Znamy ceny biletów na półfinał DMŚJ w Gdańsku

W sobotę w Gdańsku rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Pojadą reprezentacje Polski, Szwecji, Rosji i Wielkiej Brytanii. Znamy ceny biletów na te zawody.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Działacze gdańskiego klubu przygotowali ceny mające zachęcić kibiców do przyjścia na zawody. Bilet normalny będzie kosztował 15 złotych, natomiast ulgowy 10 złotych. Nieco droższe będą natomiast wejściówki na trybunę honorową (sektor czerwony). Te do sprzedaży trafią w cenach 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Najmłodsi sympatycy "czarnego sportu" (do 7. roku życia) zawody obejrzą na podstawie programu zawodów, który kosztował będzie jedynie 3 złote.

W pierwszym półfinale, który rozegrany został na torze w Neustadt/Donau wygrała reprezentacja Danii przed Australią, która zdobyła 42 punkty. Przypomnijmy, że bezpośredni awans do finału, który rozegrany zostanie w czeskich Pardubicach uzyska zwycięzca zawodów oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca.

Oficjalny trening przed zawodami odbędzie się w dniu turnieju, czyli w sobotę, 25 maja o godzinie 11:00. Wstęp na sesje treningowe jest bezpłatny. Reprezentacja Polski pojedzie w składzie Piotr Pawlicki, Patryk Dudek, Tobiasz Musielak i Bartosz Zmarzlik. W drużynie ze Szwecji wystąpią Jacob Thorssell, Mathias Thoernblom, Oliver Berntzon oraz Fredrik Engman, natomiast w kadrze Wielkiej Brytanii znaleźli się Kyle Howarth, Ashley Morris, Tom Perry i Adam Ellis. Na ten moment nie jest jeszcze znany skład Rosjan.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie nowy fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×