Żużel. Pogoda krzyżuje plany także na wyspach. Czwartkowe spotkanie przełożone

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / https://pixabay.com/ / Ulewa
Materiały prasowe / https://pixabay.com/ / Ulewa
zdjęcie autora artykułu

Na czwartek zaplanowane były trzy spotkania brytyjskiej Premiership. Na nieco ponad pół godziny przed jednym z nich organizatorzy poinformowali, że mecz jest przełożony.

W tym artykule dowiesz się o:

Chodzi o starcie Ipswich Witches z Sheffield Tigers. Gospodarze na nieco ponad pół godziny przed meczem poinformowali, że spotkanie z Sheffield Tigers nie dojdzie do skutku, a nowa data tego pojedynku nie jest jeszcze znana.

Powodem przełożenia zawodów jest zły stan nawierzchni. Od dłuższego czasu w Ipswich padał obfity deszcz i organizatorzy nie byli w stanie przygotować bezpiecznej nawierzchni do rywalizacji. Sędzia podjął decyzję, że mecz się nie będzie.

W czwartkowym starciu na Foxhall Stadium mieli zmierzyć się m.in. Emil Sajfutdinow, Jason Doyle i Keynan Rew po stronie gospodarzy, a wśród awizowanych gości znaleźli się Jack Holder, Chris Holder i Tai Woffinden.

Odwołanie meczu w Ipswich nie oznacza braku ścigania w lidze brytyjskiej. O 20:30 rozpoczęły się spotkania w Leicester i Oxfrodzie. Relację live z obu tych spotkań przeprowadza portal WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Patryk Dudek w lepszej formie niż przed rokiem. "To będzie kolejny temat do rozmów"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty