Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Finał IMEJ: Andersson pogodził Polaków!

Dennis Andersson zdobył w Gorican tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów. Szwed w dodatkowym biegu pokonał Polaków - Przemysława Pawlickiego i Patryka Dudka.
Damian Gapiński
Damian Gapiński

Klasyfikacja końcowa:
1. Dennis Andersson (Szwecja) - 14+3 (2,3,3,3,3)
2. Przemysław Pawlicki (Polska) - 14+2 (3,3,3,2,3)
3. Patryk Dudek (Polska) - 14+1 (3,3,3,3,2)

4. Dino Kovacic (Chorwacja) - 11 (2,2,2,3,2)
5. Emil Pulczyński (Polska) - 10 (3,3,1,3,0)
6. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 10 (3,1,2,2,2)
7. Witalij Bielousow (Rosja) - 8 (0,2,2,1,3)
8. Tobiasz Musielak (Polska) - 8 (2,2,1,2,1)
9. Łukasz Cyran (Polska) - 6 (2,w,1,2,1)

10. Timo Lahti (Finlandia) - 5 (0,1,3,0,1)
11. Jonas B. Andersen (Dania) - 4 (1,0,u,0,3)
12. Jan Holub (Czechy) - 4 (1,1,2,0,0)
13. Kacper Gomólski (Polska) - 4 (1,2,0,1,w)
14. Siergiej Karaczincew (Rosja) - 4 (1,1,1,1,-)
15. Mateusz Łukaszewski (Polska) - 2 (2)
16. Philip Tirsdal (Dania) - 1 (0,0,0,1,w)
17. Andriej Kobrin (Ukraina) - 0 (0,u,d,0,d)

R2. Alexander Edberg (Szwecja) - 0 (ns)

Bieg po biegu:
1. (59,40) Pawlicki, Andersson, Holub, Tirsdal
2. (59,93) Jensen, Cyran, Gomólski, Bielousow
3. (61,54) Pulczyński, Musielak, Andersen, Kobrin
4. (60,39) Dudek, Kovacic, Karaczincew, Lahti
5. (60,34) Dudek, Gomólski, Holub, Kobrin (u)
6. (60,92) Pawlicki, Musielak, Karaczincew, Cyran (w/u)
7. (62,21) Andersson, Kovacic, Jensen, Andersen
8. (61,73) Pulczyński, Bielousow, Lahti, Tirsdal
9. (62,25) Lahti, Holub, Cyran, Andersen (u)
10. (61,51) Pawlicki, Kovacic, Pulczyński, Gomólski
11. (61,64) Andersson, Bielousow, Karaczincew, Kobrin (d)
12. (61,64) Dudek, Jensen, Musielak, Tirsdal
13. (61,59) Pulczyński, Jensen, Karaczincew, Holub
14. (60,93) Dudek, Pawlicki, Bielousow, Andersen
15. (61,79) Andersson, Musielak, Gomólski, Lahti
16. (62,50) Kovacic, Cyran, Tirsdal, Kobrin
17. (63,46) Bielousow, Kovacic, Musielak, Holub
18. (62,02) Pawlicki, Jensen, Lahti, Kobrin (d2)
19. (61.04) Andersson, Dudek, Cyran, Pulczyński
20. (69,03) Andersen, Lukaszewski, Gomólski (w/u), Karaczincew (ns), Tirsdal (w/u)

Bieg dodatkowy o złoty medal:
21. Andersson, Pawlicki, Dudek

Tabela medalowa IMEJ

M</b> Kraj</b> Z</b> S</b> B</b> Suma</b>
1 Polska 6 7 3 16
2 Dania 2 2 3 7
3 Szwecja 2 0 4 6
4 Czechy 1 1 1 3
5 Chorwacja 1 1 0 2
6 Słowenia 1 0 0 1
7 Łotwa 0 1 0 1
7 Ukraina 0 1 0 1
9 Rosja 0 0 1 1
9 Słowacja 0 0 1 1

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (77):

Zobacz więcej komentarzy (64)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×