01 sie 2021 02:00
Polska - Kanada
Zakończony
komentarz

Ćwierćfinał Polacy rozegrają we wtorek również o godzinie 2 w nocy. Zapraszamy na kolejne mecze biało-czerwonych

54
20
7
6
18
komentarz

Kończymy to spotkanie i wygrywamy swoją grupę. Pewne zwycięstwo biało-czerwonych

221
94
14
5
9
komentarz

Zatrzymany przez Kochanowskiego blokiem Joseph Sclater. Różnica klas, tak można podsumować to co widzimy teraz na parkiecie

82
37
10
7
9
komentarz

Piłkarskim wślizgiem próbował ratować piłkę Zatorski, ale ta próba została tylko skwitowana uśmiechem przez naszego libero

51
17
5
9
11
komentarz

Znów potrójna zmiana w naszej reprezentacji. W tym secie jednak nic nam już nie grozi

40
14
6
8
6
komentarz

Pojedynczy blok to nie jest metoda na zatrzymanie Bartosza Kurka. Bolesna lekcja siatkówki dla rywali

komentarz

Sytuacyjną piłkę kończy Leon plasem w 9. metr. Wszystko wychodzi teraz naszym reprezentantom

44
20
3
4
5
komentarz

Spuścili głowy Kanadyjczycy. Nie mają pomysłu na to, jak sforsować nasz blok i nas to wcale nie martwi!

komentarz

Piłka spada pod nogi Stephena Maar szybciej niż ten upada na boisko. Polacy znów grają swój koncert!

35
11
4
2
5
komentarz

Pobudza zespół do walki Kubiak. W trzecim secie ta motywacja jest szczególnie ważna!

komentarz

Odpłacił się teraz Leonowi Vernon, nasz przyjmujący nie był w stanie utrzymać piłki w grze po jego zagrywce. Kanadyjczycy nie składają broni

komentarz

Arthur Szwarc posyła piłkę w aut, atak środkowego nie mieści się w szerokości boiska

11
7
1
5
komentarz

Wracamy do Tokio! I od razu blok Bieniek/Kurek daje znać o sobie zatrzymując Hoaga na lewej flance

16
6
1
1
3
komentarz

I jest po secie! Sześć punktów z rzędu zdobyli mistrzowie świata i prowadzą już w tym meczu 2:0

118
55
11
2
4
komentarz

Ależ przyspieszenie Polaków w końcówce. Zatorski rehabilituje się bez mrugnięcia okiem wybraniając ataki rywali, a piłkę setową daje nam Bieniek

53
26
7
3
3
komentarz

Ale to Leon wyrównuje stan seta punktem zdobytym bezpośrednio z zagrywki. Będzie czas dla rywali!

57
22
3
1
2
komentarz

W aut posyła zagrywkę Kurek. Czy uda się jeszcze odrobić straty?

4
2
2
11
11
komentarz

Wracamy do swojej gry. Kochanowski zatrzymuje Vernona-Evansa. Biało-czerwoni wyłączyli teraz światło Kanadyjczykowi ustawiając potrójny blok

26
13
1
1
3
komentarz

I powtórka z rozrywki. Tym razem skrót wpada Polakom w "pomarańczowe". Oj będzie miał o czym myśleć po tym secie nasz libero, bo piłka spada po raz kolejny w strefę przyjęcia, za którą jest odpowiedzialny

8
2
3
4
11
komentarz

Mamy problemy z utrzymaniem w grze piłki po zagrywce Nicholasa Hoaga. Nawet taki ekspert jak Paweł Zatorski sobie nie poradził. Druga przerwa dla polskiego zespołu