Puchar Davisa, baraż: Polska - Słowacja na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 6:4 - Gem set i mecz Łukasz Kubot i Marcin Matkowski! Polska po trzech grach prowadzi 2:1 ze Słowacją!
Skomentuj 0
Nasi debliście podziękowali publiczności zgromadzonej na trybunach hali Gdynia Arena, my także dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji na żywo ze zwycięskiej gry Łukasza Kubota i Marcina Matkowskiego. Żegnamy się i zapraszamy na jutro, na godz. 12:00 na decydujące o awansie do Grupy Światowej Pucharu Davisa gry singlowe.
Skomentuj 0
- Para słowacka postawiła bardzo trudne warunki, ale my zagraliśmy dla nich za dobrze. Świetnie serwowaliśmy. Bardzo się cieszymy. Godzina i 40 minut, szybki mecz. Mamy nadzieję, że jutro Jurek zakończy tę rywalizację - powiedział Marcin Matkowski.
Skomentuj 1
Skomentuj 0
Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 5:4 - Trzy meczbole dla Polaków!
Skomentuj 1
Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 5:4 - Słowacy jeszcze przedłużają swoje nadzieje. Ale po przerwie Matkowski będzie serwował po zwycięstwo naszego duetu.
Skomentuj 0
  • Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 5:3* - Cztery break pointy obronione i gem dla Polaków!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - Potężny serwis Kubota. Czwarta szansa oddalona.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - Czwarta szansa dla Słowaków.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - I jak przy poprzednich szansach dla Słowaków, dobry serwis Kubota i kończący wolej Matkowskiego.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - Trzeci break point po podwójnym błędzie Kubota.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - Brawo! Świetnie serwisy Kubota, chłodny umysł Matkowskiego i break pointy obronione.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - 15-40. Dwa break pointy dla rywali.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - 0-30 przy podaniu Kubota...
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 4:3 - Słowacy nie poddają się, ciągle mają w sobie chęć walki. Martin ponownie utrzymał serwis do zera.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 4:2* - Najlepszy w tym meczu return Martina, ale nie wybiło to z konceptu Polaków, którzy wygrali gema przy serwisie Matkowskiego do 15.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 3:2 - Gem Zelenaya bez historii, ale dla Polaków najważniejsze jest, aby utrzymywali własne podania.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 3:1* - Znów popisowy gem Polaków.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 2:1 - Gem Martina "na sucho", ale nasz duet jest w doskonałej sytuacji. Ma przewagę dwóch setów i przełamania w trzecim.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 2:0* - Kolejny perfekcyjny gem Matkowskiego. Polacy zmierzają po triumf!
    Skomentuj 1
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 6:4, 1:0 - Przełamanie! Świetny return Matkowskiego i kończący return Kubota!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 0:0* - Dwie szanse na przełamanie dla Polaków!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 0:0* - Przed rozpoczęciem trzeciego seta tenisiści udali się do szatni.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 6:4, 0:0* - Gem i drugi set Łukasz Kubot i Marcin Matkowski! Identycznie jak w pierwszej partii, Polacy byli bezbłędni przy własnym serwisie, a sami uzyskali jedno przełamanie.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 5:4 - Dwa setbole dla Polaków!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 5:4 - Martin bez straconego punktu, ale po przerwie Matkowski będzie serwował, aby polski duet wygrał drugiego seta.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 5:3* - Od stanu 0-15 cztery kolejne punkty przy serwisie Kubota. Polacy o jednego gema od wyjścia na prowadzenie 2-0 w setach.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 4:3 - Teraz bezproblemowy gem Zelenaya, z jednym straconym punktem przez podwójny błąd serwisowy.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 4:2* - Lepiej być nie mogło. Po przełamaniu łatwo wygrany gem serwisowy Matkowskiego.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 3:2 - Przełamanie! Zaczęło się od wyśmienitego returnu Matkowskiego, po czym sprawy w swoje ręce wziął Kubot. Lubinianin huknął forhendem, a na koniec wbił kończącego smecza.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 2:2* - Obronił się Martin. Najpierw Kubot, a następnie Matkowski przestrzelili returny. Będzie jednak trzecia szansa dla Polaków.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 2:2* - Dwa break pointy dla Polaków przy serwisie Martina!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 2:2* - 0-15, następnie 30-30 przy serwisie Kubota, ale ostatecznie nasza para wygrała gema.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 1:2 - Świetny gem serwisowy Zelenaya. Polacy zdołali wygrać tylko jedną akcję po znakomitym returnie Kubota.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 1:1* - Na serwis Matkowskiego nie ma dziś mocnych. Trzeci raz szczecinianin utrzymał podanie do zera.
    Skomentuj 1
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *6:3, 0:1 - Gem do 30 przy serwisie Martina. Pierwszy raz w dzisiejszym meczu Słowacy są na prowadzeniu w secie.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 6:3, 0:0* - Gem i pierwszy set Łukasz Kubot i Marcin Matkowski! Polacy pewnie serwowali, a sami jeden raz przełamali podanie rywali.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *5:3 - Trzy setbole dla Polaków!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *5:3 - Martin poprawia wynik z punktu widzenia Słowaków, ale teraz Matkowski będzie serwował, by polska para wygrała pierwszego seta.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 5:2* - Po przełamaniu gem serwisowy Kubota wygrany "na sucho". Polski debel wyraźnie przejął inicjatywę na korcie.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *4:2 - Przełamanie! Fantastyczny return Kubota przy break poincie!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 3:2* - 15-40 przy serwisie Zelenaya. Dwie szanse na przełamanie dla Polaków!
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 3:2* - Drugi swobodny gem Matkowskiego. Cztery serwis nie do odbioru dla Słowaków.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *2:2 - Martin również utrzymał podanie. A więc swoje pierwsze gemy serwisowe ma za sobą każdy z uczestników dzisiejszego meczu.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 2:1* - Tym razem w kłopotach był Kubot. Polacy przegrywali 15-30 przy serwisie lubinianina, ale wygrali gema po grze na przewagi.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay *1:1 - Była mała szansa dla Polaków, ale Zelenay obronił serwis do 40.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Andrej Martin / Igor Zelenay 1:0* - Minutowy gem otwarcia wygrany do zera przy serwisie Matkowskiego.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy od serwisu Polaków!
    Skomentuj 0
    Na korcie w Gdyni już trwa rozgrzewka.
    Skomentuj 0
    Obaj kapitanowie, mimo że mieli do tego prawo, nie dokonali zmian w składzie. Polską parę tworzą niepokonany w Pucharze Davisa w deblu Łukasz Kubot i Marcin Matkowski, natomiast słowacką Andrej Martin i Igor Zelenay.
    Skomentuj 0
    Po pierwszym dniu rywalizacji Polski ze Słowacją jest remis 1:1. Przed nami ważna gra deblowa, decydująca o tym, która drużyna przed niedzielnymi singlami wyjdzie na prowadzenie w boju o Grupę Światową.
    Skomentuj 0
    Od godz. 13:00 zapraszamy na relację na żywo z gry deblowej barażowego pojedynku o Grupę Światową Pucharu Davisa pomiędzy reprezentacjami Polski i Słowacji.