WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Stichauer najlepszy w Pardubicach

W piątek na torze w Pardubicach rozegrano pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Czech. Zawody odbyły się w formule indywidualnej, a do klasyfikacji zespołowej zaliczano wyniki dwóch najlepszych zawodników z danego klubu.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

W turnieju triumfował Hynek Stichauer, który wyprzedził Martina Gavendę i Michaela Hadka.

Drużynowo zwyciężyli jeźdźcy Zlatej Prilby Pardubice. Drugie miejsce zajęli żużlowcy z Brezolup, a na trzeciej pozycji sklasyfikowano ekipę z Pragi.

Wyniki:
1. Hynek Stichauer - 19 (4,4,4,4,3)
2. Martin Gavenda - 18+4 (3,4,3,4,4)
3. Micheal Hadek - 18+3 (4,4,4,2,4)
4. Jaroslav Petrak - 17 (3,3,4,3,4)
5. Jan Holub - 16 (4,3,4,1,4)
6. Martin Malek - 15 (d,4,3,4,4)
7. Zdenek Simota - 15 (4,1,4,3,3)
8. Tomas Juza - 15 (4,2,3,3,3)
9. Roman Cejka - 13 (2,3,3,2,3)
10. Michal Dudek - 12 (2,2,2,4,2)
11. Jakub Fencl - 12 (1,3,2,3,3)
12. Vladimir Visvader - 11 (2,4,1,4,w)
13. Pavol Pucko - 11 (3,1,2,3,2)
14. Jaroslav Hladky - 10 (3,3,2,2,0)
15. Ondrej Veverka - 9 (3,1,3,1,1)
16. Pavel Fuksa - 8 (1,2,1,2,2)
17. Jirí Brummer - 8 (1,1,2,2,2)
18. Lubos Velinsky - 7 (2,2,1,1,1)
19. Jiri Lang - 5 (1,2,0,1,1)
20. Zdenek Schneiderwind junior - 3 (2,w/u,0,1,0)
21. Jiri Vonasek - 2 (d,0,1,0,1)
22. Jaromir Otruba - 1 (0,0,1,0,0)
23. Krzysztof Nowacki - 1 (d,1,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Hadek, Hladky, Visvader, Lang, Vonasek (d)
2. Stichauer, Gavenda, Dudek, Brummer, Otruba
3. Holub, Petrak, Cejka, Fencl, Malek (d)
4. Juza, Pucko, Schneiderwind, Fuksa, Nowacki (d)
5. Simota, Veverka, Velinsky
6. Petrak, Holub, Fuksa, Brummer
7. Stichauer, Fencl, Lang, Veverka, Schneiderwind (w/u)
8. Hadek, Petrak, Dudek, Pucko
9. Gavenda, Cejka, Juza, Simota, Vonasek
10. Malek, Hladky, Velinsky, Nowacki, Otruba
11. Simota, Malek, Dudek, Visvader, Schneiderwind
12. Stichauer, Cejka, Hladky, Fuksa
13. Petrak, Veverka, Brummer, Vonasek
14. Hadek, Juza, Fencl, Otruba
15. Holub, Gavenda, Pucko, Velinsky, Lang
16. Visvader, Pucko, Cejka, Veverka, Otruba
17. Stichauer, Simota, Hadek, Holub
18. Gavenda, Petrak, Hladky, Schneiderwind
19. Malek, Juza, Brummer, Lang
20. Dudek, Fencl, Fuksa, Velinsky, Vonasek
21. Gavenda, Fencl, Visvader (w)
22. Malek, Stichauer, Pucko, Vonasek
23. Petrak, Simota, Fuksa, Lang, Otruba
24. Holub, Juza, Dudek, Veverka, Hladky
25. Hadek, Cejka, Brummer, Velinsky, Schneiderwind

Bieg dodatkowy o 1 miejsce w drużynie:
26. Stichauer, Malek

Bieg dodatkowy o 2 miejsce indywidualnie:
27. Gavenda, Hadek (d)

Klasyfikacja drużynowa:

1. ZP Pardubice 36+4
Hynek Stichauer - 19+4 (4,4,4,4,3)
Jaroslav Petrak - 17 (3,3,4,3,4)
Tomas Juza - 15 (4,2,3,3,3)
Vladimir Visvader - 11 (2,4,1,4,w)
Lubos Velinsky - 7 (2,2,1,1,1)

2. AK Brezolupy 36+3
Martin Gavenda - 18 (3,4,3,4,4)
Micheal Hadek - 18 (4,4,4,2,4)
Martin Malek - 15+3 (d,4,3,4,4)

3. AK Marketa Praga 27
Zdenek Simota - 15 (4,1,4,3,3)
Jakub Fencl - 12 (1,3,2,3,3)
Pavol Pucko - 11 (3,1,2,3,2)
Jaroslav Hladky - 10 (3,3,2,2,0)
Ondrej Veverka - 9 (3,1,3,1,1)
Zdenek Schneiderwind junior - 3 (2,w/u,0,1,0)

4. AK Slany 25
Roman Cejka - 13 (2,3,3,2,3)
Michal Dudek - 12 (2,2,2,4,2)
Krzysztof Nowacki - 1 (d,1,-,-,-)

5. PK Pilzno 21
Jan Holub - 16 (4,3,4,1,4)
Jiri Lang - 5 (1,2,0,1,1)
Jiri Vonasek - 2 (d,0,1,0,1)
Jaromir Otruba - 1 (0,0,1,0,0)

Do klasyfikacji zespołowej zaliczano wyniki dwóch najlepszych zawodników.

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayfakta.cz

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×