WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Gizatullin obronił tytuł

W sobotę w Oktiabrskiju rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji. Podobnie jak przed rokiem triumfował zawodnik SK Turbiny Bałakowo - Denis Gizatullin, który w pięciu biegach uzbierał 13 punktów.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

W wyścigu dodatkowym o srebrny medal Emil Saifutdinov pokonał Grigorija Lagutę.

Laguta mógł w sobotnich zawodach mówić o sporym pechu, ponieważ w swoim trzecim starcie zanotował defekt na starcie. Kto wie, czy gdyby nie złośliwość rzeczy martwych, to właśnie Laguta nie cieszyłby się ze złotego medalu. Przypomnijmy, że E.Saifutdinov w czwartek został młodzieżowym mistrzem Rosji.

Wyniki:
1. Denis Gizatullin (SK Turbina Bałakowo) (3,3,1,3,3) 13
2. Emil Saifutdinov (Mega Łada Togliatti) (3,2,3,2,2) 12+3
3. Grigorij Laguta (Wosto Władywostokk) (3,3,d,3,3) 12+2
4. Renat Gafurov (Saławat Saławat) (2,1,2,3,3) 11
5. Denis Saifutdinov (Mega Łada Togliatti) (1,3,2,2,2) 10
6. Roman Povazhny (SK Turbina Bałakowo) (2,3,0,1,2) 8
7. Danił Iwanow (Mega Łada Togliatti) (0,2,3,1,1) 7
8. Siergiej Darkin (Saławat Saławat) (3,2,0,1,1) 7
9. Sergiej Kuzin (SK Turbina Bałakowo) (0,0,3,3,u) 6
10. Artiom Wodjakow (SK Turbina Bałakowo) (0,2,1,w,3) 6
11. Ilia Bondarenko (Mega Łada Togliatti) (1,1,0,2,2) 6
12. Marat Gatiatow (SK Turbina Bałakowo) (1,1,3,0,w) 5
13. Aleksiej Guzajew (STMK Turbina Bałakowo) (2,1,2,u,u/-) 5
14. Aleksiej Charczenko (Wostok Władywostok) (1,0,1,2,1) 5
15. Wiktor Gołubowskij (Saławat Saławat) (2,0,1,1,0) 4
16. Roman Iwanow (Mega Łada Togliatti) (2) 2
17. Roman Kantiukow (Saławat Saławat) (1) 1
18. Jewgienij Gomozow (Mega Łada Togliatti) (0,0,w,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. Gizatullin, Gołubowskij, Gatiatow, Wodjakow
2. Darkin, Gafurov, D.Saifutdinov, Gomozow
3. E.Saifutdinov, Guzajew, Charczenko, Kuzin
4. Laguta, Povazhny, Bondarenko, D.Iwanow
5. Gizatullin, Darkin, Bondarenko, Charczenko
6. Povazhny, E.Saifutdinov, Gafurov, Gołubowskij
7. D.Saifutdinov, D.Iwanow, Gatiatow, Kuzin
8. Laguta, Wodjakow, Guazjew, Gomozow
9. Kuzin, Gafurov, Gizatullin, Laguta (d/start)
10. D.Iwanow, Guzajew, Gołubowskij, Darkin
11. Gatiatow, R.Iwanow, Charczenko, Povazhny (Gomozow - w/2min)
12. E.Saifutdinov, D.Saifutdinov, Wodjakow, Bondarenko
13. Gizatullin, D.Saifutdinov, Povazhny, Guzajew (u)
14. Kuzin, Bondarenko, Gołubowskij, Gomozow
15. Laguta, E.Saifutdinov, Darkin, Gatiatow
16. Gafurov, Charczenko, D.Iwanow, Wodjakow (u/w)
17. Gizatullin, E.Saifutdinov, D.Iwanow, Gomozow
18. Laguta, D.Saifutdinov, Charczenko, Gołubowskij
19. Gafurov, Bondarenko, Kantiukow (Guzajew (u/ns), Gatiatow (u/w)
20. Wodjakow, Povazhny, Darkin, Kuzin (u)

Bieg dodatkowy o srebrny medal:
21. E.Saifutdinov, Laguta

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
russpeedway.ru

Komentarze (22):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • qrzysieq 0
    "denis jesn nalepszy hahahah ty sie zstanów co piszesz bo naormalnie z ciebie kibic jak z mrówki słon. denis jest cienki jak barszcz nawet w 2 polskiej lidze do składu sie nie łapie a w rosii tez jest sredniakiem"-słowa "do baptis" Może lepiej nic już nie pisz a giza jeżdzi w 1 lidze fakt średnio ale miejsce ma pewno - a w rosji jest jednym z najlepiej punktujących- znając życie jesteś kolego z bydzi,ale zwaz że 2 miejsce emila to i tak nielada wyczyn(junior) a powinien wygrrac LAGUTA ale cóż taki sport-a gdy sie broni tytułu to już chyba nie ma mowy o przypadku co???

    Odpowiedz Zgłoś
  • Bydzia 0
    Gratulacje dla Emila za wicemistrzostwo Rosji SENIORÓW !
    Odpowiedz Zgłoś
  • qawo 0
    emil cienki. brawo grigory.
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×