Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Dyrektor GTŻ: Słuchamy głosu kibiców

Joanna Michalska-Chrzanowska objęła funkcję dyrektora GTŻ Grudziądz w trakcie sezonu 2011. - Nie był to łatwy czas, ale dający nowe doświadczenia - mówi po ponad półrocznej pracy na tym stanowisku.
Maria Marcinkowska
Maria Marcinkowska

- Musiałam szybko zintegrować się z nowym środowiskiem, ponieważ na co dzień mieszkam w Toruniu. Wcześniej w Grudziądzu bywałam z mężem tylko na zawodach żużlowych. Ostatnie miesiące to był z pewnością okres ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy – podsumowała w rozmowie z naszym portalem Joanna Michalska-Chrzanowska, prywatnie żona Tomasza Chrzanowskiego.

Działania grudziądzkiego klubu przed startem rozgrywek 2012 skoncentrowały się m.in. fanach czarnego sportu w Grudziądzu. - Staramy się o bliższy kontakt z kibicami. Organizowane są spotkania, wizyty w szkołach, telewizja klubowa systematycznie informuje o działaniach klubu. Spotkania są organizowane w zależności od potrzeb kibiców lub działaczy. Jeżeli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, pytania czy propozycje, może przyjść do klubu lub zadzwonić - będzie zawsze wysłuchany i uzyska odpowiedź - wyjaśniła dyrektor GTŻ.

W nadchodzących rozgrywkach, zarówno na życie zawodowe jak i prywatne Joanny Michalskiej–Chrzanowskiej wpływać będą w dużej mierze terminy rozgrywek. Dyrektor GTŻ-u będzie rzadziej widywać się z mężem. "Chrzanek" dołączył do składu Lotosu Wybrzeża Gdańsk w Enea Ekstralidze. - Od samego początku naszej znajomości, czyli od 12 lat, moje relacje z Tomkiem były uzależnione od ligowych terminarzy. Przejście Tomka do Gdańska niewiele zmieni w naszym życiu rodzinnym. Powrót do ekstraligi na pewno nie będzie łatwy, ale wierzę, że Tomek da sobie radę. Solidnie przepracował zimę i myślę, że będą tego efekty – zakończyła.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (7)
 • dexter Zgłoś komentarz
  Pani Asio jak słuchacie głosu kibica podam parę przykładów na sukces w Grudziądzu;1)Billy Hamill-wraca do żużla i wielki magnez dla kibiców nawet jak zrobi mało pkt.(sentyment)
  Czytaj całość
  2)Powrót do nazwy GKM 3)Gadżety-sklepik,zakupy internetowe 4)Stadion-poprawa warunków 5)Pomoc kibicom np.załatwic autobus na wyjazd,oni są z wami na dobre i złe itd. Jak na razie na wielki plus 1)Strona klubowa i tv 2)Dzień Dziecka 3)Zarządzanie klubem DZIEKUJĘ ZA UWAGĘ PANI JOANNO
  • Marson Zgłoś komentarz
   A jAK NIE wIESZ CO TO "SZACUNEK"TO WIECEJ SIE NEI WYSILIAJ CZLOWIEKU W STALI...
   • GKM_owiec Zgłoś komentarz
    Może ta rozłąka dobrze zrobi i wszyscy zobaczymy teraz na co tak naprawdę jeszcze stać Tomka. No bo u nas raczej nie zawsze dawał 100% swoich możliwości
    • Amadeusz Zgłoś komentarz
     Mam nadzieję że w Gdańsku dla tej pani miejsca nie będzie, bo są osoby którym bardziej zależy na Wybrzeżu niż pani Chrzanowska. Poza tym Lotos swoich marketingowców ma (pracują w
     Czytaj całość
     grupie Lotos), Polny zajmuje się Wybrzeżem. Jak sam masz w herbie herb Stali, a nie PGE Marmy, to powinieneś szanować też inne kluby.
     • jerronimo Zgłoś komentarz
      Polny powinien poszukać miejsca dla pani Chrzanowskiej w Gdańsku,marketingowo jego Lotos by zyskał i Chrzanik miałby oko na swoją panią:)
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×