Tony Olsson: Jako asystent dyrektora GP nabrałem wiele doświadczenia

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Jak już wcześniej informowaliśmy, Ole Olsen po zakończeniu sezonu 2009 przestanie pełnić funkcję dyrektora cyklu Grand Prix, a jego miejsce zajmie Szwed Tony Olsson, który od niedawna jest asystentem Duńczyka.

W tym artykule dowiesz się o:

- Cieszę się, że mam przed sobą kolejne wyzwanie w mojej żużlowej karierze. Jako asystent dyrektora GP nabrałem w tym roku wiele doświadczenia, które na pewno pomoże mi w jak najlepszym wypełnianiu obowiązków. Ole Olsenowi życzę powodzenia w wywiązywaniu się ze swojej nowej roli (dyrektora ds. sportowych Międzynarodowej Federacji Motocyklowej - przyp. red.), w której jego doświadczenie na pewno będzie procentować - powiedział Olsson.

Przypomnijmy, że Tony Olsson nie jest w świecie speedwaya postacią anonimową. 44-latek przez wiele lat ścigał się na torach w Szwecji (Bysarna Visby, Smederna Eskilstuna) oraz w Wielkiej Brytanii (Reading Racers, Swindon Robins), a także był menadżerem reprezentacji Trzech Koron w latach 2001-2004, sięgając z nią w tym czasie po dwa złote medale Drużynowego Pucharu Świata.

Źródło artykułu: