Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Harris triumfował w Berwick

Chris Harris okazał się najlepszy w Rundzie Kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata 2013. W sobotnim turnieju w Berwick miejsce premiowane awansem zajął Krzysztof Buczkowski.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Awans uzyskała najlepsza dziewiątka.

Wyniki:
1. Chris Harris (Wielka Brytania) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Sam Masters (Australia) - 12+3 (2,1,3,3,3)
3. Daniel King (Wielka Brytania) - 12+2 (3,3,w,3,3)
4. Ryan Fisher (USA) - 11 (2,2,2,2,3)
5. Davey Watt (Australia) - 10 (3,2,3,2,d)
6. Linus Sundstroem (Szwecja) - 9 (2,3,3,1,u)
7. Krzysztof Buczkowski (Polska) - 9 (1,3,u,3,2)
8. Tero Aarnio (Finlandia) - 9 (1,2,2,2,2)
9. Kenneth Hansen (Dania) - 7 (3,1,1,0,2)
--------------
10. Emiliano Sanchez (Argentyna) - 5 (0,t,2,1,2)
11. Facundo Albin (Argentyna) - 5 (1,0,1,1,2)
12. Guglielmo Franchetti (Włochy) - 4 (2,0,0,1,1)
13. Henry van der Steen (Holandia) - 4 (0,1,2,0,1)
14. Kenny Ingalls (USA) - 3 (0,0,1,2,0)
15. Lee Complin (Wielka Brytania) - 2 (2)
16. Marcel Helfer (Niemcy) - 2 (1,0,0,0,1)
17. Matej Kus (Czechy) - 2 (0,1,1,w,u)
18. Ricky Ashworth (Wielka Brytania) - NS

Bieg po biegu:
1. Harris, Masters, Buczkowski, Sanchez
2. Hansen, Franchetti, Helfer, Van Der Steen
3. Watt, Fisher, Aarino, Kus
4. King, Sundstrom, Albin, Ingalls
5. King, Fisher, Masters, Franchetti
6. Sundstrom, Complin, Kus, Helfer, Sanchez (t)
7. Buczkowski, Aarino, Van Der Steen, Albin
8. Harris, Watt, Hansen, Ingalls
9. Masters, Aarino, Ingalls, Helfer
10. Watt, Sanchez, Albin, Franchetti
11. Sundstrom, Fisher, Hansen, Buczkowski (u)
12. Harris, Van Der Steen, Kus, King (w/u)
13. Masters, Watt, Sundstrom, Van Der Steen
14. King, Aarino, Sanchez, Hansen
15. Buczkowski, Ingalls, Franchetti, Kus (w/u)
16. Harris, Fisher, Albin, Helfer
17. Masters, Hansen, Albin, Kus (u)
18. Fisher, Sanchez, Van Der Steen, Ingalls
19. King, Buczkowski, Helfer, Watt (d)
20. Harris, Aarino, Franchetti, Sundstrom (u)

Bieg dodatkowy o 2 miejsce:
21. Masters, King

Terminarz eliminacji do Grand Prix:
2 czerwca 1. Runda Kwalifikacyjna w Sankt Johann
16 czerwca 4. Runda Kwalifikacyjna w Tarnowie
16 czerwca 5. Runda Kwalifikacyjna w Miszkolcu
16 czerwca 3. Runda Kwalifikacyjna w Berwick
16 czerwca 2. Runda Kwalifikacyjna w Gustrow
30 czerwca 3. Półfinał w Divisovie
30 czerwca 2. Półfinał w Lonigo
30 czerwca 1. Półfinał w Vojens
29 września Grand Prix Challenge w Gorican

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayupdates.co.uk
Komentarze (13):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×