WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Max wygrał w Malmoe

W środę w Malmoe rozegrano kwalifikacje do finału Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Zawody z kompletem punktów wygrał Mikael Max. Na podium stanęli też Peter Karlsson i Eric Andersson.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Awans do finału w Malilli (18 września) wywalczyła czołowa ósemka zawodników. W ten sam dzień odbędzie się także finał IMP w Zielonej Górze.

Wyniki:
1. Mikael Max - 15 (3,3,3,3,3)
2. Peter Karlsson - 12 (2,2,3,2,3)
3. Eric Andersson - 11 (3,2,1,3,2)
4. Sebastian Alden - 11 (3,3,2,1,2)
5. David Ruud - 10 (1,3,3,2,1)
6. Daniel Davidsson - 8 (3,2,3,0,0)
7. Freddie Eriksson - 7+3 (1,1,1,1,3)
8. Linus Sundstroem - 7+2 (1,3,0,0,3)
-----------------------
9. Linus Ekloef - 7+1 (2,2,0,2,1)
10. Robin Toernqvist - 7+0 (0,1,2,2,2)
-----------------------
11. Dennis Andersson - 6 (2,0,1,3,d)
12. Ludvig Lindgren - 6 (2,1,2,0,1)
13. Kim Nilsson - 5 (0,1,0,3,1)
14. Alexander Edberg - 3 (0,0,0,1,2)
15. Simon Gustafsson - 3 (0,0,2,1,0)
16. Ricky Kling - 2 (1,0,1,d,-)
17. Robin Aspegren - 0 (0)
18. Christian Ago - NS

Bieg po biegu:
1. Max, Karlsson, Sundstroem, Toernqvist
2. E.Andersson, D.Andersson, Eriksson, Gustafsson
3. Alden, Lindgren, Kling, Nilsson
4. Davidsson, Ekloef, Ruud, Edberg
5. Max, Davidsson, Nilsson, D.Andersson
6. Ruud, Karlsson, Eriksson, Kling
7. Alden, Ekloef, Toernqvist, Gustafsson
8. Sundstroem, E.Andersson, Lindgren, Edberg
9. Max, Alden, Eriksson, Edberg
10. Karlsson, Lindgren, D.Andersson, Ekloef
11. Ruud, Toernqvist, E.Andersson, Nilsson
12. Davidsson, Gustafsson, Kling, Sundstroem
13. Max, Ruud, Gustafsson, Lindgren
14. E.Andersson, Karlsson, Alden, Davidsson
15. D.Andersson, Toernqvist, Edberg, Kling (d)
16. Nilsson, Ekloef, Eriksson, Sundstroem
17. Max, E.Andersson, Ekloef, Aspegren
18. Karlsson, Edberg, Nilsson, Gustafsson
19. Eriksson, Toernqvist, Lindgren, Davidsson
20. Sundstroem, Alden, Ruud, Andersson (d)

Bieg dodatkowy o miejsca 7-10:
21. Eriksson, Sundstroem, Ekloef, Toernqvist

Rozstawieni w finale:
Andreas Jonsson
Fredrik Lindgren
Thomas H. Jonasson
Magnus Zetterstroem
Antonio Lindbaeck
Peter Ljung
Jonas Davidsson
Daniel Nermark

Rezerwowi:
Linus Ekloef
Robin Toernqvist

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
aktuellspeedway.se

Komentarze (7):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Umberto GW 0
    haha :D Max lepszy od Karlssona :D Ciekawe jak wyglądała ich walka :D Panie trenerze Szwecji, dlaczego Max nie pojechał na DMP? Najlepszy szwed obecnie.
    Cieszy awans Erikssona, finał będzie jak za dawnych lat ;)
    Odpowiedz Zgłoś
  • smokee 0
    do terminator: człowieku a jaki szwed pojedzie w Indywidualnych Mistrzostwach Polski bo właśnie to oznacza skrót IMP. Peace :)))
    Odpowiedz Zgłoś
  • Mac.G 0
    Brawo Kolejarz Rawicz!!!
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×