Żużel. Znamy obsady sędziowskie najbliższych spotkań 1. i 2. ligi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: mecz eWinner 1. Ligi
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: mecz eWinner 1. Ligi
zdjęcie autora artykułu

We wtorek Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała najnowszy komunikat w którym przedstawiła obsady sędziowskie najbliższych spotkań w eWinner 1. oraz 2. lidze.

[b]

KOMUNIKAT NR 93/2022 [/b] Głównej Komisji Sportu Żużlowego

2. Obsady sędziowskie DM I Ligi, 14 runda sobota, 23 lipca 2022 r

ROW Rybnik - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź godz. 16:30 Sędzia: Arkadiusz Kalwasiński  Komisarz toru + praktykant: Krzysztof Guz + Rafał Banasiak Komisarz techniczny: Krzysztof Orzeł  Przewodniczący jury: Zbigniew Kuśnierski

Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 16:30 Sędzia: Ryszard Bryła  Komisarz toru: Tomasz Welc

niedziela, 24 lipca 2022 r. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils godz. 14:00 Sędzia: Tomasz Fiałkowski  Komisarz toru: Paweł Stangret

Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra godz. 14:00 Sędzia: Remigiusz Substyk  Komisarz toru + praktykant: Krzysztof Okupski + Mirosław Berliński  Komisarz techniczny + praktykant: Rafał Wojciechowski + Konrad Szymański Przewodniczący jury: Zbigniew Fiałkowski

DM II Ligi, 14 runda sobota, 23 lipca 2022 r.

OK Bedmet Kolejarz Opole - Texom Stal Rzeszów godz. 14:00 Sędzia: Andrzej Kraskiewicz  Komisarz toru: Łukasz Izak  Przewodniczący jury: Marek Wojaczek

niedziela, 24 lipca 2022 r. SpecHouse PSŻ Poznań - Unia Tarnów godz. 17:00 Sędzia: Paweł Palka  Komisarz toru: Jacek Krzyżaniak  Komisarz techniczny: Adam Giernalczyk

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Budmax-Stal Polonia Piła godz. 17:00 Sędzia: Bartosz Ignaszewski  Komisarz toru: Przemysław Brucheiser

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski środa, 20 lipca 2022 r. eliminacje w Krośnie godz. 17.00 Sędzia: Andrzej Kraskiewicz

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Cegielski: Potrzebna jest reforma finansów zawodników

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Które spotkanie 14. rundy eWinner 1. Ligi zapowiada się najciekawiej?
ROW - Orzeł
Wilki - Wybrzeże
Polonia - Devils
Start - Falubaz
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)