Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Zmarzlik wygrał w Grudziądzu (wyniki)

[tag=21019]Bartosz Zmarzlik[/tag] z kompletem 15 punktów wygrał w środę w Grudziądzu półfinał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugi był [tag=2619]Emil Pulczyński[/tag], a trzeci [tag=2630]Przemysław Pawlicki[/tag].
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Wyniki:
1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) - 13 (2,3,2,3,3)
3. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno) - 12 (3,3,3,3,t)
4. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) - 10 (2,1,2,3,2)
5. Adrian Osmólski (GTŻ Grudziądz) - 9+3 (2,2,1,2,2)
----------
6. Marcel Szymko (Lotos Wybrzeże Gdańsk) - 9+2 (3,1,3,2,0)
----------
7. Łukasz Cyran (GTŻ Grudziądz) - 8 (w,3,3,2,w)
8. Marco Gaschka (PGE Marma Rzeszów) - 7 (3,2,w,w,2)
9. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) - 7 (1,2,w,1,3)
10. Marcin Nowak (Unia Leszno) - 6 (1,0,1,1,3)
11. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) - 6 (0,2,2,2,w)
12. Oskar Ajtner-Gollob (BTS Bydgoszcz) - 6 (2,0,2,1,1)
13. Paweł Parys (Stal Gorzów) - 4 (0,1,1,0,2)
14. Radosław Małuch (Victoria Piła) - 2 (1,w,0,0,1)
15. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) - 2 (1,w,t,1,w)
16. Bartosz Pietrykowski (Unibax Toruń) - 0 (0,0,0,0,d)
17. Karol Szychowski (GTŻ Grudziądz) - 0 (d)

18. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) - NS

Bieg po biegu:
1. Szymko, Osmólski, Małuch, Cyran (w/u)
2. Pawlicki, Pulczyński, Adamczewski, Ł.Przedpełski
3. Zmarzlik, Curyło, Jóźwik, Parys
4. Gaschka, Ajtner-Gollob, Nowak, Pietrykowski
5. Pawlicki, Osmólski, Parys, Ajtner-Gollob
6. Pulczyński, Gaschka, Małuch (w/u), Jóźwik (w/u)
7. Zmarzlik, Adamczewski, Szymko, Nowak
8. Cyran, Ł.Przedpełski, Curyło, Pietrykowski
9. Zmarzlik, Pulczyński, Osmólski, Pietrykowski
10. Pawlicki, Curyło, Nowak, Małuch
11. Szymko, Ł.Przedpełski, Parys, Gaschka (w/u)
12. Cyran, Ajtner-Gollob, Szychowski (d3) (Jóźwik t), Adamczewski (w/u)
13. Curyło, Osmólski, Adamczewski, Gaschka (w/u)
14. Zmarzlik, Ł.Przedpełski, Ajtner-Gollob, Małuch
15. Pawlicki, Szymko, Jóźwik, Pietrykowski
16. Pulczyński, Cyran, Nowak, Parys
17. Nowak, Osmólski, Ł.Przedpełski (w/u), Jóźwik (w/u)
18. Adamczewski, Parys, Małuch, Pietrykowski (d/start)
19. Pulczyński, Curyło, Ajtner-Gollob, Szymko
20. Zmarzlik, Gaschka, Cyran (w/u), Pawlicki (t)

Bieg dodatkowy o 5 miejsce:
21. Osmólski, Szymko

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (50):

Zobacz więcej komentarzy (37)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×