KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Kolejny komplet Martina Malka

Triumfem Martina Malka zakończył się czwartkowy turniej indywidualny Drużynowego Pucharu Czech. W zawodach rozegranych w Pradze były zawodnik KSM Krosno zapisał na swoim koncie komplet piętnastu oczek.

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Jeden punkt mniej zanotował Vaclav Milik, a na trzecim stopniu podium stanął Jaroslav Petrak.

W klasyfikacji drużynowej triumfowali zawodnicy Zlatej Prilby Pardubice. Kolejne dwie pozycje zajęli żużlowcy AK Brezolupy i Markety Praga.

Wyniki:
1. Martin Malek - 15 (3,3,3,3,3)
2. Vaclav Milik - 14 (3,3,3,2,3)
3. Jaroslav Petrak - 13 (2,2,3,3,3)
4. Martin Gavenda - 12 (2,3,2,2,3)
5. Vladimir Visvader - 12 (2,3,2,3,2)
6. Ondrej Veverka - 10 (1,3,3,1,2)
7. Jan Holub - 10 (3,2,2,2,1)
8. Pavol Pucko - 9 (0,2,3,1,3)
9. Rene Vidner - 9 (1,2,1,3,2)
10. Jaroslav Hladky - 8 (2,1,1,3,1)
11. Zdenek Vrba - 8 (2,u,2,2,2)
12. Michal Dudek - 6 (3,1,2,d,0)
13. Jakub Fencl - 5 (1,0,1,1,2)
14. Zdenek Schneiderwind junior - 5 (1,2,1,1,w)
15. Roman Cejka - 4 (3,1,d,u,-)
16. Jiri Lang - 3 (0,0,0,2,1)
17. Jiri Brummer - 3 (w,1,1,w,1)
18. Karel Kadlec - 2 (0,1,d,0,1)
19. Jaromír Otruba - 1 (1,0,0,0,d)
20. Milan Cermak - 0 (w,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Holub, Petrak, Veverka, Pucko
2. Milik, Gavenda, Fencl, Cermak (w/u)
3. Malek, Visvader, Otruba, Brummer (w)
4. Cejka, Hladky, Vidner, Kadlec
5. Dudek, Vrba, Schneiderwind, Lang
6. Visvader, Pucko, Cejka, Lang
7. Veverka, Vidner, Dudek, Fencl
8. Gavenda, Holub, Brummer, Vrba (u)
9. Malek, Petrak, Hladky, Cermak (w/u)
10. Milik, Schneiderwind, Kadlec, Otruba
11. Pucko, Gavenda, Vidner, Otruba
12. Malek, Vrba, Fencl, Cejka
13. Petrak, Dudek, Brummer, Kadlec (d)
14. Milik, Holub, Hladky, Lang
15. Veverka, Visvader, Schneiderwind
16. Malek, Milik, Pucko, Dudek (d)
17. Visvader, Holub, Fencl, Kadlec
18. Vidner, Lang, Brummer (w/u)
19. Hladky, Vrba, Veverka, Otruba
20. Petrak, Gavenda, Schneiderwind, Cejka (u)
21. Pucko, Vrba, Kadlec
22. Petrak, Fencl, Lang, Otruba (d)
23. Milik, Veverka, Brummer
24. Gavenda, Visvader, Hladky, Dudek
25. Malek, Vidner, Holub, Schneiderwind (w/u)

Klasyfikacja drużynowa:

1. Zlata Prilba Pardubice 27+3
Vaclav Milik - 14 (3,3,3,2,3)
Jaroslav Petrak - 13 (2,2,3,3,3)
Vladimir Visvader - 12 (2,3,2,3,2)
Rene Vidner - 9 (1,2,1,3,2)

2. AK Brezolupy 27+2
Martin Malek - 15+2 (3,3,3,3,3)
Martin Gavenda - 12 (2,3,2,2,3)
Zdenek Schneiderwind junior - 5 (1,2,1,1,w)

3. AK Marketa Praga 19
Ondrej Veverka - 10 (1,3,3,1,2)
Pavol Pucko - 9 (0,2,3,1,3)
Jaroslav Hladky - 8 (2,1,1,3,1)
Zdenek Vrba - 8 (2,u,2,2,2)
Jakub Fencl - 5 (1,0,1,1,2)
Jiri Brummer - 3 (w,1,1,w,1)

4. PK Pilzno 13
Jan Holub - 10 (3,2,2,2,1)
Jiri Lang - 3 (0,0,0,2,1)
Karel Kadlec - 2 (0,1,d,0,1)
Jaromír Otruba - 1 (1,0,0,0,d)

5. AK Slany 10
Michal Dudek - 6 (3,1,2,d,0)
Roman Cejka - 4 (3,1,d,u,-)

Do klasyfikacji drużynowej zaliczono wyniki dwóch najlepszych zawodników z danego klubu.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayfakta.cz
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×