WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Michał Mitko: I liga nie ucieknie

Po trzech latach startów w Kolejarzu Opole, Michał Mitko zdecydował się wrócić do Rybnika i w poniedziałkowy wieczór parafował kontrakt z ŻKS ROW. 24-latek nie kryje zadowolenia z tego powodu.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

- Jestem ogromnie zadowolony z tego, że wreszcie moja sytuacja się wyjaśniła i mogę ze spokojną głową przygotowywać się do nowego sezonu. Rozmowy z Prezesem Krzysztofem Mrozkiem były bardzo profesjonalne i konkretne, jestem bardzo usatysfakcjonowany z warunków naszego porozumienia. Cieszę się z powrotu do Rybnika, bo chcę osiągnąć coś istotnego dla żużla w moim rodzinnym mieście. Przed drużyną postawiono jasny cel, jakim jest awans do I ligi, a ja postaram się skutecznie do tego przyczynić - poinformował Michał Mitko na swojej stronie internetowej. W nadchodzącym sezonie będzie się on legitymować KSM 7,74.

Przynależność klubowa "Siwego" długo pozostawała niewyjaśniona, choć umowę z ŻKS ROW miał on już ustaloną jakiś czas temu. Dlaczego więc podpis pod nią złożył dopiero teraz? - Nie ukrywam, że bardzo konkretnie myślałem o startach w I Lidze. Prowadziłem negocjacje, lecz w ostatnich kilku tygodniach w grę wchodził już tylko jeden pierwszoligowy klub. W pewnym momencie rozmowy utknęły jednak w martwym punkcie, więc nie było sensu dłużej zwlekać. Będę znów jeździł w Rybniku i bardzo się z tego cieszę, a I Liga nie ucieknie. Mamy bardzo ciekawy skład więc myślę, że przyjdzie na nią czas już w sezonie 2014 w barwach ŻKS ROW Rybnik - przyznał Mitko.

Źródło: michalmitko.com

Michał Mitko został nowym zawodnikiem ŻKS ROW Rybnik Michał Mitko został nowym zawodnikiem ŻKS ROW Rybnik

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
michalmitko.com

Komentarze (7):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×