Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Duże zainteresowanie meczem Polska - Australia. Mirosław Wodniczak uspokaja: Biletów wystarczy dla wszystkich

Już kilka tysięcy biletów sprzedano na mecz Polska - Austalia w Ostrowie. Wejściówki na to ciekawie zapowiadające się wydarzenie będą dostępne także w dniu imprezy w kasach przed stadionem.
Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik

W czwartek 1 maja o godzinie 18:00 rozpocznie się żużlowy mecz Polska - Australia na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. - Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 16:00. Przed stadion zapraszamy już znacznie wcześniej. Będzie działało miasteczko kibica, a żużlowcy obu ekip rozdawać będą autografy - przypomina Mirosław Wodniczak.


Prezes ŻKS Ostrovia jest zadowolony z zainteresowania meczem. - Bilety bardzo dobrze się sprzedają. W przedsprzedaży rozeszło się już kilka tysięcy wejściówek. Chciałbym jednak uspokoić wszystkich, którzy wybierają się do nas. W dniu imprezy bilety nadal będą dostępne w kasach. Dla nikogo nie zabraknie - podkreśla szef żużlowej Ostrovii.

Z uwagi na remont części Stadionu Miejskiego trzy sektory na drugim łuku nie będą dostępne dla kibiców. - Otwieramy natomiast dotychczasowy sektor gości, czyli tę część stadionu po lewej stronie od trybuny głównej. Tam również zlokalizowany będzie sektor dla przedstawicieli mediów - wyjaśnia Wodniczak.

W ostrowskim klubie w ostatnich dniach praca wre praktycznie dzień i noc. - Organizacja takiego meczu to ogromne przedsięwzięcie. Pracujemy bardzo ciężko, ale to wszystko dla naszych wspaniałych kibiców, których jeszcze raz serdecznie zapraszam na stadion. Prognozy pogody są optymistyczne. Wierzę, że będziemy świadkami świetnego widowiska sportowego, a po nim wspaniałego koncertu zespołu TSA - kończy Wodniczak.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (12):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×