WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

RK IMŚJ w Lendavie: Wygrana Bogdanowa, awans Polaków w komplecie

Maksim Bogdanow wygrał w sobotę w słoweńskiej Lendavie Rundę Kwalifikacyjną Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Na podium stanęli też Sławomir Pyszny i Patryk Dudek.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Awans do półfinału wywalczył także trzech reprezentant Polski - Szymon Kiełbasa.

Wyniki (czołowa siódemka):
1. Maksim Bogdanow (Łotwa) - 12+3 (3,3,3,3,d)
2. Sławomir Pyszny (Polska) - 12+d (2,3,3,2,2)
3. Patryk Dudek (Polska) - 11+3 (3,3,2,3,0)
4. Max Dilger (Niemcy) - 11+2 (3,2,2,1,3)
5. Aleksandr Loktajew (Ukraina) - 10 (w,1,3,3,3)
6. Szymon Kiełbasa (Polska) - 10 (3,3,2,0,2)
------------------
7. Simon Nielsen (Dania) - 9 (2,2,1,2,2)
8. Aljosa Remih (Słowenia) - 8 (2,2,0,1,3)
9. Jerran Hart (Wielka Brytania) - 8 (0,1,2,2,3)
10. Thomas Joergensen (Dania) - 8 (2,d,3,2,1)
11. Samo Kukovica (Słowenia) - 7 (1,2,1,1,2)
12. Marcel Helfer (Niemcy) - 6 (1,0,1,3,1)
13. Johannes Fiala (Austria) - 3 (0,1,1,1,d)
14. Ziga Radkovic (Słowenia) - 2 (1,1,0,0,0)
15. Ladislav Vida (Słowenia) - 1 (0,0,0,0,1)
16. Danny Marcel Massen (Niemcy) - 1 (1,t,0,0,0)
17. Jernej Pecnik (Słowenia) - 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Dudek, Remih, Helfer, Hart
2. Dilger, Pyszny, Radkovic, Loktajew (w)
3. Kiełbasa, Nielsen, Kukovica, Fiala
4. Bogdanow, Jorgensen, Massen, Vida
5. Bogdanow, Kukovica, Loktajew, Helfer
6. Pyszny, Nielsen, Hart, Jorgensen (d)
7. Kiełbasa, Remih, Radkovic, Pecnik (d), Massen (t)
8. Dudek, Dilger, Fiala, Vida
9. Pyszny, Kiełbasa, Helfer, Vida
10. Loktajew, Hart, Fiala, Massen
11. Jorgensen, Dilger, Kukovica, Remih
12. Bogdanow, Dudek, Nielsen, Radkovic
13. Helfer, Jorgensen, Fiala, Radkovic
14. Bogdanow, Hart, Dilger, Kiełbasa
15. Loktajew, Nielsen, Remih, Vida
16. Dudek, Pyszny, Kukovica, Massen
17. Dilger, Nielsen, Helfer, Massen
18. Hart, Kukovica, Vida, Radkovic
19. Remih, Pyszny, Bogdanow (d), Fiala (d)
20. Loktajew, Kiełbasa, Jorgensen, Dudek

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. Dudek, Dilger

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
22. Bogdanow, Pyszny (d)

4be5c2df89c05494195248.jpg
Max Dilger przed Patrykiem Dudkiem w biegu dodatkowym

4be5c2f050405973918893.jpg
Patryk Dudek

4be5c309a24c5481049972.jpg
Sławomir Pyszny zanotował defekt w biegu dodatkowym

4be5c326e98fb302804884.jpg
Maksim Bogdanow na czele w biegu dodatkowym

4be5c33521672382385591.jpg
Sławomir Pyszny, Maksim Bogdanow i Patryk Dudek

Foto x 5 - Borut Cvetko

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (22):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Ręka 0
    Patryk oby sodówka nie uderzyła ci do głowy,masz za wzór swojego ojca i A.Huszcze.
    Odpowiedz Zgłoś
  • ps 0
    5 defekt? nowych tłumikach?
    Odpowiedz Zgłoś
  • A 0
    Pyszny po takim dzwonie w Rybniku super
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×