Żużel. Grand Prix Niemiec. Gdzie oglądać zawody? Czy będą w telewizji? Stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik
WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik
zdjęcie autora artykułu

W sobotę odbędzie się III runda cyklu Grand Prix. Rywalizacja toczyć się będzie w niemieckim Landshut. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać te zawody na żywo.

Żużel. Gdzie oglądać Grand Prix Niemiec w Landshut? Kto pokaże zawody?

Grand Prix Niemiec wraca do Landshut po 27 latach przerwy. W ostatnim turnieju wygrał tam Hans Nielsen, a podium uzupełnili Brian Andersen oraz Greg Hancock. Najlepszy z Polaków Piotr Protasiewicz był 8.

W sobotę o punkty do klasyfikacji powalczy trzech Biało-Czerwonych - Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak. Kibice czekają na pierwsze polskie zwycięstwo w tym sezonie.

Początek zawodów w Landshut o godz. 19:00. Turnieju nie pokaże żadna stacja telewizyjna w Polsce.

Stream online ze Speedway Grand Prix. Jak znaleźć?

Zawody do obejrzenia będą wyłącznie w internecie. Transmisja dostępna będzie na platformie streamingowej Player (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut: 18 maja (sobota), godz. 19:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Player (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Dodajmy, że o godz. 15:00 odbędą się kwalifikacje do zawodów. Transmisja na żywo w Eurosporcie 2 i Playerze.

Czytaj także:Żużlowa sobota. Grand Prix Niemiec w Landshut i mecze w Metalkas 2. EkstralidzeRekordowa oglądalność żużla. Takich wyników jeszcze nie było

ZOBACZ WIDEO: Pierwszy rok w gronie seniorów. Zaskakujący problem Cierniaka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty