Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Transfery w Premier League: Richie Worral trafił do Wiedźm

Na Wyspach Brytyjskich kolejne kluby zakontraktowały już pierwszych zawodników. Od podpisania umów z liderami kompletowanie składów rozpoczęły Wiedźmy i Niedźwiedzie.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Największym echem w ostatnich dniach odbił się transfer Richie Worrall do Ipswich Witches. 22-latek przez ostatnie trzy sezony reprezentował barwy Newcastle Diamonds, a w tym roku był liderem tego zespołu. - Richie jest doskonałym przykładem sportowca. Ma dobre nastawienie i jest bardzo ambitny. On jest profesjonalistą w każdym aspekcie i wiem, że to pomoże naszym młodym zawodnikom. Nie mogę się doczekać jazdy Richiego w naszych barwach - powiedział szef Wiedźm, Chris Louis. Również sam zawodnik jest zadowolony z transferu. - Jestem bardzo podekscytowany, że podpisałem kontrakt z Wiedźmami. Zapytałem Chrisa Louisa czy nie potrzebuje numeru jeden, a on był zainteresowany moją osobą. Sprawa kontraktu została szybko uzgodniona - przyznał Worrall.

Drugim zawodnikiem, który przedłużył umowę z Workington Comets jest Rene Bach. Dla Duńczyka będzie to trzeci sezon spędzony w barwach Komet. W tym roku był on jednym z liderów tego zespołu. Bach trafił do Komet na zasadzie transferu definitywnego. - Udało nam się zawrzeć umowę z Peterborough i wykupić Rene Bacha. Jesteśmy zadowoleni, że nadal będzie startował w naszym klubie. On ma potencjał, by jeździć jeszcze lepiej niż dotychczas - powiedziała Laura Morgan, właścicielka Komet. Pewne jest już, że w klubie z Workington nie będzie startował Tero Aarnio.

Do ofensywy transferowej ruszyli włodarze Scunthorpe Scorpions. Pierwszym zawodnikiem, który podpisał umowę ze Skorpionami był Josh Auty. Kolejnymi jeźdźcami, którzy będą startować w barwach tego klubu są Anders Mellgren i Ryan Douglas. Szwed, który w tym roku reprezentował barwy Rye House Rockets ma być liderem w nowym zespole. - Cieszę się, że Anders będzie dla nas jeździł w przyszłym sezonie. To młody zawodnik, który już wiele osiągnął w tym sporcie, ale wciąż może się rozwijać - komplementował nowy nabytek Rob Godfrey.

Pierwszym zawodnikiem, który podpisał umowę z Glasgow Tigers jest Anders Thomsen. 19-letni Duńczyk już w tym roku reprezentował barwy Tygrysów. - Anders w końcówce minionego sezonu pokazał się z bardzo dobrej strony. On ma spory potencjał i stać go na jeszcze lepsze wyniki - przyznał Colin Hamilton, promotor Tygrysów.

Umowę ze Steve Worrallem podpisali włodarze Edinburgh Monarchs. Brat bliźniak Richiego ma być rezerwowym w ekipie Monarchów. - Nie mogę się doczekać, by dołączyć do ekipy Edinburgh Monarchs. Kiedy byłem tam ostatni raz zanotowałem bardzo dobry wynik - przyznał Worrall. 

W minionym tygodniu umowę z Redcar Bears przedłużył Aaron Summers, który w minionym sezonie był jednym z liderów Niedźwiedzi.

Transfery w Premier League: Rakiety niemal w komplecie, Auty Skorpionem

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Strony klubowe
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×