KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Szlagier EE przy pełnej Motoarenie? Tomasz Kaczyński: Spodziewamy się dużego zainteresowania

Niedzielny hit Enea Ekstraligi pomiędzy Unibaksem Toruń a Stalą Gorzów cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Tomasz Kaczyński potwierdza, że Motoarena może być wypełniona.

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
- Nie dysponuję teraz dokładnymi danymi o liczbie biletów, które rozeszły się w przedsprzedaży, ale jestem przekonany, że hitowy mecz Enea Ekstraligi będzie cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności. Spodziewam się, że Motoarena zostanie zapełniona - powiedział Tomasz Kaczyński, pełniący obowiązki prezesa Unibaksu Toruń.
Motoarena wypełniła się w komplecie kibicami na inaugurację, kiedy to bilety - w ramach kary za ucieczkę z zeszłorocznego finału EE - kosztowały złotówkę. - Ten mecz pokazał, że takie kary nie mają sensu. Na meczu było wielu przypadkowych kibiców, a prawdziwi fani, którzy zawsze nas wspierają mieli problem z nabyciem wejściówek. Mieliśmy wówczas mnóstwo telefonów od kibiców, którzy nie zdążyli kupić biletów. Nie wszyscy też, którzy nabyli za złotówkę bilet później przyszli na spotkanie. Niektórzy zakupili bilety tylko po to, by odsprzedać je z zyskiem - wyjaśnia Kaczyński.
Wszystko wskazuje na to, że niedzielny hit Enea Ekstraligi rozgrywany będzie przy pełnych trybunach Motoareny Wszystko wskazuje na to, że niedzielny hit Enea Ekstraligi rozgrywany będzie przy pełnych trybunach Motoareny
Niedzielne spotkanie jest bardzo ważne dla obu drużyn. Będący cały czas na minusie Unibax musi pokonać osłabioną brakiem Krzysztofa Kasprzaka Stal, by nadal liczyć się w walce o czołową czwórkę. - Dla nas każdy mecz jest na wagę złota. Wierzę, że go wygramy. Nasi zawodnicy nadal odczuwają skutki kontuzji. Sami zresztą o tym mówią. Obserwowałem podczas piątkowego treningu Emila Sajfutdinowa i widziałem, że daje z siebie wszystko. Jestem przekonany, że w niedzielę będzie podobnie i wierzę w nasz triumf - kończy Tomasz Kaczyński.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (142)
Zobacz więcej komentarzy (17)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×