Roland Garros
30 maj 2024 12:10
Szczegółowe wyniki
Zawodnik
M. Uchijima
A. Sabalenka
S1
2
6
S2
2
6
Total
0
2
Zobacz punkt po punkcie

Relacja z meczu

komentarz

Dziękujemy za wspólne śledzenie emocji związanych ze spotkaniem wiceliderki światowego rankingu i zapraszamy na nasze relacje tekstowe z kolejnych spotkań w Paryżu. Obecnie zachęcamy do śledzenia trwającego meczu Huberta Hurkacza z Brandonem Nakashimą. Spokojnego popołudnia!

reakcja
1
reakcja
1
reakcja
reakcja
reakcja
komentarz

Sabalenka czeka na rywalkę w kolejnej fazie Rolanda Garrosa. O miejsce w czwartej rundzie powalczy z Kazaszką Julią Putincewą bądź swoją przyjaciółką Hiszpanką Paulą Badosą.

reakcja
reakcja
2
reakcja
3
reakcja
3
reakcja
komentarz

Aryna Sabalenka awansowała tym samym do trzeciej rundy Rolanda Garrosa. Choć wynik przemawia zdecydowanie na jej korzyść, Japonka w pierwszym w karierze meczu z zawodniczką z top30 światowego rankingu zaprezentowała się z dobrej strony. Nie przeraziła się klasy rywalki, potrafiła dotrzymywać jej kroku i popisała się kilkoma świetnymi akcjami. Niestety trafiła na wiceliderkę rankingu WTA, która jest w bardzo dobrej formie.

2
reakcja
reakcja
1
reakcja
4
reakcja
4
reakcja
Przejdź do pełnej relacji
location
Lokalizacja:
surface
Nawierzchnia:
Ziemna

Statystyki meczowe

38
Punkty
62
4
Asy serwisowe
2
3
Podwójne błędy serwisowe
0
Wszystkie statystyki
Zapowiedź meczu - Moyuka Uchijima - Aryna Sabalenka
Ukryj
zdjęcie zapowiedzi
Na zdjęciu: Aryna Sabalenka
Aryna Sabalenka rozegra w czwartek mecz II rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa 2024. Przeciwniczką wiceliderki rankingu WTA będzie Moyuka Uchijima. Białorusinka i Japonka zmierzą się po raz pierwszy na zawodowych kortach.
Wiadomości