Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bilety i programy na powtórkę meczu Unibax - Azoty Tauron zachowują ważność!

Unibax Toruń i Azoty Tauron Tarnów powalczą o finał Enea Ekstraligi w niedzielę o 17.30. Poniżej informacja o biletach na powtórzony pojedynek.
Maria Marcinkowska
Maria Marcinkowska

W niedzielę 23 września zostanie rozegrany powtórzony pojedynek XX rundy ENEA Ekstraligi Unibax Toruń – Azoty Tauron Tarnów. Zawody rozpoczną się o godz. 17.30, a bramy stadionu zostaną otwarte dwie godziny wcześniej.

Programy zawodów zachowują ważność!

Bilety, które zostały zakupione na zawody zachowują ważność! Bilety zakupione przez stronę www.unibax.kupbilety.pl także zachowują ważność! Jeżeli przy zakupionym bilecie uszkodzony został kod kreskowy, posiadacze takich biletów proszeni są o dokonanie wymiany biletów w kasie klubowej do piątku 21 września.

Sprzedaż pozostałych biletów rozpocznie się w czwartek 19 września w kasie klubowej oraz za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl. Kasa klubowa jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16. W sobotę 22 września bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10.00-15.00. Natomiast w dniu zawodów 23 września kasy klubowe będą otwarte od godz. 12.00.


Ceny biletów:

Strefa Niebieska
– normalny: 30 PLN
– studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
– ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

Strefa Zielona
– normalny: 28 PLN
– studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
– ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

Strefa Zielona bilety rodzinne:
1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

Strefa Żółta (Sektor Gości)
– normalny: 30 PLN
– ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

Trybuna Główna
- normalny: 80 PLN

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (5):

 • Macio Zgłoś komentarz
  A może jednak sędzia Lis miał rację?! Zdaję sobie sprawę że wsadzam tu kij w mrowisko, jednak dla mnie przy przeszukaniu przepisów na stronie Ekstraligi, nie jest wszystko jasne. Bardzo
  Czytaj całość
  też proszę Was o pomoc w odnalezieniu w necie, dokładnego zapisu o przystąpieniu drużyn do meczu w/g Kalkulowanej Średniej Meczowej. Od razu także zastrzegam że nie jestem w tej sprawie za żadną ze stron. Uważam jednak że drużyna Unii, lub sam Greg Hancock, powinni ponieść "jakieś tam" konsekwencje jego spóźnienia na mecz. Ale zatem do sedna. W regulaminie rozgrywek podanych przez Ekstraligę, w rozdziale 2, mówiącym o składach drużyn, jest zapis: "skład każdej drużyny zgłoszonej do zawodów musi spełniać wymogi określone w przepisach o Kalkulowanej Średniej Meczowej (KSM)". Tylko że nigdzie nie mogę znaleźć tekstu który ma to zdanie wyjaśnić. O ile udało mi się poszperać w sieci, to znalazłem na internetowej stronie Gazety Pomorskiej zdanie będące wykładnią tego przepisu, czyli: "Na drużynowy KSM składają się średnie sześciu najlepszych zawodników zgłoszonych do meczu" - http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101019/ZUZEL01/642244940. I tu moje do Was pytanie. Oczywiście, nie chodzi mi tu o przypuszczenia, ani także Waszą wykładnię, ale czarno na białym, czysty sens regulaminu. Poszukajcie i opublikujcie stronę z tą informacją, która zamieszczona powinna być gdzieś przez władze naszego żużla. Bo jeśli dziennikarz GP, publikując to zdanie, i mając przy tym dostęp do wiarygodnego źródła (Ekstraliga, PZM) nie przeinaczył zawartych w artykule informacji, jako wiarygodnych to sędzia Lis mógł mieć podstawę do tego, by tak zinterpretować ten punkt regulaminu. Bo licząc KSM według sześciu, najlepszych, ZGŁOSZONYCH do meczu zawodników, brał pod uwagę Hancocka, a nie Jamroga który nie był w tej szóstce. I tu wcale nie musi być tak że Jamróg, w przypadku absencji Hancocka wskakuje na jego miejsce, tylko liczymy pierwszą ZGŁOSZONĄ szóstkę, ale jednak wyłączając KSM Grega, który nie pojawił się w parkingu. Dajcie znać co Wy na to, i spróbujcie gdzieś znaleźć wykładnię tego przepisu. Pozdrawiam.
  • Psalm H69 Zgłoś komentarz
   koszty podróży kibiców Unii Tarnów do Torunia zwróci mr. Lis
   • Toruniak Zgłoś komentarz
    Sprzedaż pozostałych biletów rozpocznie się w czwartek 19 września w kasie klubowej - BŁĄD, albo WIELBŁĄD. Najważniejsza w sumie informacja. czwartek to jest 20 września, a 19
    Czytaj całość
    września to środa.
    • Squalo Zgłoś komentarz
     Oj, panowie; z ważnością starych biletów to wy żadnej łaski nie robicie.
     • Stal Gorzów Zgłoś komentarz
      A znależli już sprawcę do ukradł kasetkę z kasy stadionu?
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×