KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Michał Mitko: I liga nie ucieknie

Po trzech latach startów w Kolejarzu Opole, Michał Mitko zdecydował się wrócić do Rybnika i w poniedziałkowy wieczór parafował kontrakt z ŻKS ROW. 24-latek nie kryje zadowolenia z tego powodu.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

- Jestem ogromnie zadowolony z tego, że wreszcie moja sytuacja się wyjaśniła i mogę ze spokojną głową przygotowywać się do nowego sezonu. Rozmowy z Prezesem Krzysztofem Mrozkiem były bardzo profesjonalne i konkretne, jestem bardzo usatysfakcjonowany z warunków naszego porozumienia. Cieszę się z powrotu do Rybnika, bo chcę osiągnąć coś istotnego dla żużla w moim rodzinnym mieście. Przed drużyną postawiono jasny cel, jakim jest awans do I ligi, a ja postaram się skutecznie do tego przyczynić - poinformował Michał Mitko na swojej stronie internetowej. W nadchodzącym sezonie będzie się on legitymować KSM 7,74.

Przynależność klubowa "Siwego" długo pozostawała niewyjaśniona, choć umowę z ŻKS ROW miał on już ustaloną jakiś czas temu. Dlaczego więc podpis pod nią złożył dopiero teraz? - Nie ukrywam, że bardzo konkretnie myślałem o startach w I Lidze. Prowadziłem negocjacje, lecz w ostatnich kilku tygodniach w grę wchodził już tylko jeden pierwszoligowy klub. W pewnym momencie rozmowy utknęły jednak w martwym punkcie, więc nie było sensu dłużej zwlekać. Będę znów jeździł w Rybniku i bardzo się z tego cieszę, a I Liga nie ucieknie. Mamy bardzo ciekawy skład więc myślę, że przyjdzie na nią czas już w sezonie 2014 w barwach ŻKS ROW Rybnik - przyznał Mitko.

Źródło: michalmitko.com

Michał Mitko został nowym zawodnikiem ŻKS ROW Rybnik Michał Mitko został nowym zawodnikiem ŻKS ROW Rybnik

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
michalmitko.com
Komentarze (23)
 • sympatyk zuzla Zgłoś komentarz
  Michał wybór należy do ciebie. Jeżeli uznałeś że dokonałeś dobrego wyboru i jesteś zadowolony jak po wyżej opisujesz to przyklasnąć.Tylko życzyć teraz należy
  Czytaj całość
  szczęścia,powodzenia wyników na torze i jedziemy na całego.
  • jareksz79 Zgłoś komentarz
   Dalej Michał i jazda na całego
   • Łukasz Rybnik Zgłoś komentarz
    "mitki pitki" gratuluje rymu, doprawdy z świetny , czyżby kolega z częstochowy ?
    • Bangee G-nO Zgłoś komentarz
     oby mu zapłacili w tym Rybniku.
     • Łukasz Rybnik Zgłoś komentarz
      Lanser hmm... ale być może nie zauważyłeś, że na wszystkich zdjęciach gdzie pisze się o Michale, są zdjęcia jego kevlaru, czyli zarazem jego sponsorów którzy prawdopodobnie są
      Czytaj całość
      wdzięczni za dodatkową reklamę. Zamiast pisać takich bzdur o skromności, powinieneś docenić współpracowników Michała, którzy właśnie dbają o wizerunek zawodnika, a zarazem (może przede wszystkim) interesy sponsorów. Przypomnij sobie rozmowy Golloba w TV, gdy w trakcie rozmowy zmieniał czapki, a prawe ramie trzymał w geście "respect"
      • miroslaw998 Zgłoś komentarz
       Łza w oku się kręci jak człowiek wspomni lata gdy Rybnik zdobywał mistrzostwa jak na zamówienie a jego zawodnicy byli wręcz rozchwytywani.W tamtych czasach Toruń to była II liga i
       Czytaj całość
       wizyta Woryny,Tkoczy wielu innych to była jedna z niewielu okazji aby ich zobaczyć.Mam na myśli dawne lata naturalnie bo Toruń awansował i wiele pojedynków toczył z ROW-em a dziś?Mitko,pierwszy lanser z Rybnika.Gdzie jaka wiadomość z tamtego regionu-Mitko.Opole-Mitko.Ma niesamowite parcie "na sitko" gdyby tak jeszcze poparł to wynikami na miarę wielu,wielu lepszych lecz i skromniejszych zawodników.To taki częstochowski Borys.Gdzie kamera tam Borys a wyniku zero.Trudno nawet nazwać ich ulubieńcami mediów bo do takich zalicza się np Komarnicki.To jednak inny kaliber.A w przypadku niejakiego Mitki ani wiele do powiedzenia ani wyniku na torze.Typowy lanser.Sprawdzę lodówkę,może i tam siedzi?
       • eNHa Zgłoś komentarz
        Przecież ten Mitko to nie jest znowu jakaś rewelacja i niewiadomo jak potężne wzmocnienie ....
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×
        Sport na ×