Puchar Davisa: Polska - Argentyna na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:7(3), 2:6 - Gem, set i mecz Leonardo Mayer. Argentyńczyk bez straty seta pokonał debiutującego w Pucharze Davisa Huberta Hurkacza.
Skomentuj 0
Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji na żywo z dzisiejszych gier meczu Polska - Argentyna i zapraszamy na jutro, na pojedynek deblowy. Start o godz. 13:00! Tymczasem żegnamy się, życząc udanego wieczoru!
Skomentuj 0
Oto statystyki meczu Huberta Hurkacza z Leonardo Mayerem.
Skomentuj 0
Po pierwszym dniu Polska przegrywa z Argentyną 0-2. Michał Przysiężny w trzech setach przegrał z Guido Pellą, a następnie Hubert Hurkacz także w trzech partiach uległ Leonardo Mayerowi.
Skomentuj 0
Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:7(3), 2:5 - Piłka meczowa dla Mayera.
Skomentuj 0
Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:7(3), 2:5 - Mayer stracił pierwszy punkt w trzecim secie przy własnym podaniu, ale ciągle utrzymuje fenomenalną dyspozycję serwisową w trzeciej partii. A od wygrania z Hurkaczem dzieli go zaledwie gem.
Skomentuj 0
  • Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:7(3), 2:4* - Hurkacz nie poddaje się, pokazuje, że będzie walczyć do końca. Drugi gem dla Polaka w trzecim secie, ale - by wrócić do gry - musi odrobić stratę breaka.
    Skomentuj 0
    Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:7(3), 1:4 - Niesamowita dyspozycja serwisowa Mayera w trzecim secie. Był to jego trzeci gem przy własnym podaniu w tej partii i trzeci wygrany bez straty punktu.
    Skomentuj 0
    Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:7(3), 1:3* - Jest gem dla Hurkacza. Seria Mayera przerwana, ale to ostatni dzwonek dla naszego reprezentanta, by ruszyć w pogoń.
    Skomentuj 0
    Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:7(3), 0:3 - Mayer znów "na sucho" przy własnym serwisie. Piąty z rzędu gem wygrany przez Argentyńczyka.
    Skomentuj 0
    Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:7(3), 0:2* - Niestety, forhend Hurkacza wylatuje poza kort. Przełamanie dla Mayera.
    Skomentuj 0
    Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:7(3), 0:1 - Zły początek w wykonaniu Hurkacza. Musi bronić dwóch break pointów.
    Skomentuj 0
    Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:7(3), 0:1 - Gem do zera dla Mayera na początek trzeciego seta.
    Skomentuj 0
    Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:7(3), 0:0* - Trzecią partię serwisem rozpoczyna Mayer.
    Skomentuj 3
    • Eleonor_ Zgłoś komentarz
      Ba,wówczas 30 letni JJ może być zbyt wolny,trudno trafić na odpowiedni moment:P U młodego Huberta buzują nadmierne emocje:D
      • -f-iolka Zgłoś komentarz
        Ta nawierzchnia "pod JJ-a"....albo HH ...za 3-5 lat ;-)
          Ciekawe czy Polacy na 'swojej'szybkiej nawierzchni, ugrają z Argentyną chociaż 1 seta?
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:7(3), 0:0* - Przerwa pomiędzy drugim a trzecim setem będzie dłuższa, bo obaj tenisiści udali się do szatni.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:7(3), 0:0* - Gem i drugi set Leonardo Mayer. Argentyńczyk prowadzi z Hubertem Hurkaczem już 2-0 w partiach.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:6(3-6)* - Drugi setbol obroniony.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:6(2-6) - Świetna akcja przy siatce Hurkacza.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:6(1-6) - Błąd z forhendu Hurkacza i pięć setboli dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:6(1-5)* - Nieczysty forhend Hurkacza.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:6(1-4)* - Drugi mini break dla Mayera.
          Skomentuj 2
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:6(1-3) - Niestety, forhend w aut Hurkacza i mini przełamanie dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:6(1-2) - As Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:6(1-1)* - Forhend Hurkacza zatrzymał się na siatce.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:6(1-0)* - Pierwszy punkt dla Polaka.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 6:6 - Gem Mayer. A więc o losach drugiego seta zadecyduje tie break.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 6:5* - Kolejny świetny gem Hurkacza i Polak jest już pewny rozgrywki tie breakowej w drugim secie. A jeżeli po przerwie przełamie Mayera, wygra tę partię.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 5:5 - Mayer wykonał zadanie. Musiał wygrać tego gema i zrobił to bardzo pewnie.
          Skomentuj 1
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 5:4* - Niesamowicie ważny gem dla Hurkacza! Polak obronił dwie piłki na przełamanie, wykazał się wielką dojrzałością i obronił własne podanie. Po przerwie Mayer będzie serwował, by nie przegrać drugiego seta.
          Skomentuj 3
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 4:4 - Ale znów - jak przy pierwszym break poincie - akcja Hurkacza serwis + kończący forhend.
          Skomentuj 1
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 4:4 - Szczęśliwy return Mayera, piłka po taśmie spadła na stronę Hurkacza i znów break point.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 4:4 - Hurkacz obronił się. Polak posłał świetny serwis, a następnie zakończył akcję forhendem.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 4:4 - Piłka na przełamanie dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 4:4 - Gem dla Argentyńczyka i wyrównanie, ale od kilkunastu minut kompletnie nie widać różnicy niemal 600. miejsc w rankingu, jaka dzieli obu tenisistów. Hurkacz jest dla Mayera równorzędnym rywalem.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 4:3* - Gem dla Hurkacza. Polak obronił break pointa, na koniec posłał asa i to on jest bliżej sukcesu w drugim secie.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 3:3 - Brawo! Polak obronił break pointa świetnym bekhendem wzdłuż linii.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 3:3 - Hurkacz miał swoja szansę w poprzednim gemie, a teraz sam musi bronić się przed przełamaniem. 30-40.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 3:3 - Gem bardzo trudny i bardzo długi dla Mayera. Argentyńczyk w pewnym momencie dał się ponieść emocjom, ale ostatecznie utrzymał nerwy na wodzy i obronił serwis po grze na przewagi.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 3:2* - Po asie Mayer miał piłkę na gema, lecz Hurkacz odgryzł się wygrywającym bekhendem wzdłuż linii.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 3:2* - Polak nie wykorzystał szansy i przestrzelił return po drugim serwisie Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 3:2* - Piłka na przełamanie dla Hurkacza!
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 3:2* - Hurkacz gra agresywnie, ofensywnie, i to jest najwłaściwsza droga, jaką powinien podążać. Gem do 15 dla Polaka, zwieńczony cudownym wolejem.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 2:2 - Mayer znów bezbłędny przy własnym serwisie. Gem bez historii, wygrany przez Argentyńczyka samym podaniem.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 2:1* - Znakomity gem Hurkacza. Polak wyszedł na 40-0, następnie Mayer popisał się przepięknym forhendem w linię, ale nasz reprezentant zakończył rozgrywkę asem.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 1:1 - Mayer cały czas bardzo pewny przy własnym podaniu i znakomicie dysponowany z linii końcowej. Gem do 15.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:6, 1:0* - Dobry początek Hurkacza. Gem do 30 dla Polaka.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 0:0 - Drugą partię serwisem rozpoczyna Hurkacz.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *2:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Leonardo Mayer. Argentyńczyk dwukrotnie przełamał Huberta Hurkacza i zasłużenie wygrał premierową odsłonę.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:5* - Piłka setowa dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:5* - Mayer obronił się serwisem. Równowaga.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:5* - Break point dla Hurkacza! Kapitalny atak przy siatce reprezentanta Polski.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:5* - Po 30. I albo setbol dla Mayera, albo break point dla Hurkacza.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 2:5* - Hurkacz jeszcze walczy. Gem dla Polaka do 15, ale po przerwie Mayer będzie serwował po zwycięstwo w pierwszym secie.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *1:5 - Dwa świetne serwisy Argentyńczyka i gem.
          Skomentuj 1
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 1:4* - Pierwsza równowaga przy serwisie Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 1:4* - Niestety, podwójny błąd serwisowy Hurkacza i drugie przełamanie dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *1:3 - Szczęście po stronie Mayera. Po returnie Argentyńczyka piłka trafiła w taśmę i przetoczyła się na kort Hurkacza. Trzeci break point.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *1:3 - Wygrywający bekhend po linii. Hurkacz obronił drugą piłkę na przełamanie.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *1:3 - Hurkacz obronił break pointa wygrywającym podaniem. Ale w kolejnej akcji popełnił podwójny błąd serwisowy.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *1:3 - Bekhend Hurkacza zatrzymał się na taśmie i break point dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *1:3 - Było 40-15 dla Hurkacza, ale Mayer doprowadził do równowagi. Kolejny trudny gem serwisowy Polaka.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *1:3 - Trzy doskonałe serwisy, do tego agresywny forhend po krosie i gem do zera dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 1:2* - Dwa asy serwisowe i Hurkacz wygrał gema w swoim debiucie w polskiej reprezentacji.
          Skomentuj 1
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *0:2 - Mocny serwis na ciało rywala daje Polakowi punkt na po 40.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *0:2 - Krótka wymiana i Hurkacz zepsuł forhend. Drugi break point dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *0:2 - Ależ bomba z serwisu Hurkacza! Równowaga!
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *0:2 - Genialne minięcie ze strony Argentyńczyka i Mayer ma break pointa.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *0:2 - Wystrzelił Hurkacz swoim potężnym serwisem i zdobył punkt. Po chwili świetnie zagrał wolejem przy siatce. 30-15.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *0:2 - Mayer pewnie wygrał własne podanie do 15. Swojego gema zwieńczył asem serwisowym.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer 0:1* - Wrocławianin obronił pierwszego break pointa serwisem, ale przy drugim Argentyńczyk pewnie minął go po linii.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *0:0 - Dwa zepsute serwisy Hurkacza i dwa break pointy dla Mayera.
          Skomentuj 0
          Zaczynamy! Podaje Hubert Hurkacz.
          Skomentuj 0
          Nastąpiła także zmiana na stanowisku arbitra stołkowego. Chorwatka Tamara Vrhovec zastąpiła Portugalczyka Alberta Ramosa.
          Skomentuj 0
          Panowie rozpoczęli rozgrzewkę.
          Skomentuj 0
          Hubert Hurkacz i Leonardo Mayer są już na korcie.
          Skomentuj 0
          1:0 dla Argentyny, ale to nie koniec emocji w pierwszym dniu zmagań w Ergo Arenie. Za około 20 minut do rywalizacji przystąpią Hubert Hurkacz i Leonardo Mayer. Jak wypadnie w debiucie wrocławianin? Przekonamy się po krótkiej przerwie.
          Skomentuj 0
          Udany debiut Guido Pelli w narodowych barwach. Trzysetowe zwycięstwo nad Michałem Przysiężnym i Argentyna zrobiła ważny krok w kierunku awansu do ćwierćfinału światowej elity.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:7(5) - Gem, set i mecz Guido Pella! Przysiężny posłał forhend w siatkę i Argentyna prowadzi w Gdańsku z Polską 1:0!
          Skomentuj 2
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 6:6(5-6) - Polak zepsuł bekhend i Pella ma meczbola!
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:6(5-5)* - Błąd Pelli i mamy remis!
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:6(4-5)* - Pella sprawdził ślad przy serwisie i miał rację. Po krótkiej wymianie Przysiężny posłał piłkę w aut!
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 6:6(4-4) - Polak ruszył do siatki i zwieńczył wymianę wolejem.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 6:6(3-4) - Kolejny punkt dla Argentyńczyka.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:6(3-3)* - I doskonała odpowiedź przy podaniu Pelli. Zmiana stron.
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:6(3-2)* - Świetny serwis Przysiężnego.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 6:6(2-2) - Wojna na slajsy dla głogowianina, bowiem Argentyńczyk wpakował piłkę w siatkę.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 6:6(1-2) - Przysiężny zepsuł bekhend.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:6(1-1)* - Pewny wolej Pelli.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:6(1-0)* - Polak zaczął od asa.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 6:6 - A więc tie break wyłoni zwycięzcę trzeciego seta!
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 6:5* - Przysiężny zrobił swoje. Utrzymał serwis do 30 i zdobył szóstego gema. Po zmianie stron przekonamy się czy wygra seta, czy potrzebny będzie tie break.
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 5:5 - Doskonały serwis głogowianina, lecz Pella odpowiedział returnem. 40-30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 5:5 - Dwie pierwsze piłki dla Polaka, ale po chwili Argentyńczyk zaskoczył go lobem.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 5:5 - Pella niewzruszony! Właśnie utrzymał serwis "na sucho".
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 5:4* - Znakomita akcja Przysiężnego i Polak wygrał serwis do 30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 4:4 - Minimalny błąd przy returnie Argentyńczyka.
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 4:4 - Podwójny błąd, wyrzucony forhend i 0-30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 4:4 - As numer 15 daje Argentyńczykowi gema.
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 4:3* - 14 as Pelli daje mu dwie okazje na gema, lecz po chwili Przysiężny zaskoczył rywala świetnym skrótem.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 4:3* - Nasz reprezentant udanie wrócił ze stanu 0-30 i wygrał serwis!
          Skomentuj 2
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 3:3 - Ależ zmylił teraz Polak rywala! Skończył punkt forhendem po linii i jest po 30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 3:3 - Pella wygrał dłuższą wymianę, a po chwili głogowianin zepsuł forhend. Robi się 0-30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 3:3 - I szybka odpowiedź Argentyńczyka, który stracił tylko jeden punkt.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 3:2* - Bardzo dobry gem w wykonaniu Przysiężnego, który w ostatniej akcji posłał wygrywający forhend.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 2:2 - Popisowe zagranie Przysiężnego, który zakończył punkt na 30-0 winnerem z bekhendu po linii.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 2:2 - Pella ruszył do siatki i Przysiężny zepsuł minięcie. Jest remis w trzecim secie.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 2:1* - Świetny serwis Przysiężnego, a po chwili zwieńczył on gema pewnym wolejem.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 1:1 - Piękna akcja Polaka! Skrót za siatkę daje mu punkt na po 30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 1:1 - Przysiężny pomylił się przy forhendzie. 15-30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6, 1:1 - Pewna odpowiedź Pelli, który stracił tylko jeden punkt.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:6, 1:0* - Przysiężny rozpoczął trzeciego seta od wygrania podania "na sucho".
          Skomentuj 0
          Trudno oczekiwać od naszego reprezentanta lepszej gry, wszak to jego pierwszy pojedynek w 2016 roku. Drugi set znacznie lepszy w wykonaniu Michała Przysiężnego, a jak mu pójdzie w trzeciej partii?
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 4:6 - Chytry serwis Pelli, Przysiężny wyrzucił return i Argentyńczyk prowadzi już 2-0 w setach!
          Skomentuj 2
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Jeszcze jedna wymiana i głogowianin zepsuł bekhend. Trzeci setbol dla Pelli.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Po krótkiej wymianie Przysiężny wyrzucił bekhend.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Podwójny błąd Argentyńczyka i pierwszy break point w meczu dla Polaka!
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Ale Pella ponownie posłał forhend w aut!
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Znowu dobry serwis leworęcznego zawodnika. Setbol numer 2.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Jeszcze prosty błąd Argentyńczyka i równowaga.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - As serwisowy i setbol dla Pelli!
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Przysiężny zdobył kolejny punkt, a po chwili jego przeciwnik zepsuł forhend. Po 30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Pella zmieścił w korcie bekhend i wysuwa się na 30-0.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 4:5* - Dwa świetne serwisy "Ołówka" zrobiły swoje. Argentyńczyk będzie musiał po zmianie stron zwieńczyć seta przy własnym podaniu.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 3:5 - Polak zmuszony do błędu i robi się po 30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 3:5 - Gem do 15 dla Pelli, który jest coraz bliżej wygrania drugiego seta.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 3:4* - Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Szybko 30-0 dla Argentyńczyka i dobra wówczas odpowiedział Polak.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 3:4* - Z pomocą serwisu udało się Przysiężnemu utrzymać podanie. Głogowianin musi jednak przełamać podanie Pelli, aby powrócić do gry w drugim secie.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:4 - Oba break pointy oddalone. Po 40.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:4 - Przysiężny wpakował forhend w siatkę, a to oznacza dwa break pointy dla rywala.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:4 - Agresywne odegranie Pelli i 0-30. Po chwili Argentyńczyk pakuje piłkę w siatkę.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:4 - I gem wygrany do 15 przez Argentyńczyka, który ani razu nie musiał bronić się przed stratą serwisu.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 2:3* - Pella z łatwością rozrzucił Polaka po korsie i ma dwie okazji na 4:2.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 2:3* - I przełamanie! Przysiężny uderzył piłkę zbyt mocno i ta znalazła się poza kortem!
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:2 - Tym razem popisał się Guido Pella, który posłał świetnego loba.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:2 - Drugi break point także oddalony!
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:2 - Doskonała akcja Polaka. Radosław Szymanik nagrodził ją wielkimi brawami.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:2 - Pewne uderzenie z bekhendu Pelli i Argentyńczyk ma dwa break pointy.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:2 - Dwa proste błędy Przysiężnego i 0-30.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 2:2 - Bez niespodzianki w czwartym gemie. Argentyńczyk wygrał podanie do 15.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 2:1* - Poprawiła się dyspozycja serwisowa Przysiężnego, który szybko zdobył trzy punkty z rzędu. Przy trzeciej okazji Polak zakończył gema.
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 1:1 - Cztery punkty z rzędu dla Pelli i mamy remis w drugim secie.
          Skomentuj 3
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 1:0* - Przysiężny zaskoczył rywala returnem i ma 30-0. Tak wysoko Polak jeszcze nie prowadził przy podaniu Argentyńczyka.
          Skomentuj 1
          Michał Przysiężny - Guido Pella 1:6, 1:0* - Ale Michał Przysiężny wyszedł z opresji i dwoma świetnymi serwisami wygrał podanie.
          Skomentuj 2
          • Seb Glamour Zgłoś komentarz
            "Ta strona dostępna jest tylko dla pracowników SportoweFakty"...zróbcie coś z tym,bo mnie trafi...
            • Panna K. Zgłoś komentarz
              powoli coraz lepiej gra Michał, ale na wiele nie ma co tu liczyć
              Michał Przysiężny - Guido Pella *1:6, 0:0 - Genialny return Argentyńczyka po krosie i "Ołówek" w opałach już w pierwszym gemie drugiego seta.
              Skomentuj 1
              Pierwsza partia trwała zaledwie 23 minuty. Kapitan Argentyńczyków, Daniel Orsanic, nie ma nic do przekazania swojemu podopiecznemu, bowiem Guido Pella radzi sobie doskonale.
              Skomentuj 3
              Michał Przysiężny - Guido Pella*1:6 - Przysiężny wpakował piłkę w siatkę i Guido Pella z łatwością wygrał pierwszego seta.
              Skomentuj 1
              Michał Przysiężny - Guido Pella 1:5* - Pewny wypad do siatki Pelli i setbol numer 2.
              Skomentuj 0
              Michał Przysiężny - Guido Pella 1:5* - Podwójny błąd Argentyńczyka i po 40.
              Skomentuj 0
              Michał Przysiężny - Guido Pella 1:5* - Szkoda, było 30-15 dla głogowianina, ale to Pella ma setbola.
              Skomentuj 0
              Michał Przysiężny - Guido Pella 1:5* - Przy drugiej okazji Pella posłał return w aut i mamy pierwszego gema w Grupie Światowej Pucharu Davisa.
              Skomentuj 2
              • Belinda Zgłoś komentarz
                Muzolf sie dziś rozmarzył nad meczem ze Szwajcarami na Narodowym ;)
                • Mossad Zgłoś komentarz
                  Najwieksza porazka tego sportu to sa puste trybuny.....jak musieli sie czuc gracze stojac na srodku kortu myslac ze wszyscy maja ich w duuuupie. Ciezko sie zmobilizowac do gry.
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:5 - Trzy punkty z rzędu dla głogowianina i szansa na gema.
                  Skomentuj 0
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:5 - Dwa świetne serwisy Pelli wieńczą piątego gema meczu. Wszystko układa się po myśli drugiej rakiety Argentyny.
                  Skomentuj 2
                  Michał Przysiężny - Guido Pella 0:4* - Jest źle! Michał Przysiężny przełamany do 30. Pamiętajmy jednak, że to jego pierwszy mecz w 2016 roku.
                  Skomentuj 4
                  Zobacz więcej komentarzy (1)
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:3 - Kapitalne minięcie ze strony Argentyńczyka i dwa break pointy!
                  Skomentuj 3
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:3 - Bardzo ładna akcja z obu stron. Guido Pella zagrał tweenera, Polak zepsuł forhend.
                  Skomentuj 0
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:3 - Guido Pella wygrał własny serwis do 15. W ostatniej akcji zmusił Polaka do błędu uderzeniem z forhendu po krosie.
                  Skomentuj 3
                  Michał Przysiężny - Guido Pella 0:2* - Leworęczny Argentyńczyk ruszył do siatki i bekhendowym wolejem zdobył przełamanie!
                  Skomentuj 2
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:1 - Pella posłał wygrywający forhend i ma dwa break pointy!
                  Skomentuj 0
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:1 - Pierwsza dłuższa wymiana, w której Argentyńczyk posłał forhend w aut. Po 15.
                  Skomentuj 1
                  Michał Przysiężny - Guido Pella *0:1 - Przysiężny minimalnie zepsuł bekhend, ale zdecydował się jeszcze sprawdzić ślad. Polak nie miał jednak racji, a po chwili rywal zwieńczył gema do 30 świetnym serwisem.
                  Skomentuj 1
                  Podaje Guido Pella.
                  Skomentuj 0
                  Znany portugalski arbiter Carlos Ramos dał znać do zakończenia rozgrzewki i zaczynamy!
                  Skomentuj 0
                  Światowy tenis zawitał do gdańskiej Ergo Areny, a na trybunach... pustki. To efekt m.in. decyzji Jerzego Janowicza, którego występ w spotkaniu z Argentyną od samego początku budził spore wątpliwości. Pozostaje mieć nadzieję, że fani pojawią się jeszcze w hali w późniejszych godzinach, po zakończeniu pracy lub szkoły.
                  Skomentuj 0
                  Przypominamy, że polscy tenisiści debiutują w Grupie Światowej Pucharu Davisa. Argentyńczycy to czterokrotni finaliści tych rozgrywek, ale jeszcze nigdy nie sięgnęli po mistrzowskie trofeum.
                  Skomentuj 1
                  Oficjalna ceremonia prezentacji już za nami! Na korcie są już Michał Przysiężny i Guido Pella, którzy właśnie rozpoczęli rozgrzewkę.
                  Skomentuj 5
                  Zobacz więcej komentarzy (2)
                  Od godz. 14:30 zapraszamy na relację na żywo z pierwszego dnia meczu Polska - Argentyna rozgrywanego w ramach I rundy Grupy Światowej Pucharu Davisa w Gdańsku.