KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Mikkel Michelsen oficjalnie nowym zawodnikiem Unii Leszno

W środę poznaliśmy kolejnego Secret Man'a w ekipie Unii Leszno. Barwy Byków w sezonie 2013 reprezentować będzie Duńczyk Mikkel Michelsen.
Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski

W środę potwierdziły się nasze informacje o tym, że nowym żużlowcem Unii Leszno został Mikkel Michelsen. Przypomnijmy, że w 2012 roku żużlowiec z kraju Hamleta zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej IMŚJ. Ponadto Duńczyk zdobył brązowy medal IMEJ.

Żużlowiec w ENEA Speedway Ekstralidze legitymował się będzie KSM równym 6,50. 18-latek związał się z Bykami dwuletnim kontraktem.

Mikkel Michelsen zdradził, czym kierował się podpisując kontrakt z włodarzami klubu. - Myślę, że leszczyński tor swoją geometrią będzie mi pasował i będę zdobywał na nim cenne punkty dla naszej drużyny. Słyszałem też wiele bardzo dobrych opinii o klubie od innych zawodników m.in. od Nicki Pedersena. Mam nadzieję, że w Unii Leszno rozwinę skrzydła i udoskonalę jazdę dzięki czemu stanę się wartościowym zawodnikiem w przyszłości. Nie bez znaczenia jest też fakt, że bardzo dobrze układ się współpraca z zarządem klubu co też miało wpływ na podpisanie kontraktu - powiedział na łamach oficjalnej strony Unii Leszno nowy nabytek klubu.

Co Duńczyk sądzi o składzie Byków na sezon 2013? - Myślę, że tegoroczny skład jest bardzo dobry i różni się znacznie od tego co było w zeszłym roku. Nadszedł czas młodych i utalentowanych zawodników, którzy jeszcze wszystkich zaskoczą i pokażą na co ich stać. Walka z doświadczonymi zawodnikami jak i zawodnikami z GP nie będzie łatwa, ale na pewno damy z siebie wszystko. Atmosfera w klubie i w samej drużynie jest bardzo dobra co pozwoli nam być jedną siła, a to dobrze wróży na przyszłość - dodał na koniec Michelsen.

Źródło: ksul.pl

Mikkel Michelsen to nowy nabytek leszczyńskiego klubu Mikkel Michelsen to nowy nabytek leszczyńskiego klubu

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
ksul.pl
Komentarze (393)
Zobacz więcej komentarzy (15)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×