KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Gnieźnianie jak dotąd nie błyszczeli w Bydgoszczy

W czwartek [tag=861]składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz[/tag] podejmie w zaległym meczu Enea Ekstraligi Lechma Start Gniezno. Czerwono-czarni radzili sobie dotąd w Bydgoszczy raczej przeciętnie.

Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

Davey Watt

Ostatni raz Australijczyk startował w Bydgoszczy w sezonie 2011, broniąc barw GTŻ Grudziądz. Watt, podobnie jak cały zespół, dwukrotnie słabo spisał się przy ul. Sportowej, zdobywając 5 i 6 punktów. Dwa lata wcześniej, jeżdżąc jako zawodnik Sparty Wrocław, również zapisał przy swoim nazwisku 6 "oczek".

Średnia wyjazd 2012 (I liga): 1,973

Piotr Świderski

"Świder" w ubiegłym sezonie wywalczył na torze Polonii 6 punktów, potrzebując do tego sześciu startów. Znacznie lepiej było przed trzema laty, kiedy wraz z wrocławskim zespołem zdobył w Bydgoszczy 2 meczowe punkty, a sam wywalczył 9 "oczek" i 2 bonusy.

Średnia wyjazd 2012: 1,143

Matej Zagar

Największa gwiazda beniaminka w ostatnich latach przyjeżdżał do Bydgoszczy w barwach Stali Gorzów. W sezonie 2009 wywalczył na torze Polonii 6 punktów. Nieco lepiej było rok później, kiedy zapisał przy swoim nazwisku 8 "oczek", a jego zespół wygrał. W ubiegłorcznych rozgrywkach zdobył 7 punktów.

Średnia wyjazd 2012: 1,657

Damian Adamczak

22-letni zawodnik to chyba największa nadzieja Stefana Anderssona. Adamczak jest wychowankiem Polonii, z którą pożegnał się przed sezonem 2012. miejscowy owal nie ma zatem przed nim tajemnic. Żużlowiec co prawda jak dotąd spisuje się słabo, jednak wszyscy w Gnieźnie liczą, że właśnie na macierzystym obiekcie odnajdzie ubiegłoroczną formę.

Średnia wyjazd 2012: 2,185

Bjarne Pedersen

Ostatni raz w zawodach ligowych Pedersen ścigał się w Bydgoszczy w sezonie 2010. Wywalczył wówczas 10 "oczek" i bonus. Dwa lata wcześniej, jeszcze jako zawodnik Wybrzeża Gdańsk, zaliczył na obiekcie dwa różne występy. W jednym z pojedynków zdobył 13 punktów i bonus, w drugim zapisał na swoim koncie zaledwie 5 "oczek" i bonus.

Średnia wyjazd 2012: 2,195

Wojciech Lisiecki

"Lisek" nie startował jak dotąd w Bydgoszczy w zawodach ligowych. Ma jednak bardzo dobre wspomniena z tamtejszego obiektu: 2 lata temu wywalczył tam wraz z kolegami srebrny medal MDMP.

Średnia wyjazd 2012 (I liga): 0,800

Oskar Fajfer

"Oski" umie się ścigać przy Sportowej, co udowodnił w sezonie 2011. W rundzie zasadniczej zdobył tam co prawda tylko jedno "oczko", jednak już w fazie finałowej zapisał przy swoim nazwisku 8 punktów i bonus. Był również w drużynie, która wywalczyła srebro MDMP.

Średnia wyjazd 2012 (I liga): 1,158

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (35)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×