym gemie obronił piłkę meczową. Novak Djoković w gemie tym popisał się bajecznym returnem. Serb przy 5:2 w III secie serwuje, by zamknąć spotkanie.
          Skomentuj 1
          • berg9 Zgłoś komentarz
            Alooooo williams dzisiaj jeszcze zagra redaktorku wiesz cos na ten temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Łukasz Kubot i Marcin Matkowski wygrali III seta 6:2!
            Skomentuj 0
            David Ferrer i Ołeksandr Dołgopołow będą grali V seta. IV seta Hiszpan wygrał 6:1.
            Skomentuj 2
            Łukasz Kubot i Marcin Matkowski nie składają broni! Polacy przełamali Marinko Matosevicia i Franka Moser i w III secie prowadzą 4:1!
            Skomentuj 0
            Coraz bliżej zwycięstwa jest Novak Djoković, który prowadzi z Jeremym Chardym 6:3, 6:2, 2:1 z przełamaniem. Tymczasem coraz bliżej V seta w meczu Davida Ferrera z Ołeksandrem Dołgopołowem. Ukrainiec prowadzi 2-1 w setach, ale w IV partii jest 4:1 dla Hiszpana.
            Skomentuj 1
            Łukasz Kubot i Marcin Matkowski przegrywają już 0-2 w setach. Marinko Matosević i Frank Moser II seta wygrali 6:4.
            Skomentuj 1
            Jednak Na Li wyszarpała awans do IV rundy z rąk Klary Zakopalovej. Chinka wygrała z Czeszką 4:6, 6:0, 8:6 i o ćwierćfinał zagra z Robertą Vinci.
            Skomentuj 2
            Klara Zakopalova nie wykorzystała szansy na skończenie meczu serwisem. Na Li prowadzi 7:6.
            Skomentuj 7
              Już nie dadzą Sereny na kort nr 3,bo właśnie wrzucili tam mecz miksta.
              • justyna7 Zgłoś komentarz
                właśnie Chcę zobaczyć babcie tenisowe!!!!!!!!
                  Hmmm... Serenę mogliby dać na kort nr 3,gdzie zakończył się ostatni mecz(Li-Zakopalova).
                  Zobacz więcej komentarzy (4)
                  Zacięty bój o IV rundę toczą Na Li i Klara Zakopalova. W 11. gemie III seta Czeszka przełamała Chinkę i przy 6:5 będzie serwować, by wygrać mecz!
                  Skomentuj 5
                  Zobacz więcej komentarzy (2)
                  Łukasz Kubot i Marcin Matkowski w trzecim gemie II seta obronili break pointa. Po pięciu gemach Polacy prowadzą 3:2 z Marinko Matoseviciem i Frankiem Moserem.
                  Skomentuj 1
                  Novak Djoković w ósmym gemie przełamał Jeremyego Chardy'ego wspaniałym bekhendem i I seta zakończył, utrzymując podanie na sucho.
                  Skomentuj 0
                  W meczu Davida Ferrera z Ołeksandrem Dołgopołowem tak jak w I secie, o losach II partii zadecydował tie break. Tym razem lepszy Hiszpan i wyrównał stan meczu na 1-1.
                  Skomentuj 1
                    No,nie wiem czy Serena wyjdzie jeszcze dziś na kort. Ferrer z Dołgo zagrają jeszcze co najmniej 2 sety.
                    W IV rundzie zameldowali się Juan Martín del Potro i Tommy Haas. Argentyńczyk pokonał Gregę Zemlję 7:5, 7:6(3), 6:0, a Niemiec wygrał z Feliciano Lopezem 4:6, 6:2, 7:5, 6:4.
                    Skomentuj 0
                    Łukasz Kubot i Marcin Matkowski przegrali I seta 2:6.
                    Skomentuj 0
                    O III rundę debla panów walczą Łukasz Kubot i Marcin Matkowski! Biało-czerwoni przegrywają jak na razie w I secie 1:4 z parą Marinko Matosević i Frank Moser.
                    Skomentuj 1
                    • prezol_fan Zgłoś komentarz
                      no i przegrali 6:2 ale koncówka lepsza, może się obudzą i się uda:)
                      Chinka Na Li rozbiła 6:0 w II secie Klarę Zakopalovą i wyrównała stan rywalizacji na 1-1.
                      Skomentuj 1
                      Alicja Rosolska kończy przygodę ze 127. edycją Wimbledonu! Polka i Holender Robin Haase przegrali 3:6, 5:7 z Brytyjczykami Heather Watson i Jonathanem Marrayem w I rundzie turnieju miksta.
                      Skomentuj 0
                      Koniec meczu na korcie centralnym! Sabina Lisicka pokonała 4:6, 6:2, 6:1 Australijkę Samanthę Stosur i zagra w IV rundzie!
                      Skomentuj 0
                      Tommy Haas wygrał trzecią partię meczu z Feliciano Lopezem w stosunku 7:5 i prowadzi już 2-1 w setach.
                      Skomentuj 0
                      Alicja Rosolska i Robin Haase odrobili stratę przełamania i w II secie mamy remis po 5!
                      Skomentuj 0
                      Gem, set i mecz na korcie 14. Estonka Kaia Kanepi pokonała 6:2, 6:3 pogromczynię Urszuli Radwańskiej z II rundy, Alison Riske.
                      Skomentuj 0
                      Niespodzianka na korcie numer 3! Klara Zakopalova pokonała w I secie 6:4 Chinkę Na Li!
                      Skomentuj 0
                      I Ołeksandr Dołgopołow wygrał po tie breaku pierwszą partię meczu z Davidem Ferrerem!
                      Skomentuj 0
                      Na korcie numer 1 David Ferrer serwował po zwycięstwo w premierowej odsłonie, ale stracił podanie i o losach partii zadecyduje tie break!
                      Skomentuj 0
                      1-1 w setach jest również w pojedynku Feliciano Lopeza z Tommym Haasem!
                      Skomentuj 0
                      Na korcie centralnym Sabina Lisicka wyrównała właśnie stan rywalizacji z Samanthą Stosur! Mająca polskie korzenie reprezentantka Niemiec wygrała drugiego seta 6:2!
                      Skomentuj 0
                      Alicja Rosolska i Robin Haase przegrali I seta w I rundzie gry mieszanej z brytyjską parą Heather Watson i Jonathan Marray w stosunku 3:6!
                      Skomentuj 0
                      Tomáš Berdych stracił seta z Kevinem Andersonem, a Bernard Tomic wyeliminował Richarda Gasqueta i jest o krok od drugiego w karierze ćwierćfinału Wimbledonu!
                      Skomentuj 0
                      Skomentuj 0
                      Juan Martín del Potro wygrał drugiego seta z Gregą Zemlją w tie breaku 7-3. Natomiast na korcie centralnym partia otwarcia padła łupem Samanthy Stosur , która walczy ze Sabiną Lisicką.
                      Skomentuj 0
                      Na korcie nr 1 Feliciano Lopez wygrał pierwszego seta z Tommym Haasem 6:4.
                      Skomentuj 0
                      Gem, set i mecz - Cwetana Pironkowa! Bułgarka pokonała Petrę Martić 6:1, 4:6, 6:2. W IV rundzie Pironkowa zagra z lepszą z pary Agnieszka Radwańska - Madison Keys. Mecz Polki z Amerykanką trwa na korcie nr 3.
                      Skomentuj 0
                      Szczęśliwy Tomáš Berdych, bo Kevin Anderson okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem, ale Czech zdołał zwyciężyć. Finalista Wimbledonu z 2010 roku wygrał 3:6, 6:3, 6:4, 7:5 i w kolejnej rundzie stanie naprzeciw Bernarda Tomicia.
                      Skomentuj 0
                      Przełamanie na korzyść Tomáša Berdycha! Czech przegrywał w czwartym secie 2:5, ale wygrał cztery gemy pod rząd i będzie serwować po awans do IV rundy.
                      Skomentuj 0
                      Tomáš Berdych przełamał serwującego po zwycięstwo w czwartym secie Kevina Andersona. Tenisista z RPA prowadzi 5:4, ale serwować będzie Czech.
                      Skomentuj 0
                      Kevin Anderson jest na dobrej drodze, by doprowadzić do wyrównania w meczu z Tomášem Berdychem. Afrykaner prowadzi w czwartym secie 5:2.
                      Skomentuj 0
                      Madison Keys wygrała drugiego seta z Agnieszka Radwańska 6:4! Przed nami trzeci, decydujący set. Wszystkim fanom krakowianki przypominamy o naszej relacji z tego spotkania.
                      Skomentuj 0
                      Petra Martić wygrała drugiego seta z Cwetaną Pironkową 6:4. Natomiast na korcie 12. Juan Martín del Potro wygrał partię otwarcia z Gregą Zemlją 7:5.
                      Skomentuj 0
                      Owacja na stojąco na korcie centralnym dla Bernarda Tomicia! Młody Australijczyk w świetnym stylu wygrał z Richardem Gasquetem 7:6(7), 5:7, 7:5, 7:6(5). W walce o drugi w karierze ćwierćfinał Tomic zagra z Tomášem Berdychem bądź Kevinem Andersonem.
                      Skomentuj 2
                      • Forza Milan Zgłoś komentarz
                        mówisz o meczu Tomica z Gasquetem na polsat sport leciało
                        • nika9 Zgłoś komentarz
                          Świetny naprawdę świetny mecz ! Szkoda, że nie było można obejrzeć tego w telewizji.
                          Krecz Igora Sijslinga na korcie 18. Holender poddał mecz z Ivanem Dodigiem po 45 minutach, przegrywając 0:6, 1:6, 0:1.
                          Skomentuj 0
                          Zaledwie 41 minut trwały dwa premierowe sety meczu Ivana Dodiga z Igorem Sijslingiem. Chorwat wygrywa 6:0, 6:1.
                          Skomentuj 1
                          Cała Wielka Brytania odetchnęła z ulgą. Laura Robson przegrywała już z Marina Erakovic 1:6, 3:5, ale zdołała odwrócić losy meczu i wygrała 1:6, 7:5, 6:3! W IV rundzie Robson zagra z Kaią Kanepi bądź Alison Riske.
                          Skomentuj 0
                          Na korcie nr 1 Tomáš Berdych wyszedł na prowadzenie 2-1 w setach z Kevinem Andersonem. Finalista Wimbledonu sprzed trzech lat wygrał trzecią odsłonę 6:4.
                          Skomentuj 0
                          Agnieszka Radwańska wygrała pierwszego seta z Madison Keys 7:5! Przypominany o naszej relacji z tego pojedynku.
                          Skomentuj 0
                          Zaledwie 14 minut potrzebował Ivan Dodig, by wygrać 6:0 pierwszego seta z Igorem Sijslingiem.
                          Skomentuj 0
                          Na korcie centralnym Bernard Tomic objał prowadzenie 2-1 w setach w meczu przeciw Richardowi Gasquetowi. Australijczyk wygrał trzecią odsłonę 7:5.
                          Skomentuj 0
                          Cwetana Pironkowa, niegdyś półfinalistka Wimbledonu, wygrała partię otwarcia z Petrą Martić 6:1. Na korcie 12. za chwilę rozpocznie się mecz Juana Martína del Potro z Gregą Zemlją, pogromcą Grigora Dimitrowa.
                          Skomentuj 0
                          Z niezwykle trudnej sytuacji wyszła Laura Robson. Brytyjka po porażce w pierwszym secie w meczu z Mariną Erakovic, w drugim przegrywała już 3:5, ale wygrała cztery gemy z rzędu i całą partię 7:5.
                          Skomentuj 1
                          • qasta Zgłoś komentarz
                            Dobrze byłoby dodać , że Robson przegrywała już MECZ 1:6 3:5 a Eraković właśnie podawała na mecz . A tu Robson przełamała ją w ostatniej chwili ! Cała Anglia odetchnęła z ulgą.
                            Czytaj całość
                            W cudownie uratowanym 3.secie Robson wzleciała już jak na skrzydłach 4:0
                            Monica Puig w IV rundzie Wimbledonu! Młoda Portorykanka wygrała z Evą Birnerovą 4:6, 6:3, 6:4 i o ćwierćfinał zmierzy się z Amerykanką Sloane Stephens.
                            Skomentuj 0
                            Na korcie nr 19. dobiegł końca niesamowicie długi mecz deblowy. James Blake i Jürgen Melzer, poniedziałkowy rywal Jerzego Janowicza, wygrali z duetem Jamie Murray / John Peers 3:6, 6:3, 6:4, 3:6, 14:12!
                            Skomentuj 0
                            Niestety, już w I rundzie skończyła się przygoda Kamila Majchrzaka z juniorskim turniejem gry pojedynczej. Polak przegrał 2:6, 4:6 z Niemcem Maximilianem Martererem.
                            Skomentuj 0
                            Rozstawiona z numerem 11. Roberta Vinci wygrała 6:1, 6:4 z oznaczoną "18" Dominiką Cibulkovą 6:1, 6:4. Włoszka w 1/8 finału zagra z lepszą z pary Na Li - Klara Zakopalova.
                            Skomentuj 0
                            Na korcie nr 1 Tomáš Berdych wyrównał stan pojedynku z Kevinem Andersonem, wygrywając drugiego seta 6:3.
                            Skomentuj 2
                              Ostatecznie ten mecz wygrali Blake i Melzer. 3:6,6:3,6:4,3:6,14:12
                                Bardzo długi mecz deblowy trwa na korcie nr 19. James Blake i rywal Janowicza w IV rundzie Jurgen Melzer grają z Jamie'm Murray'em i John'em Peers'em. W V secie Blake i Melzer prowadzą 13:12.
                                Krok od porażki jest Kamil Majchrzak. Nasz junior przegrywa 3:5 w drugim secie z Maximilianem Martererm.
                                Skomentuj 0
                                Kapitalna końcówka drugiego seta w wykonaniu Richarda Gasqueta. Francuz w dziesiątym gemie obronił trzy setbole, w 11. przełamał Bernarda Tomicia, a w 12. zakończył partię zwycięstwem 7:5.
                                Skomentuj 0
                                Andreas Seppi pierwszy raz w karierze zagra w IV rundzie Wimbledonu! Włoch pokonał 3:6, 6:2, 6:7(4), 6:1, 6:4 Keia Nishikoriego.
                                Skomentuj 0
                                Rozpoczął się już mecz Agnieszka Radwańska - Madison Keys. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.
                                Skomentuj 0
                                Stracił podanie w czwartym gemie drugiego seta Kamil Majchrzak. Polak przegrywa z Maximilianem Martererem 2:6, 1:3.
                                Skomentuj 0
                                Monica Puig wygrała drugiego seta z Eva Birnerová 6:3. Tymczasem na korcie nr 12 Andreas Seppi jest blisko zwycięstwa. Włoch przełamał w piątym secie Keia Nishikoriego i prowadzi 4:3.
                                Skomentuj 0
                                Kamil Majchrzak niestety przegrał partię otwarcia 2:6 z Maximilianem Martererem. Zawód gospodarzom sprawia Laura Robson. Utalentowana Brytyjka uległa w pierwszym secie Marinie Erakovic 1:6.
                                Skomentuj 1
                                Gem, set i mecz - Sloane Stephens! Amerykanka pokonała Petrę Cetkovską 7:6(3), 0:6, 6:4, a to oznacza, że już niedługo na korcie 3. pojawią się Agnieszka Radwańska i Madison Keys!
                                Skomentuj 0
                                Roberta Vinci wygrała pierwszego seta z Dominiką Cibulkovą 6:1. Na korcie 11. nasz reprezentant w turnieju juniorskim, Kamil Majchrzak, przegrywa w partii otwarcia z Maximilianem Martererem z Niemiec 2:4.
                                Skomentuj 0
                                Na korcie nr 1 Kevin Anderson wygrał pierwszego seta z Tomášem Berdychem 6:3. A Sloane Stephens prowadzi już 5:3 z Petrą Cetkovską ma korcie 3 w decydującym secie.
                                Skomentuj 0
                                Przełamanie na korzyść Sloane Stephens! Amerykanka prowadzi w finałowej odsłonie z Petrą Cetkovską 4:3. Start meczu Agnieszki Radwańskiej coraz bliżej.
                                Skomentuj 0
                                Sloane Stephens remisuje w decydującym secie z Petrą Cetkovską 3:3. Po zakończeniu tego meczu na kort 3. wyjdą Agnieszka Radwańska i Madison Keys.
                                Skomentuj 0
                                Wspaniały pokaz urozmaiconego tenisa na korcie centralnym! Bernard Tomic wygrał partię otwarcia z Richardem Gasquetem w tie breaku 9-7.
                                Skomentuj 0
                                Piąty set wyłoni zwycięzcę w pojedynku Andreasa Seppiego z Keiem Nishikorim! Czwarta odsłona została wygrana przez Włocha 6:1.
                                Skomentuj 0
                                Andreas Seppi prowadzi 3:1 w IV secie z Keiem Nishikori, czyżby miało dojść do V seta?
                                Skomentuj 0
                                Na korcie numer 11 rozgrzewa się Kamil Majchrzak! Rywalem polskiego juniora jest Maximilian Marterer.
                                Skomentuj 0
                                Kenny de Schepper w IV rundzie! Francuz pokonał Juana Monaco 6:4, 7:6(8), 6:4.
                                Skomentuj 0
                                Gem, set, mecz - Michaił Jużny! Rosjanin w trzech setach odprawił Viktora Troickiego!
                                Skomentuj 0
                                Na korcie numer 3 swój mecz kończą Sloane Stephens i Petra Cetkovska, a Roberta Vinci i Dominika Cibulkova o awans powalczą na korcie numer 18.
                                Skomentuj 1
                                  Cetkovska zdaje się odprawi Stephens z kwitkiem, a były już spekulacje, że się wśliźnie na miejsce liderek, które odpadły
                                  Na korcie numer 1 pojawili się już Tomáš Berdych i Kevin Anderson, który w II rundzie wyeliminował Michała Przysiężnego.
                                  Skomentuj 0
                                  Kei Nishikori prowadzi 2:1 po wygraniu tie breaka z Andreasem Seppi.
                                  Skomentuj 0
                                  Petra Kvitova nie potrzebowała dużo czasu na odrobienie strat i pokonanie Jekateriny Makarowej!
                                  Skomentuj 0
                                  Fernando Verdasco w IV rundzie! Hiszpan błyskawicznie uporał się z Ernestsem Gulbisem 6:2, 6:4, 6:4!
                                  Skomentuj 0
                                  Na korcie centralnym pojawili się Richard Gasquet i Bernard Tomic, zapowiada się interesujące spotkanie!
                                  Skomentuj 0
                                  Kenny de Schepper po emocjonującym tie breaku do ośmiu, zapisał II seta na swoje konto. Francuz prowadzi 2:0 z Juanem Mónaco!
                                  Skomentuj 0
                                  Petra Kvitova już odrobiła straty, wynik pozostaje więc sprawą otwartą!
                                  Skomentuj 0
                                  A jednak, II set w meczu Kenny'ego de Scheppera i Juana Mónaco znajdzie rozstrzygnięcie w tie breaku!
                                  Skomentuj 0
                                  Na korcie numer 1 rozgrzewają się Petra Kvitova i Jekaterina Makarowa, które będą kończyć mecz rozpoczęty w piątek. Rosjanka prowadzi 3:6, 6:2, 2:1 i serwuje.
                                  Skomentuj 0
                                  Juan Monaco był bliski przegrania II seta, ale ostatecznie wybronił się i wyrównał na 5:5.
                                  Skomentuj 0
                                  Andreas Seppi wyrównuje stan meczu z Keiem Nishikori, wygrywając drugą partię. Fernando Verdasco i Michaił Jużny prowadzą już za to ze swoimi rywalami 2:0 i są bliscy awansu do kolejnej rundy.
                                  Skomentuj 0
                                  Łukasz Kubot prowadzi 6:1, 6:3, a rywal się denerwuje. Benoit Paire  popełnił podwójny błąd serwisowy i ze złości... połamał rakietę.
                                  Skomentuj 0
                                  Jürgen Melzer, czyli rywal Jerzego Janowicza w poniedziałkowym meczu IV rundy, rywalizuje właśnie w meczu deblowym. Partnerem Austriaka jest James Blake i para przed chwilą wyrównała stan meczu na 1:1 z Jamie Murray'em i Johnem Peersem.
                                  Skomentuj 0
                                  Andreas Seppi wziął się w garść! W II secie prowadzi z Keiem Nishikori 3:0 (podwójny break).
                                  Skomentuj 0
                                  Kenny de Schepper rzutem na taśmę wywalczył pierwszego seta z rozstawionym z numerem 22. Juanem Mónaco.
                                  Skomentuj 0
                                  Fernando Verdasco i Kei Nishikori wygrali pierwsze partie w swoich meczach!
                                  Skomentuj 0
                                  Podwójne przełamanie na korcie numer 3! Fernando Verdasco prowadzi 5:2 z Ernestsem Gulbisem i serwuje po seta.
                                  Skomentuj 0
                                  Pierwszy set także dla Michaiła Jużnego! Rosjanin jest rozstawiony w turnieju z numerem 20.
                                  Skomentuj 0
                                  Łukasz Kubot zapisał już pierwszego seta na swoje konto! Jeśli Polak pokona Benoita Paire, to zmierzy się z Adrianem Mannarino, który w piątek pokonał Dustina Browna.
                                  Skomentuj 0
                                  Łukasz Kubot zdążył już przełamać Benoita Paire, oby tak dalej!
                                  Skomentuj 0
                                  Kei Nishikori już w gemie otwarcia przełamał Andreasa Seppiego, to samo uczynił Michaił Jużny przy podaniu Viktora Troickiego.
                                  Skomentuj 0
                                  Rozgrzewki na wszystkich kortach zakończone, rozpoczynamy sobotnie zmagania na Wimbledonie!
                                  Skomentuj 0
                                  Skomentuj 0
                                  Jako pierwsi na kort wyjdą panowie. Zobaczymy m.in. Michaiła Jużnego z Viktorem Troickim, Andreasa Seppiego z Keiem Nishikorim czy Ernestsa Gulbisa z Fernando Verdasco.
                                  Skomentuj 0
                                  Już za kwadrans na korcie numer 18 powinien pojawić się Łukasz Kubot!
                                  Skomentuj 0
                                  W Londynie jest dzisiaj słoneczna pogoda! Nie powinno być zatem problemów z rozegraniem poszczególnych spotkań. Oto co czeka fanów tenisa w sobotnie popołudnie!
                                  Skomentuj 0
                                  Od godziny 12:00 zapraszamy na naszą relację na żywo z szóstego dnia rywalizacji na kortach wielkoszlemowego Wimbledonu!