KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Łodzianie niezbyt często gościli w Rawiczu. Jak sobie poradzą?

W niedzielę w Rawiczu miejscowy Kolejarz Rawag podejmie drużynę Orła Łódź. Goście do tej pory nie mieli zbyt wielu okazji do startów na Stadionie im. Floriana Kapały.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Peter Kildemand

Duńczyk w przeszłości nie miał okazji do startów w ligowym meczu na rawickim torze. Kildemand jest w tym roku liderem łódzkiej drużyny, a także jednym z czołowych jeźdźców zaplecza Enea Ekstraligi.

Średnia wyjazd 2013: 1,833

Ronnie Jamroży

Spośród zawodników łódzkiego klubu to właśnie Jamroży najlepiej zna rawicki tor. W sezonie 2008 reprezentował barwy Kolejarza Rawicz i był jednym z najlepszych zawodników tej drużyny. Niedźwiadki były wówczas dostarczycielem punktów dla rywali, lecz Jamroży sezon zakończył ze średnią 1,765. Jednak w tym roku zawodnik ten nie otrzymuje zbyt wielu szans do zaprezentowania swoich umiejętności.

Średnia wyjazd 2013: 0,333
Ronnie Jamroży w przeszłości reprezentował barwy klubu z Rawicza Ronnie Jamroży w przeszłości reprezentował barwy klubu z Rawicza
Rory Schlein

Australijczyk  również w ostatnich latach nie miał okazji do startów na torze w Rawiczu. Jest on jednak na tyle doświadczonym zawodnikiem, że bez problemów powinien rozszyfrować specyficzny rawicki tor. W tym roku Schlein jest jednym z liderów Orła i od jego dyspozycji zależeć może ewentualny sukces łódzkiej drużyny.

Średnia wyjazd 2013: 1,909

Magnus Zetterstroem

"Zorro" po raz ostatni w Rawiczu gościł w 2008 roku. Wówczas to jego Wybrzeże Gdańsk nie miało problemów z odniesieniem wyjazdowego zwycięstwa nad Kolejarzem, a sam zawodnik na swoim koncie zapisał 9 punktów w czterech startach. W pierwszym swoim biegu "Zorro" do mety dojechał na czwartym miejscu, lecz w trzech kolejnych gonitwach był niepokonany.

Średnia wyjazd 2013: 2,167 Średnia w Rawiczu (2008): 2,250
Zetterstroem i Larsen mają za sobą dobre występy na torze w Rawiczu Zetterstroem i Larsen mają za sobą dobre występy na torze w Rawiczu
Kenni Larsen

Duńczyk ma dobre wspomnienia z Rawicza. W 2011 roku jako zawodnik Speedway Wandy Kraków poprowadził swoją drużynę do wyjazdowego zwycięstwa nad Kolejarzem. Larsen w pięciu wyścigach zgromadził 12 punktów i dorzucił do tego dorobku bonus.

Średnia wyjazd 2013: 1,500
Średnia w Rawiczu (2011): 2,600

Marcin Bubel

Wychowanek Włókniarza Częstochowa nie miał do tej pory okazji do startów w meczu ligowym na rawickim torze.

Średnia wyjazd 2013: 1,000

Odbić się od dna - zapowiedź meczu Kolejarz Rawag Rawicz - Orzeł Łódź

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×