KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Intensywne przygotowania juniorów i adeptów Włókniarza Częstochowa (wideo)

Od dwóch miesięcy juniorzy i adepci Włókniarza Częstochowa przygotowują się do sezonu na obiektach w Świętym Mieście. Odpowiedzialny za formę młodych Lwów jest Józef Kafel.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Młodzi żużlowcy Włókniarza Częstochowa już na początku grudnia rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu. Na treningach w Częstochowie obecni są m.in. Rafał Malczewski, Oskar Polis i Marcin Bubel. Indywidualnie do sezonu przygotowują się za to Artur Czaja, Hubert Łęgowik i Maksym Drabik. Jeźdźcy Lwów mają bardzo urozmaicone treningi. - Trenujemy codziennie. W poniedziałek zaczynamy terenem, wtorek sala, środa basen, czwartek siłownia, piątek sala. W sobotę mamy basen lub hokej na lodowisku. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś nie trenował, a potem wsiadał na motocykl i robił jakieś wielkie wyniki. Trzeba trenować i to intensywnie - przyznał Józef Kafel w rozmowie z reporterem CzewaTV, który był obecny na jednym z treningów.

Częstochowscy zawodnicy w przygotowaniach do sezonu mogą liczyć na wsparcie zarówno władz miasta, jak i sponsorów. - Udało nam się dzięki pomocy władz miasta dostać salę i lodowisko. Dzięki uprzejmości firmy KJG Company korzystamy z basenu. Wszystko to udało nam się załatwić bezkosztowo - powiedział prezes stowarzyszenia CKM Włókniarz, Łukasz Banaś.

W porównaniu do ostatnich sezonów częstochowianie zmienili formę przygotowań do sezonu. W poprzednich latach trenowali pod okiem Piotra Ruszela. - Formuła treningów jest całkiem zmieniona. Kiedy trenowaliśmy z trenerem Ruszelem, to kładliśmy nacisk na treningi siłowe. Teraz z trenerem Kaflem mamy więcej treningów kondycyjnych. Myślę, że zaprocentuje to w sezonie. Mam nadzieję, że będziemy przygotowani jeszcze lepiej niż w poprzednim roku - stwierdził Rafał Malczewski.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Źródło: CzewaTV

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
CzewaTV
Komentarze (44)
 • CKM80 Zgłoś komentarz
  Chciałbym, aby Artur eksplodował jeszcze lepszą formą w tym sezonie. Huberta też stać na dużo lepszą jazdę.
  • Jestem Bogiem Zgłoś komentarz
   Апатор К Апатор S Апатор шлюха была и есть! Emil.S.
   • PatrykZG Zgłoś komentarz
    Muszę przyznać, że na początku średnio mi przypadł do gustu prowadzący Rafał Piotrowski, ale od dłuższego czasu bardzo fajnie się ogląda jego wywiady. Pytania są ciekawe i rzeczowe,
    Czytaj całość
    podejście do rozmówcy pierwsza klasa, tematyka pytań poukładana i widać że jest dobrze przygotowany do swojej roboty. Dobra robota Rafał, bo naprzykład prowadzący wywiady w Falubazie ( "Do rosołu" itp. ) bywa czasem zupełnie nieprzygotowany przez co rozmowa staje się męcząca. Po za tym to jest trochę jak z sędzią żużlowym czy kelnerem - najlepszy jest wtedy gdy nie ma się żadnych uwag i jest prawie nie zauważony.
    • jacektorun Zgłoś komentarz
     jeszcze ze dwie raty na "kary" wyciagna i bedzie nawet na Walaska,haha
     • Mariusz Wierzbicki Zgłoś komentarz
      najlepsza frekwencja zapraszam na olsztyńską.Wiem że to boli ale to fakt płaczki i cykory z rydzykowa
      • Prowler Zgłoś komentarz
       Moze i was nie wyrzuca. Dostaniecie taka kare jak Torun. Tylko roznica jest taka, ze Torun na kare finansowa stac a wy golodupcy nie zaplacicie i druga liga.
       • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
        Czytając powyższy reportaż to treningi są urozmaicone dla juniorów tylko aby forma po tych treningach na torze dopisała to by było fajnie powodzenia.
        • chris66 Zgłoś komentarz
         Trenować trenować Częstochowskie Lwiątka, trzeba jak zawsze zlać te toruńskie tyłki :)
         • perlusconi Zgłoś komentarz
          nie powinno sie to nazywac "w pysku hieny cmentarnej"?
          • znawca wszystkiego Zgłoś komentarz
           Narastają problemy częstochowy! Tym razem chodzi o walaska i jego wypożyczenie z marmy. Walasek na nadchodzący sezon podpisał kontrakt sponsorski na zasadach sponsor - zawodnik, włókniarz
           Czytaj całość
           natomiast miał pokryć koszty wypożyczenia oraz różnicę obniżenia przez marmę kontraktu walaskowi za sezon 2013. Ze sprawdzonego źródła wiadomo że kwota wypożyczenia to 250 tyś. , które ma wpłynąć z chwilą podpisania porozumienia między klubami o wypożyczeniu, jak wiadomo walasek równeż upomniał się o wpłacenie przez częstochowe ustalonej kwoty( ma to być rõźnica kwoty , którą marma obniżyła mu za sezon 2013). Obecnie jest to poważny problem dla częstochowy i jak wiadomo atmosfera w klubie nie sprzyja porozumieniom, ponieważ łaguta oraz holta również czekają na zaległe kwoty.
           • Liberate Zgłoś komentarz
            Zupełnie nie rozumiem, dlaczego na koszulkach nie widnieje nazwa sponsora, czyli Emil Racing?
            • rikitiki Zgłoś komentarz
             dobrze niech młodzi trenują
             Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
             ×
             Sport na ×