Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Joanna Michalska-Chrzanowska: Każda uwaga ze strony kibiców jest bardzo cenna

W restauracji Adriano odbyło się spotkanie przedstawicieli GTŻ-u z kibicami. Zarówno fani, jak i działacze nie kryli zadowolenia z tego typu imprez i zapowiadają kolejne.
Maciej Oszuścik
Maciej Oszuścik

Dyrektor klubu była bardzo zadowolona z przebiegu spotkania i uważa, że tego typu przedsięwzięcia są niezbędne. - Takie spotkania bardzo są potrzebne, bo zarówno kibice jak i klub chcą znać swoje oczekiwania wobec siebie. My jako klub chcemy wiedzieć, co potrzebują kibice, jak oni to widzą, może my możemy jakoś im pomóc lub też odwrotnie. Dla nas każda uwaga ze strony kibiców jest bardzo cenna. Oczywiście o wszystkich uwagach kibiców porozmawiamy i podejmiemy jakieś decyzje. Kibicom należy się także wiele wyjaśnień, bo nie wszystko można przeczytać w internecie, a na takich spotkaniach każdy może zadać pytanie. W ramach możliwości staramy się wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na każde pytanie - powiedziała Joanna Michalska-Chrzanowska.

Wszystkie sugestie i propozycje kibiców będą omawiane na posiedzeniach zarządu. - Nie chcemy, żeby te spotkania przepadały bez echa. Każda propozycja, każdy temat, który został omówiony na tym spotkaniu będzie poruszony na posiedzeniu zarządu w najbliższym terminie - wyjaśniła dyrektor.

Wiele wskazuje na to, że spotkania tego typu będą odbywały się cyklicznie. Ustalono już także termin kolejnego. - Wszystko zależy od propozycji kibiców. Po zakończeniu tego spotkania pytaliśmy, kiedy następne i zapadła decyzja, że odbędzie się ono dwa dni po ogłoszeniu terminarza rozgrywek. Mam nadzieję, że te spotkania będą się odbywały jak najczęściej. Jeżeli kiedykolwiek będą pojawiały się jakieś pytania, oczywiście jesteśmy otwarci na kibiców. Można także pisać e-maile, dzwonić do klubu i jeżeli będzie taka potrzeba będziemy się starać jak najszybciej takie spotkanie zorganizować - zakończyła Michalska-Chrzanowska.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (10)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×