WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Złomrex odejdzie?!

Niepokojące informacje docierają z Częstochowy. Możliwość wycofania się ze sponsorowania drużyny Włókniarza rozważają władze firmy Złomrex. Wszystko ma związek z postawą władz miasta.
Damian Gapiński
Damian Gapiński

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
- Niestety Złomrex rozważa taką możliwość. Rozpoczęliśmy jednak rozmowy z władzami miasta. Trudno w tym momencie mówić o wynikach rozmów, bo jesteśmy na początku drogi do porozumienia. Zrobimy jednak wszystko, aby tak poważny i solidny sponsor jak Złomrex nadal współpracował z naszym klubem i obie strony odnosiły odpowiednie korzyści. - powiedział dla SportoweFakty.pl prezes Włókniarza – Marian Maślanka.

Jak się okazuje, wsparcie ze strony firmy Złomrex jest na tyle duże, że jej odejście mogłoby poważnie osłabić żużlowy ośrodek w Częstochowie. - Nie bierzemy w tej chwili pod uwagę żadnego wariantu zastępczego. To są bardzo poważne rozmowy, a firma Złomrex to sponsor, który gwarantuje nam 40 procent środków w budżecie klubu. Łatwo więc stwierdzić, że jego odejście to byłby ogromny cios dla naszego klubu. Dlatego podjęliśmy rozmowy z miastem, które mają dać nam odpowiedź na jaką pomoc – nie tylko finansową – ze strony władz miasta możemy liczyć w przyszłości - dodał Maślanka.

Jak twierdzi prezes Włókniarza, wysokie wygrane jego drużyny spowodowały, że konieczne będą odpowiednie korekty w budżecie klubu. - Nie ukrywam, że wysokie wygrane z Unią Tarnów i Marmą Rzeszów były dużym zaskoczeniem i wprowadziły małe zamieszanie. Nie potrafię sobie wytłumaczyć, dlaczego zespoły posiadające tak klasowych zawodników, nie potrafią z nami nawiązać walki. Przecież Zagara czy Bjerre stać na dużo lepszy wynik, niż osiągnęli w Częstochowie. Ich postawa spowodowała, że będziemy musieli wypłacić większe pensje naszym zawodnikom niż zakładaliśmy. Konieczne będzie znalezienie kolejnych sponsorów. Jestem jednak optymistą. Przed nami spotkania z dużo lepszymi zespołami, które podobnie jak my będą walczyły o medale i na pewno będą cieszyły się one większym zainteresowaniem ze strony kibiców - zakończył prezes Maślanka.

Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Inf.własna

Komentarze (146):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • DM 0
  WAM W GŁOWACH SIĘ PRZEWRACA MEDALIKI WY CHCECIE ZDOBYC MISTRZOSTWO POLSKI W TYM ROKU NIE PIJCIE WIĘCEJ WODY SWIECONEJ BO WAM NA MUZG SZKODZI JUZ W TORUNIU SIĘ OKAŻE JACY WY JESTESCIE CIENCY MISTRZ TO BEDZIE ALBO LESZNO ALBO TORUŃ I BEZ NAPINEK MEDALIKI BO PRAWDA TAKA JEST
  Odpowiedz Zgłoś
 • OOOOOOOOOOOOOoooooo 0
  Nie ukrywam, że wysokie wygrane z Unią Tarnów i Marmą Rzeszów były dużym zaskoczeniem i wprowadziły małe zamieszanie. Nie potrafię sobie wytłumaczyć, dlaczego zespoły posiadające tak klasowych zawodników, nie potrafią z nami nawiązać walki. Przecież Zagara czy Bjerre stać na dużo lepszy wynik, niż osiągnęli w Częstochowie. Ich postawa spowodowała, że będziemy musieli wypłacić większe pensje naszym zawodnikom niż zakładaliśmy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • pojebany Maślanka 0
  Maślanka ty chyba zgłupiałeś.
  To w CKMie chodzi o to, aby zawodnicy przywozili mało punktów, no coś tu jest nie tak. Jak Ci zależy na Zagarze czy Bjerre, to idz do nich do klubu palancie
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (143)
Pokaż więcej komentarzy (146)
Pokaż więcej komentarzy (146)
Pokaż więcej komentarzy (146)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×