Jerzy Janowicz - Richard Gasquet na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Piotr Wróbel
autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Richard Gasquet *0:3 - Koniec meczu! Chory Jerzy Janowicz poddał spotkanie po przegraniu 14 punktów z rzędu.
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
Serdecznie dziękujemy za obecność podczas naszej relacji z finałowego spotkania w Montpellier: Jerzy Janowicz - Richard Gasquet. Niestety był to dość krótki i zakończony w dość pechowy sposób czas, jednak zapraszamy na kolejne relacje w nadchodzących tygodniach. Życzymy najlepszemu polskiemu tenisiście szybkiego powrotu do zdrowia!
Skomentuj 0
Polak zszedł z kortu. Najwidoczniej stan zdrowia Janowicza nie pozwala mu na udział w dekoracji!
Skomentuj 3
Obaj zawodnicy czekają na dekoracje, choć Jerzy Janowicz bardziej walczy o utrzymanie się na nogach. To 11. zwycięstwo turniejowe w karierze Richarda Gasqueta.
Skomentuj 3
Jerzy Janowicz - Richard Gasquet *0:3 - W przerwie na korcie pojawił się lekarz, który spróbuje pomóc reprezentantowi Polski.
Skomentuj 7
Zobacz więcej komentarzy (4)
Jerzy Janowicz - Richard Gasquet *0:3 - Źle to wygląda. Gasquet robi co chce, a wyraźnie chory Polak nie podejmuje zbytnio walki.
Skomentuj 4
 • Katarzyna Malinowska Zgłoś komentarz
  spokojnie, Jerzyk potrafi :)
  • Ksawery Darnowski Zgłoś komentarz
   Janowicz jakiś nieswój. Po trzech gemach żadnego punktu Polak nie zdobył. Widać, że nie ma ochoty na grę. Za chwilę zejdzie z kortu.
   • nowa Zgłoś komentarz
    Bardzo źle wygląda, ledwo chodzi. Zobaczymy co dalej
    Zobacz więcej komentarzy (1)
   • Jerzy Janowicz - Richard Gasquet 0:2* - Osiem punktów z rzędu dla Francuza. Polak nie wszedł dobrze w mecz, źle sprawuje się jego serwis i forhend.
    Skomentuj 6
    Zobacz więcej komentarzy (3)
    Jerzy Janowicz - Richard Gasquet *0:1 - Zły początek Polaka. Trzy break pointy dla Gasqueta.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Richard Gasquet *0:1 - Spokojny start Francuza, wygrał gema "na sucho".
    Skomentuj 1
    Serwisem rozpocznie reprezentant gospodarzy!
    Skomentuj 2
    Obecnie trwa rozgrzewka finalistów przed meczem.
    Skomentuj 1
    Obaj tenisiści pojawili się już na korcie. Zarówno Janowicz, jak i Gasquet są bardzo skoncentrowani.
    Skomentuj 2
    Mówi się, że do trzech razy sztuka. Oby to porzekadło sprawdziło się w przypadku 44. rakiety świata. Byłaby to dobra rekompensata po nieudanym tenisowym weekendzie w Krakowie.
    Skomentuj 1
    Polacy od 33 lat nie zaznali smaku zwycięstwa w turnieju rozgrywanym pod egidą ATP. Ostatnim naszym reprezentantem, który tego dokonał, był Wojciech Fibak. W 1982 roku zwyciężył on w Chicago.
    Skomentuj 3
    To trzeci finał turnieju rangi ATP w karierze Jerzego Janowicza. Co ciekawe, rozegrał z Richardem Gasquetem dotychczas trzy spotkania, ostatnie z nich przed rokiem, również w Montpellier. Wtedy wygrał Francuz po dwóch tie-breakach.
    Skomentuj 0
    Od godz. 14:45 zapraszamy na relację na żywo z finału turnieju ATP w Montpellier pomiędzy Jerzym Janowiczem a Richardem Gasquetem.
    Skomentuj 3