WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Andersson młodzieżowym mistrzem Szwecji

[tag=13768]Dennis Andersson[/tag] wygrał rozegrany w sobotę na torze w Vetlandzie finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Dla 21-latka to już drugi tytuł mistrzowski, pierwszy zdobył dwa lata temu.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Zawodnik Hammarby Sztokholm w finałowym wyścigu wyprzedził Andersa Mellgrena, Jacoba Thorssella oraz Mathiasa Thoernbloma.

Wyniki:
1. Dennis Andersson (Hammarby Sztokholm) - 15+3 (3,3,3,3,3)
2. Anders Mellgren (Vargarna Norrkoeping) - 10+3+2 (1,2,3,2,2)
3. Jacob Thorssell (Masarna Avesta) - 12+1 (3,3,2,2,2)
4. Mathias Thoernblom (Gnistorna Malmoe) - 12+0 (2,3,1,3,3)
5. Pontus Aspgren (Masarna Avesta) - 9+2 (3,3,1,0,2)
6. Oliver Berntzon (Ikaros Smederna Eskilstuna) - 12+1 (2,2,2,3,3)
7. Daniel Hendersson (Ikaros Smederna Eskilstuna) - 11+0 (3,2,2,2,2)
8. Henric Lindqvist (Elit Vetlanda) - 8 (1,1,2,1,3)
9. Anton Rosen (Masarna Avesta) - 7 (2,1,3,d,1)
10. Victor Palovaara (Dackarna Malilla) - 6 (-,2,3,1,0)
11. Sebastian Carlsson (Gnistorna Malmoe) - 5 (0,1,0,3,1)
12. Joel Larsson (Griparna Nykoeping) - 4 (2,1,1,0,0)
13. Rasmus Broberg (Ikaros Smederna Eskilstuna) - 3 (0,0,0,2,1)
14. Adrian Bergqvist (Rospigaarna Hallstavik) - 3 (1,0,1,1,0)
15. Oskar Karlsson (Vastervik) - 2 (0,0,0,1,1)
16. Andre Hertzberg (Vargarna Norrkoeping) - 0 (0,0,0,d,-)
17. Eric Ashede (Lejonen Gislaved) - 0 (0,0)
18. Tim Gudmundsson (Dackarna Malilla) - NS (-,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Aspgren, Rosen, Broberg, Ashede
2. Andersson, Larsson, Bergqvist, Hertzberg
3. Henderson, Thoernblom, Mellgren, Carlsson
4. Thorssell, Berntzon, Lindqvist, Karlsson
5. Andersson, Mellgren, Rosen, Karlsson
6. Thorssell, Henderson, Larsson, Broberg
7. Aspgren, Berntzon, Carlsson, Bergqvist
8. Thoernblom, Palovaara, Lindqvist, Hertzberg
9. Rosen, Lindqvist, Larsson, Carlsson
10. Andersson, Berntzon, Thoernblom, Broberg
11. Mellgren, Thorssell, Aspgren, Hertzberg
12. Palovaara, Henderson, Bergqvist, Karlsson
13. Thoernblom, Thorssell, Bergqvist, Rosen
14. Carlsson, Broberg, Karlsson, Hertzberg
15. Andersson, Henderson, Lindqvist, Aspgren
16. Berntzon, Mellgren, Palovaara, Larsson
17. Berntzon, Henderson, Rosen, Ashede
18. Lindqvist, Mellgren, Broberg, Bergqvist
19. Thoernblom, Aspgren, Karlsson, Larsson
20. Andersson, Thorssell, Carlsson, Palovaara

Półfinał:
21. Mellgren, Aspgren, Berntzon, Henderson

Finał:
21. Andersson, Mellgren, Thorssell, Thoernblom

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
www.speedwaysm.se

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • eric0cartman 0
    nie miał z kim przegrać ...
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Einar 0
    brawo Dennis! gratulację! w przeciwieństwie do juniorów z Polski,Danii,w Szwecji Andersson dominuje w tej kategorii wiekowej.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×