Roland Garros, II runda: Paula Kania - Annika Beck na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Paula Kania - Annika Beck 2:6, 2:6 - Gem, set i mecz Annika Beck. Niestety, Paula Kania nie miała dziś wiele do powiedzenia na korcie.
Skomentuj 0
Tym sposobem z Rolandem Garrosem 2015 pożegnała się ostatnia polska singlistka. W zmaganiach gry pojedynczej pozostał nam jedynie Jerzy Janowicz, na którego mecz zapraszamy jutro. Tymczasem żegnamy się i dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji na żywo z meczu Pauli Kani.
Skomentuj 0
Annika Beck pierwszy raz w karierze awansowała do III rundy turnieju wielkoszlemowego. Jej kolejną rywalką będzie lepsza z pary Elina Switolina - Julia Putincewa.
Skomentuj 0
Nazwisko Anniki Beck nie będzie się miło kojarzyć polskim fanom tenisa po Rolandzie Garrosie 2015. Po Agnieszce Radwańskiej Niemka pokonała Paulę Kanię.
Statystyki meczu Kani z Beck Statystyki meczu Kani z Beck
Skomentuj 0
Paula Kania - Annika Beck *2:6, 2:5 - Jest trzeci meczbol dla Beck po bekhendowym błędzie Kani.
Skomentuj 0
Paula Kania - Annika Beck *2:6, 2:5 - Drugi także obroniony - winnerem z forhendu.
Skomentuj 6
Zobacz więcej komentarzy (3)
  • Paula Kania - Annika Beck *2:6, 2:5 - Pierwszy meczbol obroniony kończącym bekhendem.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Annika Beck *2:6, 2:5 - Dwa meczbole dla Beck.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Annika Beck *2:6, 2:5 - Gem do 30 dla Beck i sytuacja naszej reprezentantki robi się bardzo trudna.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Annika Beck 2:6, 2:4* - Przełamanie. Kania starała się zaskoczyć rywalkę dropszotem, który przyniósł jej dziś wiele punktów, lecz Beck dobiegła do zagrania Polki i wywalczyła punkt.
    Skomentuj 1
    Paula Kania - Annika Beck *2:6, 2:3 - Niestety, dwa break pointy dla Beck.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Annika Beck *2:6, 2:3 - Kania się rozkręciła, ale została nieco przyhamowana przez Beck, która w piątym gemie straciła tylko jeden punkt.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Annika Beck 2:6, 2:2* - Chyba najlepszy gem Polki w tym meczu. Kania nie dość, że była agresywna i aktywna, to przede wszystkim trafiała w kort i Beck mogła jedynie odprowadzać piłkę wzrokiem.
    Skomentuj 2
    • Andrzej Zwierzyński Zgłoś komentarz
      Jak by Radwańska była więcej agresywna ,atakowała to powinna była wygrać z Beck bo 2 set by dobry ,powodzenia dla Kani !!
      • żiżu Zgłoś komentarz
        Walcz Paula, jeszcze możesz to wygrać, nie zniosę wygranej Niemki w tym pojedynku, musisz pomścić Agnieszkę.
        Paula Kania - Annika Beck *2:6, 1:2 - Jest przełamanie powrotne dla Polki. Przy break poincie Beck wpakowała forhend w siatkę.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:6, 0:2* - Agresywny return Kani daje jej piłkę na odrobienie straty w drugim secie.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:6, 0:2* - Przełamanie. Pierwszego break pointa Kania obroniła, ale przy drugim wyrzuciła forhend w aut.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *2:6, 0:1 - Trzy break pointy dla Beck.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *2:6, 0:1 - Kolejny winner z forhendu i Beck zapisuje na swoim koncie premierowego gema drugiego seta.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:6, 0:0* - Niestety, szansa błyskawicznie uciekła, a w następnym punkcie Niemka posłała kończący forhend.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:6, 0:0* - Obie grały bezpiecznie, wysoko. Beck popełniła błąd i Kania ma pierwszą w meczu szansę na przełamanie
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:6, 0:0*  - Walka na przewagi w gemie otwarcia drugiego seta.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:6, 0:0* - Tenisistki udały się do szatni, a my prezentujemy statystyki pierwszego seta.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:6, 0:0* - Gem i pierwszy set Annika Beck. Paula Kania w partii otwarcia miała problemy z regularnością i aby myśleć o zwycięstwie, ten element musi znacznie poprawić.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *2:5 - Podwójny błąd serwisowy Kani i setbol dla Beck.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *2:5 - Solidna gra z linii końcowej daje owoce Beck. Niemka jest o krok od wygrania partii otwarcia.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 2:4* - Brawa dla sosnowiczanki. Przegrywała 15-30, ale od tego momentu wymusiła błąd rywalki, zagrała wygrywający dropszot i posłała asa
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *1:4 - Beck ma przewagę, jest aktywniejsza i regularniejsza. Kania stara się stosować różne rozwiązania - nawet pokusiła się o skrót - ale z mizernym skutkiem.
        Skomentuj 1
        Paula Kania - Annika Beck 1:3*  - Przełamanie dla Beck. Po serwisie Kania ruszyła do ataku, ale Niemka posłała znakomite minięcie.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *1:2 - Polka obroniła pierwszego break pointa, ale będzie musiał bronić drugiego.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *1:2 - Tym razem to Kania roztrwoniła przewagę. Polka prowadziła 40-0, ale Niemka doprowadziła do równowagi, a po bekhendzie błędzie sosnowiczanki ma break pointa.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *1:2 - Beck prowadziła już 40-0, Kania zmniejszyła stratę do 40-30, lecz Niemka postawiła kropkę nad "i".
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck 1:1* - Brawa dla Kani. Polka ma za sobą pierwszy test w tym meczu, i to zdany, bowiem obroniła piłkę na przełamanie i utrzymała serwis.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *0:1 - Ale Kania broni się znakomitym bekhendem po linii.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *0:1 - Znakomite zagrania Beck i Niemka na szansę na przełamanie.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Annika Beck *0:1 - Spokojne otwarcia z obu stron. W gemie otwarcia, wygranym przez Niemkę do 30, więcej było niewymuszonych błędów niż zagrań kończących.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy od serwisu Beck!
        Skomentuj 0
        Obie tenisistki walczą o swoje największe wielkoszlemowe osiągnięcie. Zarówno Paula Kania, jak i Annika Beck nigdy nie awansowały do III rundy.
        Skomentuj 0
        Paula Kania i Annika Beck są już na korcie nr 5.
        Skomentuj 1
        Z trójki reprezentantek Polski w grze singlowej jedynie Paula Kania awansowała do II rundy. Sosnowiczanka, która w poniedziałek odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w imprezie wielkoszlemowej, o 1/16 finału powalczy z pogromczynią Agnieszki Radwańskiej, Anniką Beck.
        Skomentuj 0
        Od godz. 11:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa pomiędzy Paulą Kanią a Anniką Beck.