Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

W Pile gwiazdy zagrały w III Turnieju Gwiazdkowym w piłce halowej

Tradycyjnie sezon żużlowy w Pile kończy się Turniejem Gwiazdkowym. Tym razem zawodnicy, kibice, mechanicy i działacze zmierzyli się w piłkę halową.
Robert Szłapak
Robert Szłapak

Organizatorzy turnieju, grupa Ultras Polonia Piła, zapowiadali przybycie gwiazd i fani z pewnością się nie zawiedli. III Turniej Gwiazdkowy im. Macieja Cieracha zakończył się sukcesem, o czym świadczą wypowiedzi jego uczestników i kibiców.

W zawodach udział wzięło sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Po pierwszej fazie rozpoczęły się mecze systemem play-off, co urozmaiciło rozgrywkę. Najlepsi okazali się zawodnicy zgromadzeni przez jednego ze sponsorów - Damiana Karnowskiego. W finale zmierzyli się oni z zespołem żużlowców, którzy mimo ambitnej walki nie sprostali zajmującym się nieco bardziej profesjonalną grą piłkarzom. Duży udział w doprowadzeniu do finału drużyny prowadzonej przez Piotra Szymko, miał Maciej Janowski. Srebrny medalista IMŚJ wykazał się dużą skutecznością i zdobył kilka efektownych bramek. "Magica" wspomagali Mateusz Szczepaniak, Krzysztof Buczkowski, Marcin Wawrzyniak, Dominik Kossakowski, Patryk Dolny, Marcel Szymko i Cyprian Szymko.

Z trybun walkę na parkiecie obserwowali Jarosław Hampel, Tomasz Gapiński i Grzegorz Zengota, a także licznie zgromadzona publiczność. Tegoroczny Turniej Gwiazdkowy pokazał, że impreza z roku na rok nabiera rozmachu, a prezes Tomasz Soter zapewnił, że zrobi wszystko, by w przyszłym roku odbył się także Turniej Gwiazdkowy na żużlu.

W przerwach między meczami ogłoszono zawodników, którzy będą występowali w Victorii, a także pożegnano się z trenerem Piotrem Szymko.

Klasyfikacja:
1. Drużyna Damiana Karnowskiego
2. Drużyna Piotra Szymko
3. Mechanicy
4. Ultras Polonia Piła 09
5. Victoria Piła
6. Dziennikarze

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (5):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×