Żużel. Wszystko jasne. Znamy nowe daty odwołanych spotkań Metalkas 2. Ekstraligi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
zdjęcie autora artykułu

W ubiegły weekend odwołano dwa spotkania Metalkas 2. Ekstraligi z powodu intensywnych opadów deszczu. W środę poznaliśmy nowe daty tych meczów. Wiadomo już, że oba zostaną rozegrane w piątek 7 czerwca o godzinie 18:00.

Sobotnia potyczka Arged Malesa Ostrów z H.Skrzydlewska Orłem Łódź została wstrzymana po szóstym biegu z powodu deszczu. Później próbowano jeszcze doprowadzić tor do stanu umożliwiającego rywalizację, ale ostatecznie postanowiono odwołać konfrontację, gdyż po raz kolejny pojawiły się opady.

Pojedynek #OrzechowaOsada PSŻ-u Poznań z Abramczyk Polonią Bydgoszcz nawet się nie rozpoczął. Jeszcze przed jego początkiem przeszła duża ulewa. Następnie organizatorzy zrobili niemal wszystko, aby udało się przeprowadzić te zawody. Zaangażowały się w to nawet medycy czy strażacy. Niestety kolejne opady deszczu zniweczyły wszystko.

W środę Speedway Ekstraliga poinformowała, że oba spotkania zostaną rozegrane 7 czerwca o godzinie 18:00. To oznacza prawdziwie żużlowy piątek w Wielkopolsce. Potyczka Arged Malesy z H.Skrzydlewska Orłem zostanie pokazana w Canal+ Sport5. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi relację tekstową "na żywo" z obu meczów.

ZOBACZ WIDEO: "Mam co robić w życiu". Interesujące słowa Rusieckiego na temat zmiany prezesa Fogo Unii

Źródło artykułu: WP SportoweFakty