Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Siódemka 15. kolejki II ligi

Przemysław Pawlicki po raz ósmy znalazł się w siódemce portalu SportoweFakty.pl. W naszym notowaniu mamy dwóch debiutantów, jednym z nich jest młody rosyjski żużlowiec.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

1. Mariusz Staszewski - 12+1 (2*,2,3,2,3) (4 raz w siódemce kolejki) - Niezwykle cenne zwycięstwo odnieśli żużlowcy Lubawy Litex Ostrów Wielkopolski w Równem. Staszewski był jednym z zawodników, z którym najwięcej kłopotów mieli zawodnicy Kaskadu.

2. Rafał Fleger - 12 (3,3,3,0,2,1) (4) - Kolejarz Opole przegrał na wyjeździe z Lubelskim Węglem KMŻ. Najlepszym jeźdźcem w ekipie trenera Andrzeja Maroszka był tym razem wychowanek rybnickiego RKM, który trafił do naszego zestawienia po raz czwarty.

3. Stanisław Burza - 10 (2,3,0,2,3,w) (3) - Na trzecią nominację zasłużył wychowanek tarnowskich Jaskółek, który w starciu z Lubawą Litex Ostrów Wielkopolski był najskuteczniejszym żużlowcem Kaskadu Równe, a w wywalczeniu większej zdobyczy punktowej przeszkodziło mu wykluczenie w ostatnim wyścigu.

4. Simon Stead - 11+2 (1*,3,2,2*,3) (1) - Brytyjczyk coraz lepiej spisuje się w rozgrywkach drugiej ligi. Tym razem reprezentant Wielkiej Brytanii był czołową postacią Lubelskiego Węgla KMŻ w meczu z Kolejarzem Opole.

5. Przemysław Pawlicki - 14+1 (2*,3,3,3,3) (8) - Wychowanek leszczyńskiej Unii po raz ósmy trafił do naszego notowania. Świetny występ w meczu z KSM Krosno młody zawodnik okrasił pobiciem długoletniego rekordu toru w Pile.

6. Cyprian Szymko - 9+1 (3,2*,3,1) (2) - Przeciwko KSM Krosno bardzo dobrze spisał się również kolejny z młodzieżowców Stokłosa Polonii Piła. Szymko przeciwko Wilkom potrafił pokonywać także bardziej doświadczonych jeźdźców gości.

7. Witalij Biełousow - 12 (3,2,1,3,3) (1) - Drugim juniorem w naszej drużynie kolejki został Rosjanin, który miał duży udział w wygranej Lubawy Litex Ostrów Wielkopolski nad Kaskadem Równe.

Siódemka kolejki jest wybierana zgodnie z obowiązującym regulaminem, a więc w składzie trzech Polaków, a jeden z juniorów musi być zawodnikiem krajowym.

Siódemka 13. kolejki --->>>
Siódemka 12. kolejki --->>>
Siódemka 10. kolejki --->>>
Siódemka 9. kolejki --->>>
Siódemka 8. kolejki --->>>
Siódemka 7. kolejki --->>>
Siódemka 6. kolejki --->>>
Siódemka 5. kolejki --->>>
Siódemka 4. kolejki --->>>
Siódemka 3. kolejki --->>>
Siódemka 2. kolejki --->>>
Siódemka 1. kolejki --->>>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×