Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 7:6(6) - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Polka pokonała Swietłanę Kuzniecową broniąc trzech piłek meczowych!
Skomentuj 26
  • fulzbych vel omnibus Zgłoś komentarz
    Ale napisałem równocześnie, że liczę na tiebreak. ;-)
      Aga pokonała dziś jedną z najlepszych tenisistek współczesnego tenisa. To zwycięstwo ma taką wagę jak ostatnie z Viką, z Halep czy w Miami z Mashą. ;-)
        Teściowa oczywiście! ;-)
        Zobacz więcej komentarzy (23)
        Dziękujemy Państwu za uwagę w czasie naszych dzisiejszych relacji ze spotkań z udziałem Łukasza Kubota i Agnieszki Radwańskiej i zapraszamy na jutro, gdy znów na kortach kompleksu Caja Magica pojawią się lubinianin i krakowianka, tym razem, by walczyć o ćwierćfinał. Żegnamy się, życząc Miłego Wieczoru.
        Skomentuj 0
        Statystyki meczu Radwańskiej z Kuzniecową.
        Skomentuj 1
        • RobertW18 Zgłoś komentarz
          Wygląda na to, że o zwycięstwie rozstrzygnęły "forced errors" p. Kuzniecowej.
          Mecz ze Swietłaną Kuzniecową był niesamowity, ale Agnieszka Radwańska nie może o nim długo rozmyślać, bo czeka ją kolejne wyzwanie  - w czwartek zagra o ćwierćfinał Mutua Madrid Open z Robertą Vinci, która dziś pokonała Karolinę Woźniacką.
          Skomentuj 1
            Oby to nie było pyrrusowe zwycięstwo. P. Kuzniecowa powinna być bardzo wymęczona, a jednak do samego końca walczyła jak z równą sobie.
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 6:6 (7-6) - Meczbol dla Radwańskiej!
            Skomentuj 2
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 6:6* (6-6) - I nie wykorzystuje też trzeciej szansy Rosjanki. Marnuje trzeciego meczbola bekhendem w siatkę.
            Skomentuj 1
          • Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 6:6* (5-6) - Drugi też. Kuzniecowa pakuje return w siatkę.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 6:6 (4-6) - Pierwszy meczbol obroniony.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 6:6 (3-6) - Return w siatkę i trzy meczbole dla Rosjanki.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 6:6* (3-5) - W złym momencie zaatakowała Polka i piąty punkt dla rywalki.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 6:6* (3-4) - Świetny serwis Polki.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 6:6 (2-4) - Błąd tym razem Polki i znów Kuzniecowa z mini przełamaniem.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 6:6 (2-3) - Pomyliła się z bekhendu Kuzniecowa i Radwańska odrabia stratę mini breaka.
            Skomentuj 1
            • uwieZ Zgłoś komentarz
              Wypracuje sobie sytuację, żeby zaraz w juniorski sposób ją zepsuć. Typowe dla Agi
              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 6:6* (1-3) - Autowy return Radwańskiej.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 6:6* (1-2) - Znakomita wymiana wygrana przez Rosjankę, oczywiście forhendem.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 6:6 (1-1) - Polka wygrywa punkt przy siatce.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 6:6 (1-0) - Pierwszy punkt dla Rosjanki.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 6:6* - Gem dla Polki i przed nami tie break!
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 5:6 - Do 15 przy własnym podaniu i teraz sytuacja całkowicie się odwraca. Radwańska będzie serwować, by pozostać w meczu. Jedyna jej droga do zwycięstwa wiedzie przez tie breaka.
              Skomentuj 2
              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 5:5* - 111 km/h z taką prędkością posłała drugie podanie Radwańska, nic więc dziwnego, że Kuzniecowa zaatakowała forhendowym returnem. Przełamanie powrotne dla moskwianki.
              Skomentuj 4
              • Alk Zgłoś komentarz
                Tak, Swieta miała sporo problemów z wygraniem własnego podania, łamała ją Radwa, łamała.. ale w tie'u wygrała Polka :D
                  Nie może wygrać meczu bo nie wygrywa już własnego podania z powodu braku sił. Jedyna szansa loteria tiebreak.;-)
                    No to Agnieszka musi bronić się swoim serwisem. Szkoda, bo możliwe jest przełamanie i koniec meczu. Aga powinna wygrać poprzedni serwis. Swieta nie była w dobrym momencie, wystarczyło
                    Czytaj całość
                    przycisnąć
                    Zobacz więcej komentarzy (1)
                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 5:4 - Niestety, pasywna gra Polki dwie piłki na przełamanie dla Kuzniecowej.
                    Skomentuj 2
                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 5:4 - Nie wytrzymała presji Kuzniecowa, popełniła podwójny błąd serwisowy. Radwańska tym sposobem notuje przełamanie i będzie serwować po awans do III rundy.
                    Skomentuj 1
                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 4:4* - To być może kluczowy gem całego meczu, a Polka ma w nim break pointa.
                    Skomentuj 6
                    Zobacz więcej komentarzy (3)
                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 4:4* - Kapitalna gra Polki. Trzeci gem wygrany z rzędu. Gem, w którym nie pozwoli przejąć inicjatywę Kuzniecowej, a zwieńczyła go pierwszym asem w meczu.
                    Skomentuj 0
                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 3:4 - Wraca do gry krakowianka! Znakomity return z bekhendu po linii i przełamanie!
                    Skomentuj 4
                    • Draganski Zgłoś komentarz
                      Ogólnie jaki wynik nie będzie to ta forma napawa optymizmem na Rzym i Paryż. A że dzisiaj taki a nie inny przeciwnik z taką a nie inną dyspozycją. Ale nie poddajemy się! Go Go Aga!
                      • Heidemarie Dargacz Zgłoś komentarz
                        Aga trzymam kciuki,nie daj sie,!!!!!!!!!!!!
                          Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 2:4* - Świetny return Radwańskiej, którym otworzyła sobie kort i zakończyła akcję forhendem. Trzeci break point.
                          Skomentuj 1
                          • Lady Aga Zgłoś komentarz
                            Boże Isia... jestem tak zestresowana jakby to byl final Wimbledonu. Ten mecz da sie wygrac!GO!
                            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 2:4* - Drugi break point też został obroniony przez Rosjankę.
                            Skomentuj 0
                            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 2:4* - Trzy błędy Kuzniecowej w tym gemie, ale przy break poincie zagrała znakomicie i oddaliła zagrożenie. Jednak będzie druga okazja dla krakowianki.
                            Skomentuj 0
                            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 2:4* - Pomaga Rosjanka i to jest szansa dla Radwańskiej. Break point.
                            Skomentuj 0
                            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 2:4* - Pierwszy w meczu gem Radwańskiej wygrany bez straty punktu, ale Polka wciąż musi gonić bo ma stratę breaka.
                            Skomentuj 0
                            Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 1:4 - Dzieli i rządzi na korcie od połowy drugiego seta Kuzniecowa. Zwycięstwo coraz bardziej oddala się od naszej tenisistki.
                            Skomentuj 1
                              Aga grała świetnie, 2 set przegrała przez 2 swoje błedy i taka prawda, a ona nie ma kondycji do 3 seta a tutaj dla Kuźni dochodzi komfort psychiczny z powodu dużo lepszego bilansu ich
                              spotkan... Niestety Aga przegrała ten mecz. Szkoda, była szansa. Wielka, aby pokonac demony/
                              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 1:3* - Genialny gem Kuzniecowej. Trzy winnery z forhendu i kończący smecz po forhendowym returnie.
                              Skomentuj 2
                                Szkoda, że w ostatnich meczach większą trudnością dla Agnieszki jest wygranie swojego serwisu, niż przełamanie rywalki. Dzisiaj było naprawdę nieźle, teraz gra się już całkiem
                                posypała
                                • Sandokan-antyszopenhaimer Zgłoś komentarz
                                  Ale fajnie.
                                  Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 1:2 - Pojawił się na korcie szkoleniowiec Radwańskiej, Tomasz Wiktorowski, który zalecił swojej podopiecznej, by więcej piłek zagrywała na bekhend rywalki. Ale jak na razie forhend Kuzniecowej działa nadzwyczajnie i są dwa break pointy dla Rosjanki.
                                  Skomentuj 1
                                  Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 1:2 - Przepiękna finalizacja akcji Radwańskiej. Zaczęło się od świetnego forhendowego returnu po krosie, następnie Polka popisała się przy siatce bekhendowym smeczem, jednym z najtrudniejszych możliwych zagrań.
                                  Skomentuj 0
                                  Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 0:2* - Brawo! Wzmocniła swoje uderzenia Radwańska w tym gemie i ma dwie piłki na przełamanie powrotne.
                                  Skomentuj 2
                                  Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 0:2* - Kończący return z forhendu Kuzniecowej i bardzo zły początek decydującego seta dla Radwańskiej. Oby nasza reprezentantka jak najszybciej odrobiła tę stratę.
                                  Skomentuj 3
                                  Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 0:1 - Nie trafia z forhendu Polka, break point dla Kuzniecowej.
                                  Skomentuj 1
                                  Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:6, 0:1 - Dwa poprzednie sety rozpoczęły się od przełamania na korzyść Radwańskiej, trzeci natomiast od pewnie wygranego gema serwisowego przez Kuzniecową.
                                  Skomentuj 2
                                  Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 4:6, 0:0* - Gem i drugi set Swietłana Kuzniecowa! Agnieszka Radwańska miała już przewagę przełamania, lecz Rosjanka w znakomitym stylu wróciła do gry i o awansie do III rundy Mutua Madrid Open zadecyduje trzecia partia.
                                  Skomentuj 3
                                    Agnieszce tradycyjnie już paliwa starczyło na godzinę gry. Teraz to już są dożynki i jeśli Sveta nie pomoże Aga tego wygrać nie ma prawa. Brak dynamiki, spowolnienie reakcji. Ja się
                                    pytam gdzie odpowiedni trening pozwalający grać na równym poziomie 3 sety.
                                    • Pottermaniack Zgłoś komentarz
                                      Wierzymy!
                                        Ostatni gem Agnieszka przegrała dwoma prostymi błędami. Najpierw ten slajs w aucie, później przy prostej piłce przy siatce wyrzuciła forehand
                                        Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:5 - W ofensywie Kuzniecowa. Będzie druga piłka setowa.
                                        Skomentuj 0
                                        Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:5 - Nie wykorzystała swojej szansy Kuzniecowa, wyrzuciła forhend, marnując piłkę setową.
                                        Skomentuj 0
                                        Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:5 - Szkoda, błąd forhendowy Radwańskiej, który daje setbola Rosjance.
                                        Skomentuj 0
                                        Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 4:5 - Jest przełamanie, Radwańska zostaje w grze w drugim secie! Polka nie wykorzystała pierwszego break pointa, ale przy drugim Kuzniecowa popełniła błąd w wymianie.
                                        Skomentuj 0
                                        Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 3:5* - Nie ma setboli dla Rosjanki, są za to dwa break pointy dla Radwańskiej.
                                        Skomentuj 0
                                        Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 3:5* - Niesamowity passing shot Kuzniecowej. Rosjanka wyciągnęła się do forhendu Radwańskiej i trafiła niemal w samą linię końcową. Trzeci gem z rzędu dla moskwianki, która serwuje, by wygrać drugą partię.
                                        Skomentuj 1
                                        • żiżu Zgłoś komentarz
                                          Naprawdę złego słowa nie można powiedzieć o dzisiejszej grze Agnieszki ale to jak teraz gra Rosjanka to przerasta ludzkie pojęcie , co zagra to trafia , jak za dawnych lat.
                                          Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 3:4 - Rosjanka jest na fali. 15-40 i Radwańska musi bronić się przed przełamaniem
                                          Skomentuj 1
                                          Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 3:4 - Fantastyczny gem Kuzniecowej, wygrany "na sucho" i Rosjanka po raz pierwszy w tym meczu obejmuje prowadzenie w secie.
                                          Skomentuj 0
                                          Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 3:3* - Break za break na korcie im. Arantxy Sanchez Vicario. Tym razem przełamanie notuje Rosjanka, oczywiście dlatego, bo jej forhend działał w tym gemie znakomicie. Jeżeli to uderzenie zawodzi, wtedy pojawiają się problemy.
                                          Skomentuj 0
                                          Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 3:2 - Radwańska w stylu swojej dzisiejszej rywalki zdobyła punkt na wagę przełamania - znakomitym forhendem po krosie.
                                          Skomentuj 0
                                          Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 2:2* - Świetny głęboki forhend i z dwóch piłek na gema dla Rosjanki robi się break point dla krakowianki.
                                          Skomentuj 2
                                          • Andre. Zgłoś komentarz
                                            niektóre jej wychodzą, ale i baloniki się zdarzają, choć już rzadko :)
                                              Agnieszka dzisiaj nie do poznania. Przefarbowała się na ciemno i siła uderzenia przyszła ;d Taką Agnieszkę chce się oglądać
                                              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 2:2* - Przełamanie powrotne. Przy pierwszym break poincie Kuzniecowa się nie popisała, zerwała forhend i wyrzuciła piłkę w aut, lecz przy drugim jej forhend trafił w plac gry, a Radwańska jedynie odprowadziła piłkę wzrokiem.
                                              Skomentuj 0
                                              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 2:1 - Świetna gra Kuzniecowej, która ruszyła do natarcia i są tego efekty w postaci dwóch break pointów dla moskwianki.
                                              Skomentuj 0
                                              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 2:1 - Nie daje za wygraną Kuzniecowa. Rosjanka po serii błędów przegrywała już przy własnym podaniu 15-30, ale zdobyła trzy punkty z rzędu i całego gema.
                                              Skomentuj 0
                                              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 2:0* - Po przełamaniu Radwańska wygrywa gema przy własnym podaniu, choć nie bez kłopotów, i podwyższa prowadzenie w drugim secie.
                                              Skomentuj 0
                                              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *6:3, 1:0 - Znakomity początek drugiego seta! Radwańska już w gemie otwarcia przełamuje Rosjankę.
                                              Skomentuj 0
                                              Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 6:3, 0:0* - Gem i pierwszy set Agnieszka Radwańska! Swietłana Kuzniecowa wyrzuciła return w aut i partia otwarcia wędruje na konto Polki.
                                              Skomentuj 4
                                                Lady Aga dysponuje dzisiaj iście syberyjskim returnem :D. Wysoki poziom spotkania. Oby tak dalej i w dwóch setach! Go Go!
                                                  Aga jaka dzisiaj agresywna ;) Normalnie jej nie poznaję. Naprawdę mocne uderzenia
                                                  • crzyjk Zgłoś komentarz
                                                    Waw! Witamy Lady Aga wśród siłaczek, takich strzałów nie powstydziłaby się i sama Królowa :D
                                                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *5:3 - 40-30 i setbol dla Polki.
                                                    Skomentuj 1
                                                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *5:3 -Rosjanka zapisuje na swoim koncie trzeciego gema, lecz teraz to Radwańska będzie serwować, by wygrać pierwszego seta.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 5:2* - Tym razem pewny gem serwisowy Radwańskiej. Polka prowadziła już 40-0, Kuzniecowa zmniejszyła stratę na 40-30, lecz nasza reprezentanta zwieńczyła rozgrywkę wygrywającym podaniem.
                                                    Skomentuj 1
                                                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *4:2 - Najlepszy gem Kuzniecowej  i zarazem pierwszy wygrany przy własnym oraz pierwszy wygrany "na sucho" w tym meczu.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 4:1* - Nie dała się nabrać Kuzniecowa. Dobiegła do drop szota zagranego przez Polkę i odpowiedziała tym samym uderzeniem, co dało jej trzecią piłkę na przełamanie, którą wykorzystała. Pierwszy gem w tym meczu wędruje na konto tenisistki z Moskwy.
                                                    Skomentuj 1
                                                    Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *4:0 - Przepiękna kontra bekhendowa Radwańskiej i break point obroniony!
                                                    Skomentuj 1
                                                      Nie poznaje dzisiaj Agi! Dosłownie! W pozytywnym znaczeniu tego słowa :).
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *4:0 - Kuzniecowa zmarnowała pierwszą piłkę na przełamanie psując return, ale będzie mieć drugą szansę.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *4:0 - Pierwsze problemy Polki. Kuzniecowa wyszła na prowadzenie przy serwisie 30-0, następnie 40-30, co daje jej break pointa.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *4:0 - Myli się Kuzniecowa i Radwańska w czwartym gemie notuje drugie przełamanie.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 3:0* - Kuzniecowa gra agresywniej, jej uderzenia są ostrzejsze, lecz Radwańska znakomicie sprawuje się w defensywie i odgryza się rywalce świetnymi kontrami.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *2:0 - Do pięciu razy sztuka! Znakomity return, następnie dobry atak forhendem i wolej, do którego Rosjanka ledwo dobiegła i wyrzuciła piłkę w aut.
                                                      Skomentuj 1
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 1:0* - I będzie piłka na przełamanie numer pięć po wygranej akcji z głębi kortu forhendem przez Polkę
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 1:0* - Niesamowita walka w drugim gemie, w którym Polka miała już czwartego break pointa, lecz Kuzniecowa znów potrafiła się obronić
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 1:0* - Genialny kończący bekhend po linii Kuzniecowej, piłka trafiła w sam narożnik.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 1:0* - Niezwykle groźny jest forhend Rosjanki i Radwańska znów się o tym przekonała. Kuzniecowa oddaliła drugą szansę na breaka, ale będzie musiała stawić czoła trzeciej okazji dla Polki.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 1:0* -Obroniła się swoim koronnym forhendem Kuzniecowa, ale w kolejnej wymianie Polka wygrała spięcie przy siatce. Drugi break point.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 1:0* - Błąd forhendowy Rosjanki i Polka ma piłkę na przełamanie już w pierwszym gemie serwisowym rywalki.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 1:0* - Gem otwarcia wygrany do 15 przez naszą reprezentantkę. Kuzniecowa jedyny punkt zdobyła wygrywającym forhendem.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Zaczynamy od serwisu Polki!
                                                      Skomentuj 0
                                                      Swietłana Kuzniecowa jest dla Agnieszki Radwańskiej bardzo niewygodną rywalką. Krakowianka mierzyła się dotąd ze swoją dzisiejszą rywalką 13-krotnie i wygrała tylko razy, a po raz ostatni sześć lat temu w Mistrzostwach WTA. Od tej pory zanotowała serię sześciu przegranych spotkań z rzędu. Na kortach ziemnych bilans też jest korzystniejszy dla Rosjanki i wynosi 2-0.
                                                      Skomentuj 0
                                                      Agnieszka Radwańska i Swietłana Kuzniecowa pojawiły się już na korcie im. Arantxy Sanchez Vicario. Za kilka chwil rozpocznie się polsko-rosyjskie starcie w II rundzie turnieju WTA w Madrycie.
                                                      Skomentuj 1
                                                      Od godz. 17:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju WTA Premier Mandatory rozgrywanego w Madrycie pomiędzy Agnieszką Radwańską a Swietłaną Kuzniecową.