Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Medaliści MIMP

 Redakcja
Redakcja
Medaliści MIMP

Rok i gospodarz Złoto Srebro Brąz
1967 Bydgoszcz Z.Jąder (Leszno) Z.Dobrucki (Leszno) B.Szuluk (Toruń)
1968 Leszno Z.Dobrucki (Leszno) Z.Jąder (Leszno) Z.Friedek (Opole)
1969 Lublin Z.Dobrucki (Leszno) J.Ząbik (Toruń) S.Kasa (Bydgoszcz)
1970 Zielona Góra S.Kasa (Bydgoszcz) G.Kuźniar (Rzeszów) L.Marsz (Gdańsk)
1971 Toruń J.Wilim (Rybnik) Z.Filipiak (Z.Góra) J.Plewiński (Toruń)
1972 Leszno B.Jąder (Leszno) J.Szczakiel (Opole) L.Marsz (Gdańsk)
1973 Zielona Góra Z.Filipiak (Z.Góra) F.Stach (Opole) A.Jurczyński (Częstochowa)
1974 Tarnów J.Rembas (Gorzów) G.Stach (Opole) R.Fabiszewski (Gorzów)
1975 Zielona Góra B.Proch (Zielona Góra) T.Berej (Lublin) E.Błaszak (Gniezno)
1976 Opole W.Patynek (Bydgoszcz) L.Raba (Opole) K.Ziarnik (Bydgoszcz)
1977 Bydgoszcz M.Ziarnik (Bydgoszcz) J.Goerlitz (Opole) A.Huszcza (Z.Góra)
1978 Leszno W.Patynek (Bydgoszcz) A.Huszcza (Z.Góra) (R.Jankowski (Leszno)
1979 Leszno M.Okoniewski (Leszno) M.Towalski (Gorzów) R.Jankowski (Leszno)
1980 Leszno M.Berliński (Gdańsk) G.Sterna (Leszno) W.Żabiałowicz (Toruń)
1981 Zielona Góra S.Pogorzelski (Opole) M.Kępa (Lublin) M.Jaworek (Z.Góra)
1982 Opole M.Jaworek (Z.Góra) W.Pankowski (Gniezno) P.Żyto (Gdańsk)
1983 Gniezno P.Pawlicki (Leszno) R.Feld (Grudziądz) D.Stenka (Gdańsk)
1984 Tarnów W.Załuski (Opole) A.Pawliczek (Rybnik) P.Tomaszewski (Z.Góra)
1985 Lublin Z.Błażejczak (Z.Góra) J.Łukasik (Lublin) Dar.Baliński (Leszno)
1986 Toruń R.Dołomisiewicz (Bydgoszcz) P.Świst (Gorzów) S.Drabik (Częstochowa)
1987 Gorzów P.Świst (Gorzów) R.Dołomisiewicz (Bydgoszcz) J.Olszewski (Gdańsk)
1988 Zielona Góra P.Świst (Gorzów) T.Fajfer (Gniezno) J.Gomólski (Bydgoszcz)
1989 Zielona Góra P.Świst (Gorzów) J.Szymkowiak (Z.Góra) T.Gollob (Bydgoszcz)
1990 Bydgoszcz T.Gollob (Bydgoszcz) D.Fliegert (Rybnik) J.Rempała (Tarnów)
1991 Toruń T.Gollob (Bydgoszcz) A.Łabędzki (Leszno) R.Sawina (Toruń)
1992 Tarnów T.Gollob (Bydgoszcz) R.Sawina (Toruń) A.Zarzecki (Z.Góra)
1993 Toruń T.Bajerski (Toruń) G.Rempała (Tarnów) T.Świątkiewicz (Toruń)
1994 Tarnów G.Rempała (Tarnów) M.Cierniak (Tarnów) R.Dobrucki (Piła)
1995 Rzeszów R.Dobrucki (Piła) P.Protasiewicz (Wrocław) P.Markuszewski (Grudziądz)
1996 Rzeszów T.Bajerski (Toruń) R.Dobrucki (Piła) Dam.Baliński (Leszno)
1997 Częstochowa G.Walasek (Zielona Góra) P.Winiarz (Rzeszów) R.Dobrucki (Piła)
1998 Grudziądz R.Dados (Grudziądz) K.Pecyna (Piła) T.Cieślewicz (Gdańsk)
1999 Gniezno R.Okoniewski (Gorzów) K.Cegielski (Gorzów) T.Chrzanowski (Toruń)
2000 Gorzów R.Okoniewski (Gorzów) T.Chrzanowski (Toruń) J.Hampel (Piła)
2001 Częstochowa J.Hampel (Piła) K.Słaboń (Wrocław) Ł.Jankowski (Leszno)
2002 Leszno A.Bogińczuk (Wrocław) J.Hampel (Piła) J.Kołodziej (Tarnów)
2003 Rybnik Ł.Romanek (Rybnik) A.Miedziński (Toruń) Z.Czerwiński (Częstochowa)
2004 Piła J.Kołodziej (Tarnów) K.Kasprzak (Leszno) Ł.Romanek (Rybnik)
2005 Toruń A.Miedziński (Toruń) J.Kołodziej (Tarnów) K.Ząbik (Toruń)
2006 Toruń K.Ząbik (Toruń) A.Miedziński (Toruń) P.Hlib (Tarnów)
2007 Rzeszów P.Hlib (Gorzów) K.Ząbik (Toruń) D.Pytel (Poznań)
2008 Rybnik M.Janowski (Wrocław) D.Pytel (Poznań) G.Zengota (Z.Góra)
2009 Leszno P.Dudek (Z.Góra) S.Musielak (Leszno) D.Lampart (Rzeszów)
2010 Toruń M.Janowski (Wrocław) Prz.Pawlicki (Gorzów) K.Gomólski (Gniezno)
2011 Gorzów Pio.Pawlicki (Piła) B.Zmarzlik (Gorzów) P.Dudek (Z.Góra)
Pokaż całą tabelę



Aktualne składy drużyn: PGE Ekstraliga | eWinner 1. Liga | 2. Liga Żużlowa

Kup bilet na 2023 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Kliknij tutaj i przejdź na stronę sprzedażową! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×