Mecz Wostoku z Saławatem przerwany

Czwartkowy mecz Wostoku Władywostok z SK Saławat został przerwany po pięciu wyścigach. Już przed jego rozpoczęciem zaczął padać deszcz i rywalizacja na torze stawała się coraz bardziej niebezpieczna.

Do czasu przerwania meczu gospodarze wygrywali 19:11. Już w pierwszej gonitwie spotkali się liderzy obu ekip. Grigorij Łaguta okazał się lepszy od Emila Sajfutdinowa.

Zawody przełożono na piątek. To już drugi mecz w sierpniu w lidze rosyjskiej, którego rozegranie uniemożliwił deszcz. Przed tygodniem odwołano mecz SK Oktiabrskij - Mega Łada Togliatti.

Przebieg meczu Wostok - SK Saławat do momentu przerwania:

Wostok Władywostok 19: 9. Grigorij Łaguta - 6 (3,3) 10. Aleksiej Charczenko - 1 (1) 11. Iwan Łysik - 1 (1) 12. Maksim Karaczinczew - 2 (2) 13. Michaił Łysik - 6 (3,3) 14. Siergiej Łogaczew - ns 15. Wadim Tarasienko -1  (1) 16. Danił Litwinow - 2+1 (0,2*)

SK Saławat 19: 1. Emil Sajfutdinow - 5 (2,3) 2. Kirył Cukanow - 0 (0,u) 3. Siergiej Darkin - 3+1 (1*,2) 4. Siemen Własow - 2 (2,0) 5. Siergiej Polienok - 1 (1) 6. Wadim Jamiłow - ns 7. Denis Gizatullin - ns 8. Andriej Jeżow - (w)

Bieg po biegu: 1. Łaguta, Sajfutdinow, Charczenko, Cukanow 4:2 2. M. Łysik, Własow, Darkin, Litwinow 3:3 (7:5) 3. Sajfutdinow, Karaczenczew, I. Łysik Cukanow (u) 3:3 (10:8) 4. Łaguta, Darkin, Tarasienko, Własow 4:2 (14:10) 5. M. Łysik, Litwinow, Polienok, Jeżow (w/u) 5:1 (19:11)