KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ściganie się sprawiało przyjemność - wypowiedzi po meczu Fogo Unia Leszno - Lechma Start Gniezno

Ogromny niedosyt towarzyszył przedstawicielom obu zespołów po meczu [tag=856]Fogo Unia Leszno[/tag] - [tag=870]Lechma Start Gniezno[/tag]. Gospodarze chcieli wygrać wyżej, a gościom nie udało się sprawić niespodzianki.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

Lech Kędziora (trener Lechma Startu Gniezno): Możemy być pewnie zadowoleni z naszego wyniku, choć mieliśmy przed tym spotkaniem większe apetyty. Był to jednak nasz pierwszy ekstraligowy wyjazd. W drużynie z Leszna praktycznie wszyscy dobrze pojechali, szczególnie zawodnicy miejscowi. W naszym zespole zabrakło czwartego do brydża i dlatego przegraliśmy. Za wcześnie jeszcze mówić o zmianach w składzie.

Roman Jankowski (trener Fogo Unii Leszno): Dziękuję kolegom z Gniezna za walkę na torze. Mecz był bardzo ciekawy i zacięty do ostatniego wyścigu. Robiliśmy co w naszej mocy, aby ten wynik był wyższy, ale ostatni bieg przegraliśmy podwójnie. Cieszymy się z wygranej, ale liczyłem na więcej. Bardzo dobrze dzisiaj pojechali nasi młodzieżowcy. Wielkie dzięki im za to. Następne mecze przed nami, zatem jeszcze sporo pracy zostało, aby było lepiej.

Antonio Lindbaeck (Lechma Start Gniezno): To były dla mnie dobre zawody. Jestem z tego zadowlony, bo do tej pory w Lesznie radziłem sobie słabo. Gospodarze postawili wysoko poprzeczkę. Wynik był na styku, jednak zabrakło nam nieco, aby wygrać. Mam nadzieję, że jako drużyna następnym razem spiszemy się lepiej.

Matej Zagar (Lechma Start Gniezno): Gratulacje dla drużyny Leszczyńskiej. Tak jak trener już powiedział - zabrakło nam czwartego zawodnika. Gospodarze dobrze przygotowali tor, można było się na nim ścigać i sprawiało to przyjemność.

Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno): Jechała cała drużyna. Nie można mówić, że ja i Tobiasz wygraliśmy, bo dobrze spisali się również Przemek i Grzegorz Zengota. Troszkę zabrakło punktów starszych zawodników, ale myślę, że w kolejnych meczach wszyscy się spasujemy i będzie jeszcze lepiej.

Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno): Wynik pokazuje, że nie było najłatwiej. Goście stawili ciężki opór. Jak widać jednak po wynikach poszczególnych zawodników - nie było najgorzej. Ten występ napawa nas zatem optymizmem i liczymy, że będzie jeszcze lepiej.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (27)
 • Start Forever Zgłoś komentarz
  Co wy tu piszecie o tym że gniezno lubi twarde tory a z zieloną jak pojechali a z wrocławiem jak pojechali i w lesznie był twardy tor i co zawodnicy którzy byli wychowani na twardym torze
  Czytaj całość
  (lisek i oskar) jak pojechali słabo ludzie to jest tak pomieszane że to czy jest twardy czy kopa nie ma wpływu na jazdę zawodników (oczywiście całego zespołu) . Najlepiej jak ktos pisze że toromistrz dał dupy to mnie to śmieszy. A jabłoński jak do nas przyjechał to jak lubi tor przyczepny i tylko 5 pkt śmieszne.Pzdr cały światek żużlowy
  • Byczek93 Zgłoś komentarz
   Rada dla Romana jest prosta skoro komisarz przyjeżdza 8 godzin przed meczem , zakładając że pierwszy bieg o 16 to od 6 00 traktory na tor brona , hektolitry wody i nawet żaden utrudniający
   Czytaj całość
   komisarz nie zrobi betonu ;) Jednak Cieszy że mamy poraz pierwszy od wielu wielu lat juniorów którzy jadą na każdej nawierzchni czy to kopa czy beton , szacun!
   • Cziółołejka Zgłoś komentarz
    Do trenera leszna - najlepsi byli u was juniorzy, których trener puścił tylko po 4 biegi - czyżby bezmózgowie?
    • Gap Zgłoś komentarz
     Komisarzom toru mówię stanowcze NIE! To jest skandal żeby w Lesznie tor się kurzył! W dodatku przygotowany tor twardy na przeciwnika, który taką właśnie nawierzchnie preferuje to jest
     Czytaj całość
     jakaś paranoja. Gdzie atut własnego toru ja się pytam? Bo atut toru to był ale po stronie Gniezna... Jak tak dalej pójdzie to odechce mi się chodzić na żużel bo jak słyszałem jakie były czasy poszczególnych wyścigów to mi się serce krajało. Mijanek jak na Leszczyński tor też zdecydowanie za mało a wszystko wiadomo przez co.
     • S_tArToWiE_c Zgłoś komentarz
      Chociażby ten wynik pokazuje, że w tym sezonie E-liga będzie bardzo wyrównana pomimo mniejszej siły rażenia na papierze niektórych drużyn. Do boju START!
      • wanciak Zgłoś komentarz
       Gniezno absolutny numer 1 do spadku.
       • Odmieniony Zgłoś komentarz
        Ja rozumiem, że można być w słabszej formie, może być słabszy dzień, że juniorów mamy świetnych, ale to jakiś żart, żeby OBYDWAJ juniorzy byli lepsi JEDNOCZEŚNIE od kapitana,
        Czytaj całość
        który celuje w awans do GP, faceta, który jeździ na Smoczyku od 20 lat i dwójki facetów, która zapowiada ciągle walkę o medal IMŚ. WALCZYĆ, TRENOWAĆ, WIERZĘ W WAS!
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×