Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Transfery w Premier League: Diamenty i Komety w komplecie, Cook nadal Monarchą

W ostatnich dniach kluby rywalizujące w Premier League przeszły do transferowej ofensywy. Pełne składy ogłosili włodarze Newcastle Diamonds i Workington Comets.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Liderami Newcastle Diamonds mają być Ludvig Lindgren i Stuart Robson. Wspierać ich będą Lewis Kerr, Christian Henry i Anton Rosen. Rezerwowymi będą Chris Schramm i Lewis Rose. - Jesteśmy rządni sukcesu w kolejnym sezonie. Nasz skład to mieszanka doświadczenia z młodością. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z ostatnich lat można dojść do wniosku, że jest to przepis na sukces - powiedział jeden z szefów klubu, Darryl Illingworth. W porównaniu do tegorocznych rozgrywek szeregi Diamentów opuścili Richie Worrall i Andrew Tully.

Mocny skład, jak na warunki Premier League, zbudowali włodarze Workington Comets. Liderem tego zespołu ma być Josh Grajczonek, który w minionym sezonie z powodzeniem startował w Somerset Rebels. Oprócz Australijczyka czołowymi punktami Komet mają być Ricky Wells i Rene Bach. Wspierać ich będą Kyle Howarth, Mason Campton, Ashley Morris i Chris Mills. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu, który udało nam się zbudować. Mam nadzieję, że w końcu uda nam się doprowadzić Komety do mistrzostwa Premier League - przyznała Laura Morgan, szefowa Workington Comets.

Jedną z największych gwiazd przyszłorocznych rozgrywek Premier League będzie Craig Cook. Uczestnik Drużynowego Pucharu Świata zdecydował się przedłużyć kontrakt z Edinburgh Monarchs, gdzie będzie niekwestionowanym liderem. - Jest to duży krok w procesie budowy drużyny na przyszły sezon. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jedna z czołowych postaci ligi nadal będzie u nas jeździć - powiedział John Campbell. Oprócz Brytyjczyka w barwach Monarchów startować będą Sam Masters i Steve Worrall.

Kolejne kontrakty podpisali włodarze Glasgow Tigers. Do Andersa Thomsena dołączyli Theo Pijper i Rusty Harrison. - Theo to jeździec, którego podziwiamy i profesjonalista, który zawsze na naszym torze jeździ bardzo dobrze - powiedział po parafowaniu umowy z Holendrem promotor Tygrysów Colin Hamilton.

Nazwiska czterech zawodników ogłosili działacze Plymouth Devils. Liderem Diabłów będzie Ben Barker, który po rocznej przerwie wraca na St. Boniface Arena. Oprócz Brytyjczyka w barwach ekipy z Plymouth startować będą Alex Davies, Kyle Newman i Roland Benko. Dla Węgra będzie to debiut w lidze brytyjskiej. Drużynę Diabłów opuścił za to Mikkel B. Jensen- Zawsze wiedzieliśmy, że przyszłość Mikkela w Premier League nie będzie długa. Zyskał u nas niezbędne doświadczenie na Wyspach - powiedział promotor Ashley Taylor.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Strony klubowe
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×