Linette - Peer na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Iwanek
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo!
Skomentuj 0
Magda Linette przegrała z Shahar Peer 1:6, 1:6 i odpadła w półfinale turnieju WTA w Baku, do którego przebiła się z kwalifikacji.
Skomentuj 0
W trwającym 68 minut spotkaniu Magda Linette zdobyła tylko 10 z 30 punktów przy swoim pierwszym podaniu oraz wypracowała sobie tylko jednego break pointa, którego nie potrafiła wykorzystać. Shahar Peer zgarnęła 26 z 35 punktów przy swoim pierwszym serwisie oraz wykorzystała pięć z sześciu break pointów.
Skomentuj 0
1:6, 1:6 - Magda Linette wyrzuca bekhend i jej przygoda z turniejem w Baku dobiega końca. Gem, set i mecz Shahar Peer.
Skomentuj 2
*1:6, 1:5 - Dwa błędy Linette i 0-30. Serwis na forhend Peer, której return ląduje poza kortem. Świetna akcja Polki drop szot + lob, 30-30. Kros forhendowy Magdy poza kortem i meczbol.
Skomentuj 0
*1:6, 1:5 - Kros forhendowy Peer wymuszający błąd. Forhend Linette ląduje w siatce. Pierwszy w meczu podwójny błąd serwisowy Izraelki. Dwa popsute returny przez Polkę i gem dla Peer.
Skomentuj 0
 • Linette prosi o interwencję medyczną z powodu problemów z prawą stopą.
  Skomentuj 1
  1:6, 1:4* - Nieudany drop szot Polki, a następnie forhend wpakowany w siatkę i 0-30. Błąd z bekhendu i trzy break pointy dla Peer. Jeszcze jeden przestrzelony przez Linette bekhend i przełamanie.
  Skomentuj 0
  *1:6, 1:3 - Świetny return Linette i wykończenie drajw wolejem bekhendowym, 15-15. Kiks z bekhendu Polki. Agresywny forhend Peer, lob Magdy nie wpada w kort. Długa wymiana i przestrzelony przez Polkę bekhend.
  Skomentuj 1
  1:6, 1:2* - Miażdżący forhend po linii Linette. Potężny bekhend po linii i zakończenie akcji dającej gema pewnym wolejem.
  Skomentuj 0
  *1:6, 0:2 - Agresywne minięcie w wykonaniu Peer - Linette nie wychodzi bekhendowy wolej, 0-30. Wygrywający serwis Polki, 15-30. Ładna akcja Magdy z krosem bekhendowym i kończącym smeczem, 30-30. Return Peer poza kortem. Dwa dobre bekhendy Polki, po czym wolej, ale za długi i rywalka może ją spokojnie minąć, równowaga.
  Skomentuj 0
  *1:6, 0:2 - Magda coraz bardziej niecierpliwa w długich wymianach, a operująca głęboką piłką Peer czuje się na korcie bardzo komfortowo. Mając 40-0 Izraelka wyrzuca krosa forhendowego, ale po chwili gema kończy wygrywającym serwisem.
  Skomentuj 0
  1:6, 0:1* - Pierwszy obroniony wyrzucającym serwisem na forhend Izraelki, ale przy drugim Polka wyrzuca forhend i zostaje przełamana.
  Skomentuj 0
  *1:6, 0:0 - Peer trzyma Linette na bekhendzie, który w I secie był dla niej kopalnią punktów. Nieudana kontra Izraelki, 15-15. Lob forhendowy Shahar, 15-30. Peer dwa razy podnosi piłkę i Magda wyrzuca bekhend. Dwa break pointy.
  Skomentuj 0
  1:6 - Izraelka kończy seta wygrywającym serwisem. Gem i I set Shahar Peer.
  Skomentuj 4
  Zobacz więcej komentarzy (1)
  1:5* - Świetna defensywa Peer i Linette w końcu pakuje smecza w siatkę. Trzy setbole dla Izraelki.
  Skomentuj 0
  1:5* - Dwa bardzo dobre returny Peer, jeden błąd Linette i trzy break pointy. Wykorzystany przez Izraelkę już pierwszy, returnem wymuszającym błąd.
  Skomentuj 0
  *1:4 - Próba akcji return-wolej w wykonaniu Linette, ale piłka ląduje w siatce. Fatalny bekhendowy drop szot Polki i gem dla Peer.
  Skomentuj 0
  1:3* - Dobry drop szot Linette, ale świetne odegranie forhendem po krosie Peer, 15-15. Bekhend Polki za długi. Kros forhendowy Izraelki poza kortem i 30-30. As Peer, a następnie jeszcze jeden błąd z forhendu i równowaga.
  Skomentuj 0
  1:3* - Precyzyjne minięcie bekhendowe po krosie Peer i break point. Linette świetnie wybiera krosa forhendowego rywalki, ale po chwili wyrzuca bekhend i jest przełamanie.
  Skomentuj 0
  *1:2 - Głęboki kros forhendowy Linette wymuszający błąd. Agresywna akcja odwrotny forhend-smecz, 30-0. Ostry bekhend po linii Peer i kros forhendowy Magdy ląduje poza kortem. Kros bekhendowy + kros forhendowy wymuszający błąd i 40-15. Podwójny błąd, 40-30. Po podniesieniu piłki przez Peer, Linette wyrzuca bekhend, równowaga.
  Skomentuj 0
  *1:2 - Skuteczna akcja Peer przy siatce. Ładna akcja Linette, wejście w kort i wykończenie forhendem. Przy 40-15 dla Izraelki Polka popisuje się świetnym returnem i wieńczącym smeczem. Kros bekhendowy Magdy poza kortem i gem dla Peer.
  Skomentuj 0
  1:1* - Kros forhendowy wymuszający błąd w wykonaniu Linette. Kapitalny forhend po linii Polki i gem.
  Skomentuj 1
  *0:1 - Głęboki kros forhendowy Linette i ładne wykończenie akcji przy siatce. Efektowny bekhend po linii Polki, 30-0. Agresywny atak Magdy i trochę szczęścia na koniec - forhend po taśmie, 40-0. Krótki kros forhendowy Peer wymuszający błąd, 40-15. Nieudany drop szot bekhendowy Linette, 40-30. Kros bekhendowy i drajw wolej forhendowy Polki, ale świetna kontra forhendowa po krosie Peer i równowaga.
  Skomentuj 0
  *0:1 - Głębokim zagraniem w sam narożnik Peer wymusza błąd na Linette. Return Magdy ląduje poza kortem i gem dla Izraelki.
  Skomentuj 0
  0:0* - Linette wyrzuca forhend, ale po chwili popisuje się minięciem bekhendowym po linii za pomocą wysokiego slajsa. Wygrywający serwis Izraelki. Szczęśliwy bekhend po taśmie Polki i równowaga.
  Skomentuj 0
  0:0* - Linette uzyskuje break pointa fantastycznym krosem bekhendowym, ale Peer doprowadza do równowagi głębokim krosem wymuszającym błąd.
  Skomentuj 0
  Przypominamy, że wynik podajemy od strony Polki, a gwiazdka stoi przy zawodniczce serwującej. Przykładowo zapis 6:4, 3:2* oznacza, że Linette wygrała I seta 6:4, a w szóstym gemie II partii podaje Peer.
  Skomentuj 0
  Jako pierwsza podaje Peer.
  Skomentuj 0
  Skomentuj 1
  Od godz. 10:45 zapraszamy na relację na żywo z meczu półfinałowego turnieju WTA International na kortach twardych w Baku pomiędzy Magdą Linette a Shahar Peer.
  Skomentuj 1