Roland Garros. Moyuka Uchijima - Aryna Sabalenka. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Na zdjęciu: Aryna Sabalenka
PAP/EPA / Na zdjęciu: Aryna Sabalenka
zdjęcie autora artykułu

W drugiej rundzie wielkoszlemowego Rolanda Garrosa Aryna Sabalenka zmierzy się z Moyuką Uchijimą. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie, które zaplanowano na czwartek, 29 maja, godzinę 12:00.

W tym artykule dowiesz się o:

Roland Garros. Moyuka Uchijima - Aryna Sabalenka. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek?

Rozpoczęły się zmagania w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie. W swoim drugim spotkaniu Aryna Sabalenka zmierzy się z Moyuką Uchijimą. Białorusinka będzie zdecydowaną faworytką meczu z niżej notowaną przeciwniczką.

Do tej pory obie tenisistki nie miały okazji ze sobą rywalizować. Tym samym w drugiej rundzie turnieju w Paryżu będą miały okazję sprawdzić się w bezpośredniej potyczce. Ich mecz zaplanowano jako pierwszy z kolei od godziny 12:00 na głównym korcie.

Tym samym początek spotkania będzie miał miejsce w czwartek, 30 maja o godzinie 12:00. Transmisja telewizyjna na kanale Eurosport 1.

Moyuka Uchijima - Aryna Sabalenka w internecie. Stream online

Mecz Moyuka Uchijima - Aryna Sabalenka zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE ze spotkania Rolanda Garrosa. Mecz Moyuka Uchijima - Aryna Sabalenka na WP SportoweFakty.

Początek meczu Moyuka Uchijima - Aryna Sabalenka: 12:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Przeczytaj także: Krótki epizod Polaka we Francji. Porażka z rozstawionymi

ZOBACZ WIDEO: Porównali go do Maradony. Tylko spójrz, co robił z piłką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty