Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Łukasz Iwanek
autor:
Rafał Smoliński
Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7, 3:6 - Bekhend Radwańskiej wyfruwa poza kort. Gem, set i mecz Karolina Woźniacka.
Skomentuj 3
 • Daniel Zbrzezniak Zgłoś komentarz
  i znowu porażka a tak dobrze się zapowiadało
  • Mg1 Zgłoś komentarz
   Szkoda tego pierwszego seta, gdyby Aga wygrała, drugi być może wyglądałby inaczej. Ale mecz dobry w wykonaniu obu zawodniczek, Aga w końcówce chyba już się straciła nadzieję.
   • konradt Zgłoś komentarz
    Po przełamaniu dla Karoliny, Aga się niestety posypała :-/ Zwiesiła trochę głowę i widać, że gdzieś odebrało jej to wolę do większej walki, którą prezentowała przez cały mecz.
    Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i już teraz serdecznie zapraszamy na naszą relację z piątkowego meczu Agnieszki Radwańskiej z Marią Szarapową. Życzymy miłego dnia!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Statystyki meczu Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka.
    Foto: Twitter Foto: Twitter
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 3:5 - Radwańska wyrzuca bekhend. Nieudany dropszot z głębokiej defensywny, 0-30. Świetny return Woźniackiej i trzy meczbole.
    Skomentuj 2
    Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 3:5 - Wygrywający serwis Dunki. Bekhend Radwańskiej ląduje w siatce i gem.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
   • Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7, 3:4* - Bekhend Woźniackiej ląduje w korytarzu deblowym. Wygrywający serwis Dunki. Return Radwańskiej za długi. Kiks z forhendu Woźniackiej, 30-30.
    Skomentuj 2
    Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7, 3:4* - Radwańska oddaje podanie prostym błędem z forhendu.
    Skomentuj 3
    • PeteRog Zgłoś komentarz
     Po raz któryś okazuje się że w dzisiejszym tenisie gra defensywna nie przynosi żadnych wymiernych rezultatów.To było dobre na Kwitową popełniającą błąd za błędem,tam wystarczyło
     Czytaj całość
     cierpliwie przebijać i czekać na prezent. Z Karoliną i zdecydowaną większością tenisistek tak się nie da.
     • margota Zgłoś komentarz
      Aga czekam na przełamanko
      • konradt Zgłoś komentarz
       Po doskonałym wyniku z Petrą, przed meczami z Karoliną i Szarapową obawiałem się scenariusza, że z Caro Aga rozegra bardzo dobry mecz, ale niestety przegrany po walce : coś jak w
       Czytaj całość
       Cincinati. A potem "standardowa" porażka z Szarapową, no i świetny wynik z Kvitową pójdzie na nic. Żywię nadzieje, że Aga ma w tej chwili w głowie to, że najprawdopodobniej w tym momencie rozgrywa najważniejsze gemy w turnieju, gdzie trzeba rzucić na kort absolutnie wszystko! A póki co jest niestety przełamanie dla Caro.
       Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 3:3 - Piękna akcja Radwańskiej z kolejnym skutecznym wypadem do siatki. Polka wyrzuca forhend. Efektowny forhend krakowianki. Świetna akcja Woźniackiej z forhendem i kończącym drajw wolejem bekhendowym, 30-30. Zły dropszot Polki i break point dla Dunki.
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 3:3 - Świetna akcja Woźniackiej zwieńczona dropszotem z woleja. Kapitalna akcja Radwańskiej z forhendem i kończącym drajw wolejem. Wygrywający serwis Dunki. Nieudany return krakowianki. Gema do 30 Woźniacka kończy wspaniałym krosem forhendowym.
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7, 3:2* - Bardzo dobry slajsem Radwańska wymusza na Woźniackiej forhendowy błąd. Wygrywający serwis i gem dla Polki po obronie break pointa.
       Skomentuj 1
       Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 2:2 - Kolejna maratońska wymiana, bekhend Woźniackiej poza kortem i równowaga.
       Skomentuj 3
       Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 2:2 - Długa wymiana, forhend Radwańskiej za długi i break point dla Woźniackiej.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 2:2 - Świetna akcja Radwańskiej z trzema wolejami, w tym jednym granym tyłem do siatki znad głowy. Nieudany return Woźniackiej. Return Woźniackiej, piłka po taśmie zmienia kierunek i Radwańska zostaje zmylona. Polka pakuje forhend w siatkę, 30-30.
       Skomentuj 4
       Zobacz więcej komentarzy (1)
       Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 2:2 - Bardzo dobry return Polki, ale wyrzucony forhend. Błąd forhendowy Woźniackiej i jest przełamanie powrotne!
       Skomentuj 3
       • ellemarie Zgłoś komentarz
        Konradt: Co za analiza live, szczególnie to zdanie :"brakuje jej siły fizycznej, przez co wiele uderzeń, które mogłyby być kończącymi, takimi nie są..." Odkryłeś Amerykę po prostu ;)
        • tomek33 Zgłoś komentarz
         brawo aga, jest szansa na seta
         • konradt Zgłoś komentarz
          Co prawda śledzę jedynie tak co drugi gem, ale chyba za bardzo nie pomylę się w ocenie. Na to co Radwańska grała w ostatnich miesiącach, to gra dzisiaj więcej, niż dobrze, dużo biega,
          Czytaj całość
          chce się jej biegać, walczy, kilka fenomenalnych zagrań pod siatką i trochę próbuje uderzać kątowo. Podstawowa jednak rzecz, dlaczego pomimo tego, przegrywa póki co : brakuje jej siły fizycznej, przez co wiele uderzeń, które mogłyby być kończącymi, takimi nie są, a przez to trzeba prowadzić długie wymiany i to z rywalką, która biega przynajmniej nie gorzej, a już na pewno jest lepiej przygotowana fizycznie i wytrzymałościowo. Jak dodamy do tego problemy z podaniem w ważnym gemie i cały czas za dużo gry za bardzo przez środek lub na pół kortu, to bez odrobiny pomocy Karoliny, ten mecz może być ciężko wygrać. Ale jest po 2, więc walczymy! :-)
          Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7, 1:2* - Wspaniały bekhend po linii Radwańskiej. Podwójny błąd Woźniackiej. Dunka pakuje bekhend w siatkę i trzy break pointy dla krakowianki!
          Skomentuj 2
          Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7, 1:2* - Radwańska wyrzuca forhend i przełamanie dla Woźniackiej.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 1:1 - Radwańska pakuje bekhend w siatkę, 15-30. Polka dobrze smeczuje w odpowiedzi na loba Dunki. Krakowianka wyrzuca loba i break point dla Woźniackiej.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:7, 1:1 - Woźniacka odpowiada gemem na sucho z kończącym smeczem i ostrym bekhendem wymuszającym błąd.
          Skomentuj 1
          • ellemarie Zgłoś komentarz
           Niestety chyba troszkę zaczyna brakować sił Agnieszce, Karo wygląda solidniej...
           Statystyki I seta: Agnieszka Radwańska - 19 kończących uderzeń i 19 niewymuszonych błędów, Karolina Woźniacka - 14 piłek wygranych bezpośrednio i 10 błędów własnych.
           Skomentuj 1
           • stanzuk Zgłoś komentarz
            Przegrała ten set a może i mecz przez niewymuszony błąd przy 3:1 i 40:30
            Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7, 1:0* - Bardzo dobry serwis Radwańskiej, a następnie genialny dropszot z woleja! Woźniacka pakuje bekhend w siatkę. Kończący bekhend Polki i gem na sucho.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:7 - Return forhendowy Radwańskiej ląduje w siatce. Gem i I set Karolina Woźniacka!
            Skomentuj 2
            Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:6* - Wygrywający serwis Dunki. Głęboki return Radwańskiej wymuszający błąd. Nieudany return Polki. Świetny return, kros forhendowy i wieńczący stop wolej krakowianki, 30-30. Wygrywający serwis Dunki i setbol.
            Skomentuj 6
            Zobacz więcej komentarzy (3)
            Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:6* - Radwańska wyrzuca prosty forhend i niestety oddaje podanie.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:5 - Błąd z returnu Woźniackiej. Radwańska wyrzuca forhend. Bardzo dobry return i kończący forhend przy siatce, break point dla Dunki.
            Skomentuj 1
            • Bardzo Zły Zgłoś komentarz
             Przełmanie dla Karoliny niestety. Moim zdaniem jest po meczu, nie tylko po secie. Chyba, że Aga teraz odłamie :)
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:5 - Jeszcze jeden dobry return Dunki, ale przestrzelony bekhend. Nieudany bekhendowy slajs Radwańskiej i równowaga.
             Skomentuj 2
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:5 - Minięcie bekhendowe w wykonaniu Woźniackiej. Dunka wyrzuca forhend. Świetna akcja Polki z ostrym forhendem i wieńczącym bekhendowym wolejem. Kończący return forhendowy Woźniackiej i 30-30.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *5:5 - Nieudany return Radwańskiej. Kros bekhendowy na linię wymuszający błąd w wykonaniu Woźniackiej i gem.
             Skomentuj 1
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:4* - Dobry dropszot Polki, odegranie Dunki po taśmie i krakowiaka kończy forhendem. Wspaniały forhend po linii Radwańskiej i z 40-15 dla serwującej Woźniackiej robi się równowaga.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:4* - Kombinacja krosa forhendowego i drajw woleja Woźniackiej. Wspaniały stop wolej krakowianki i drugi wolej kończący! Krakowianka dzielnie się broni, ale w końcu psuje bekhendowego slajsa. Świetny return Polki, ale forhend po taśmie wylatuje poza kort.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 5:4* - Dwa wygrywające serwisy i gem dla Polki.
             Skomentuj 2
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *4:4 - Radwańska psuje bekhend. As Polki minimalnie zahaczający linię. Fenomenalny dropszot krakowianki! Bardzo dobry serwis krakowianki, ale po chwili psuje prostą piłkę, 30-30.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *4:4 - Wygrywający serwis Woźniackiej. Bekhend Radwańskiej ląduje w korytarzu deblowym i gem dla Dunki.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 4:3* - Dwa wygrywające serwisy Dunki. Kros bekhendowy Woźniackiej wymuszający błąd. Ostry return Radwańskiej wymuszający błąd. Genialna Polka! Już świetny return, potem nadzwyczajny wolej i wykończenie forhendem. Woźniacka pakuje bekhend w siatkę i z 40-0 robi się równowaga.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 4:3* - Niewiarygodna wymiana!! Radwańska gra loba, a akcję kończy ekstremalnie trudnym stop wolejem! Minięcie bekhendowe po krosie w wykonaniu Woźniackiej nieudane i gem dla krakowianki.
             Skomentuj 1
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:3 - Genialny wolej Radwańskiej grany z maksymalnie niskiej pozycji! Forhend Polki w siatce.
             Skomentuj 2
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:3 - Radwańska pakuje bekhend w siatkę. Świetna kombinacja Woźniackiej forhendu po linii i drajw woleja, równowaga.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:3 - Radwańska psuje dropszota. Krakowianka gra znakomitego slajsowanego woleja i Woźniacka wyrzuca loba. Forhendem po taśmie Radwańska sprowadza rywalkę do siatki i kończy pewnym forhendem, 40-15.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:3 - Kombinacja smecza i forhendowego woleja Woźniackiej. Świetny return Polki i wykończenie akcji krosem forhendowym. Bekhend Radwańskiej ląduje w korytarzu deblowym. Kolejny bekhendowy błąd krakowianki. Bardzo długa wymiana zakończona wpakowaniem forhendu w siatkę przez Polkę. Gem dla Dunki.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 3:2* - Dunka przełamuje Polkę potężnym bekhendem po linii.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:1 - Radwańska nie kończy akcji smeczem, ale Woźniacka wyrzuca forhend. Błąd bekhendowy Polki i trzeci break point dla Dunki.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:1 - Bekhendowy lob daje Woźniackiej break pointa. Radwańska odpiera go bajecznym bekhendowym dropszotem. Podwójny błąd Polki i drugi break point dla Dunki.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:1 - Radwańska dopada do stop woleja rywalki, ale jej odegranie ląduje poza kortem. Szybka akcja serwis - drajw wolej Radwańskiej i 40-30. Polka świetnie się broni wybierając drajw woleja i smecza Dunki, ale w końcu punkt pada łupem Woźniackiej, równowaga.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *3:1 - Bardzo dobry serwis Dunki, ale Polka znajduje jeszcze lepszą ripostę. Woźniacka idzie do siatki, ale krakowianka agresywnym minięciem forhendowym po krosie wymusza na niej błąd i jest przełamanie!
             Skomentuj 2
             • Jagodzianka Zgłoś komentarz
              O patrz! Napisz do Akademii Karoliny / kontakt@akademiakarolinywozniackiej.pl/, że pokopała sobie nazwisko i źle pisze a razem z nią pół Polski, jak nie cała.
              • Tomasz Turowski Zgłoś komentarz
               Nie Woźniacka tylko Woźniacki.
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 2:1* - Woźniacka myli się przy siatce. Nieudany dropszot Radwańskiej. Świetna kombinacja kosa bekhendowego i krosa forhendowego w wykonaniu Dunki. Kapitalna akcja Radwańskiej ze świetnym returnem i wieńczącym smeczem, 30-30. Wspaniały forhendowy stop wolej Polki i break point!
               Skomentuj 0
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 2:1* - Pierwszy break point obroniony przez Radwańską świetną kombinacją krosa bekhendowego i smecza. Drugiego Woźniacka wykorzystuje kończącym returnem bekhendowym po linii.
               Skomentuj 0
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *2:0 - Nieudany dropszot Woźniackiej. Drugi w gemie podwójny błąd Radwańskiej i dwa break pointy dla Dunki.
               Skomentuj 0
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *2:0 - Radwańska rozpoczyna od podwójnego błędu. Odważny wypad do siatki Polki, ale nie kończy wolejem i Woźniacka ostrym minięciem wymusza na niej błąd. 0-30.
               Skomentuj 0
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *2:0 - I jest przełamanie! Świetna kombinacja głębokiego returnu i drajw woleja!
               Skomentuj 1
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 1:0* - Wspaniała wymiana, w której raz jedna, raz druga zawodniczka była w ofensywie, obie świetnie się broniły. Radwańska ostatecznie wyrzuca bekhend i równowaga. Kapitalna kombinacja dropszota i loba, drugi break point dla krakowianki!
               Skomentuj 0
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 1:0* - Szczęśliwy return Radwańskiej po taśmie i break point!
               Skomentuj 1
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 1:0* - Dwa bekhendy Woźniackiej zatrzymują się na siatce. Ostry forhend Dunki wymuszający błąd. Wygrywający serwis Woźniackiej i 30-30.
               Skomentuj 0
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 1:0* - Skuteczny dropszot krakowianki (odegranie Woźniackiej ląduje poza kortem). Odwrotny kros forhendowy wymuszający błąd, wygrywający serwis. Jeszcze jedna długa wymiana, Radwańska rozrzuca rywalkę po korcie bekhendem po linii i krosem bekhendowym i w końcu Dunka wyrzuca piłkę poza kort. Cztery punkty z rzędu od 0-30 i gem dla Radwańskiej.
               Skomentuj 1
               Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka *0:0 - Na początek długa wymiana zakończona pięknym forhendem przez Woźniacką. Prosty błąd Radwańskiej z bekhendu i 0-30.
               Skomentuj 1
               Rozpoczyna się spotkanie, jako pierwsza serwuje Radwańska.
               Skomentuj 0
               Zawodniczki są już na korcie i przeprowadzają rozgrzewkę.
               Skomentuj 0
               Od godz. 7:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu Grupy Białej Mistrzostw WTA rozgrywanych w Singapurze pomiędzy Agnieszką Radwańską a Karoliną Woźniacką.
               Skomentuj 0