Legenda wrestlingu ma poważne problemy. Co dzieje się z Hulkiem Hoganem?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jerod Harris / Na zdjęciu: Hulk Hogan
Getty Images / Jerod Harris / Na zdjęciu: Hulk Hogan
zdjęcie autora artykułu

Hulk Hogan, legendarny wrestler WWE, przeszedł niedawno poważną operację. 69-latek do teraz ma zmagać się z jej skutkami. - On nic nie czuje - zdradził Kurt Angle, inny były zapaśnik.

W tym artykule dowiesz się o:

Na sportową emeryturę przeszedł w 2012 roku, ale o formę fizyczną i sylwetkę dbać nie przestał. Niestety i Hulka Hogana dopadły problemy zdrowotne.

Popularny amerykański wrestler i aktor musiał poddać się operacji kręgosłupa. Teraz ma poważne problemy. O wszystkim poinformował w swoim programie Kurt Angle.

69-latek dość nieoczekiwanie pojawił się ostatnio na jubileuszowej hali RAW w Filadelfii. Tam problemów jeszcze widać nie było, a sam Hogan czuł się "jak ryba w wodzie". Niejednokrotnie pokazywał w swojej karierze, że jest stworzony do tego show.

ZOBACZ WIDEO: Mróz, wichura, a on wspinał się w takim stroju. Hit sieci!

Co jednak stało się z ikoną WWE? - Hogan przeszedł kolejną operację kręgosłupa. Miał wycięte nerwy w dolnej części ciała i teraz używa laski do chodzenia - przyznał Angle w programie "The Kurt Angle Show".

- Myślałem, że używa jej, bo bolą go plecy. Ale jego nic nie boli. On nic nie czuje - dodał. - Nie czuje nóg, więc musi chodzić o lasce. To całkiem poważne.

- Współczuję Hoganowi. Włożył serce i duszę w ten biznes i to go pochłonęło. To facet, który zrewolucjonizował pro wrestling. Mam dla niego wielki szacunek - kontynuował.

Sam Hogan nie odniósł się jeszcze w żaden sposób do tych rewelacji, ale... jego fani są zaniepokojeni. Zwłaszcza po tym, jak w poprzednim tygodniu opublikował dwa dziwaczne wpisy na Twitterze. "Pomocy", "Skończył mi się papier toaletowy bracie, pomocy!!!" - napisał.

Zobacz także: Jędrzejczyk rozbudza nadzieje kibiców. Wróci do startów w MMA? Upadek Mariusza Pudzianowskiego. Boli od patrzenia na zdjęcia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty