Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Transfery w Premier League: Diamenty i Komety w komplecie, Cook nadal Monarchą

W ostatnich dniach kluby rywalizujące w Premier League przeszły do transferowej ofensywy. Pełne składy ogłosili włodarze Newcastle Diamonds i Workington Comets.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Liderami Newcastle Diamonds mają być Ludvig Lindgren i Stuart Robson. Wspierać ich będą Lewis Kerr, Christian Henry i Anton Rosen. Rezerwowymi będą Chris Schramm i Lewis Rose. - Jesteśmy rządni sukcesu w kolejnym sezonie. Nasz skład to mieszanka doświadczenia z młodością. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z ostatnich lat można dojść do wniosku, że jest to przepis na sukces - powiedział jeden z szefów klubu, Darryl Illingworth. W porównaniu do tegorocznych rozgrywek szeregi Diamentów opuścili Richie Worrall i Andrew Tully.

Mocny skład, jak na warunki Premier League, zbudowali włodarze Workington Comets. Liderem tego zespołu ma być Josh Grajczonek, który w minionym sezonie z powodzeniem startował w Somerset Rebels. Oprócz Australijczyka czołowymi punktami Komet mają być Ricky Wells i Rene Bach. Wspierać ich będą Kyle Howarth, Mason Campton, Ashley Morris i Chris Mills. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu, który udało nam się zbudować. Mam nadzieję, że w końcu uda nam się doprowadzić Komety do mistrzostwa Premier League - przyznała Laura Morgan, szefowa Workington Comets.

Jedną z największych gwiazd przyszłorocznych rozgrywek Premier League będzie Craig Cook. Uczestnik Drużynowego Pucharu Świata zdecydował się przedłużyć kontrakt z Edinburgh Monarchs, gdzie będzie niekwestionowanym liderem. - Jest to duży krok w procesie budowy drużyny na przyszły sezon. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jedna z czołowych postaci ligi nadal będzie u nas jeździć - powiedział John Campbell. Oprócz Brytyjczyka w barwach Monarchów startować będą Sam Masters i Steve Worrall.

Kolejne kontrakty podpisali włodarze Glasgow Tigers. Do Andersa Thomsena dołączyli Theo Pijper i Rusty Harrison. - Theo to jeździec, którego podziwiamy i profesjonalista, który zawsze na naszym torze jeździ bardzo dobrze - powiedział po parafowaniu umowy z Holendrem promotor Tygrysów Colin Hamilton.

Nazwiska czterech zawodników ogłosili działacze Plymouth Devils. Liderem Diabłów będzie Ben Barker, który po rocznej przerwie wraca na St. Boniface Arena. Oprócz Brytyjczyka w barwach ekipy z Plymouth startować będą Alex Davies, Kyle Newman i Roland Benko. Dla Węgra będzie to debiut w lidze brytyjskiej. Drużynę Diabłów opuścił za to Mikkel B. Jensen- Zawsze wiedzieliśmy, że przyszłość Mikkela w Premier League nie będzie długa. Zyskał u nas niezbędne doświadczenie na Wyspach - powiedział promotor Ashley Taylor.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Strony klubowe

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×