Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Chris Holder opuścił szpital w Coventry

Ostatni tydzień to najgorszy okres w karierze Chrisa Holdera. Australijczyk w wyniku upadku na torze w Coventry doznał obrażeń przedramienia, biodra i pięty. Mistrz świata przeszedł już dwie operacje.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Po upadku w meczu Coventry Bees - Poole Pirates Chris Holder został przewieziony do szpitala w Coventry. W czwartek mistrz świata został przetransportowany do placówki medycznej w Poole, gdzie na co dzień mieszka. W chwili obecnej Australijczyk ma problemy z poruszaniem się, lecz mogą w tym pomóc buty ze specjalną wkładką powietrzną pod piętę. - Chris został przeniesiony z Coventry do Poole, gdzie będzie miał lepszą opiekę medyczną. Lekarze będą monitorować stan jego zdrowia. Obrażenia jakie odniósł utrudniają mu poruszanie się. Lekarze mówili, że będzie on musiał poruszać się na wózku, lecz w pomóc w poprawie jego mobilności mogą specjalne buty - powiedziała partnerka mistrza świata, Sealy Middleton.

Holder w szpitalu w Poole przeszedł dwie operacje. Nie jest wykluczone, że interwencji chirurgicznej będzie wymagała uszkodzona pięta żużlowca. Chris Holder wraz ze swoją partnerką przed podjęciem decyzji chcą skonsultować się ze specjalistami. - Lekarze przyznają, że są w stanie wyleczyć piętę w sposób mniej inwazyjny niż operacja. Musimy spotkać się z innymi specjalistami i podjąć najlepszą decyzję. Chodzi o rozważenie wszystkich za i przeciw. Po konsultacjach ze specjalistami chcemy upewnić się, że podjęliśmy odpowiednią decyzję. Pięta może poczekać jeszcze kilka dni - przyznała Middleton.

Mimo kontuzji, która na kilka miesięcy wyeliminowała go ze startów, mistrz świata jest w dobrym nastroju. Po upadku otrzymał on wiele słów otuchy od fanów na całym świecie. - Chris jest w dobrym nastroju. Dostał duże wsparcie od kibiców i bliskich mu osób. To na pewno pomogło mu w tym trudnym czasie. On docenia wsparcie, jakie oddają mu kibice, przyjaciele i rodzina - stwierdziła partnerka Holdera. 

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Chris Holder został przetransportowany do szpitala w Poole Chris Holder został przetransportowany do szpitala w Poole

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaygp.com

Komentarze (14):

Zobacz więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×