WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Polonia i Betard WTS najlepsze w Pile (wyniki)

Bez niespodzianek obyło się w Pile. Faworyzowane pary Polonii Bydgoszcz i Betardu WTS Wrocław awansowały do finału Mistrzostw Polski Par Klubowych, który odbędzie się na torze w Toruniu.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

I. Polonia Bydgoszcz 26 pkt.
5. Grzegorz Walasek - 12 (2,2,2,3,3,d)
6. Robert Kościecha - 14 (3,3,3,0,2,3)

II. Betard WTS Wrocław 23 pkt.
9. Maciej Janowski 13 - (2,3,2,3,2,1)
10. Daniel Jeleniewski 10 - (0,2,1,2,3,2)

III. ŻKS Holdikom Ostrovia Ostrów 21 pkt.
11. Mariusz Staszewski - 8 (3,2,3,-,-,-)
12. Daniel Pytel - 5 (1,0,-,1,0,3)
20. Krystian Klecha - 8 (2,2,2,2)

IV. GTŻ Grudziądz 19 pkt.
3. Tomasz Chrzanowski - 13 (3,1,3,0,3,3)
4. Kamil Brzozowski - 6 (1,0,2,1,1,1)

V. Orzeł Łódź 19 pkt.
13. Marcin Jędrzejewski - 3 (2,1,0,-,0,-)
14. Łukasz Jankowski - 15 (3,3,3,3,1,2)
21. Michał Łopaczewski - 1 (1,0)

VI. Speedway Polonia Piła 11 pkt.
1. Piotr Dziatkowiak - 4 (2,1,0,-,1,-)
2. Krzysztof Pecyna - 5 (0,-,1,1,-,3)
15. Marcin Kozdraś - 2 (0,0,w, 2)

VII. Lotos Wybrzeże Gdańsk 6 pkt.
7. Damian Sperz - 4 (0,0,1,2,d,1)
8. Mateusz Lampkowski - 2 (1,1,0,u/-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Chrzanowski, Dziatkowiak, Brzozowski, Pecyna
2. Kościecha, Walasek, Lampkowski, Sperz
3. Staszewski, Janowski, Pytel, Jeleniewski
4. Jankowski, Jędrzejewski, Dziatkowiak, Kozdraś
5. Kościecha, Walasek, Chrzanowski, Brzozowski (d)
6. Janowski, Jeleniewski, Lampkowski, Sperz
7. Jankowski, Staszewski, Jędrzejewski, Pytel
8. Kościecha, Walasek, Pecyna, Dziatkowiak
9. Chrzanowski, Brzozowski, Sperz, Lampkowski
10. Jankowski, Janowski, Jeleniewski, Jędrzejewski
11. Staszewski, Klecha, Pecyna, Kozdraś
12. Janowski, Jeleniewski, Brzozowski, Chrzanowski
13. Walasek, Klecha, Pytel, Kościecha
14. Jankowski, Sperz, Łopaczewski, Lampkowski (u/-)
15. Jeleniewski, Janowski, Dziatkowiak, Kozdraś (w/u)
16. Chrzanowski, Klecha, Brzozowski, Pytel
17. Walasek, Kościecha, Jankowski, Jędrzejewski
18. Pecyna, Kozdraś, Sperz (d)
19. Chrzanowski, Jankowski, Brzozowski, Łopaczewski
20. Kościecha, Jeleniewski, Janowski, Walasek (d/start)
21. Pytel, Klecha, Sperz

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (39):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • sqlska KMO 0
    hahaha i co ?! łyso wam napinacze?!?!?! Ostrovia jednak ma potencjał !!! gratuluję chłopaki - bo to III miejsce to jednak coś wielkiego patrząc kto jest na I i II a kto na pozostałych... Ostrów pozdrawia Grudziądz :]
    Odpowiedz Zgłoś
  • deratyzator 0
    Grzesiuu Walaasek !!! :)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wojtula 0
    Czyżby przebudzenie Jelenia???CZAS NAJWYŻSZY!!!"Magic" jest wyborny:)
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (36)
Pokaż więcej komentarzy (39)
Pokaż więcej komentarzy (39)
Pokaż więcej komentarzy (39)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×