KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ruszyła sprzedaż biletów na finał SEC w Częstochowie

19 września na torze w Częstochowie rozegrana zostanie decydująca runda Indywidualnych Mistrzostw Europy. W czwartek ruszył I etap sprzedaży biletów na te zawody.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W czwartek w położonej obok stadionu żużlowego Hali Sportowej Częstochowa odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której poinformowano o rozpoczęciu sprzedaży biletów. - W zeszłym sezonie uruchomiliśmy projekt, który tak na dobrą sprawę był niewiadomą. Podjęliśmy duże wyzwanie, które sprostało milionom osób. W tym roku chcemy tę misję kontynuować. Myślę, że SEC będzie jeszcze ciekawszymi zawodami niż w zeszłym sezonie. Naszym celem są emocjonujące zawody, które będą oglądane przez komplet widzów na trybunach. O 12 ruszyła sprzedaż biletów i wierzymy, że zapełnimy stadion w Częstochowie. Ceny biletów rozpoczynają się już od 25 złotych. Myślę, że cena ta jest atrakcyjna i liczymy na to, że impreza będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem - powiedział szef One Sport, Karol Lejman.
Władze częstochowskiego klubu przy organizacji IV finału Speedway European Championships mogą liczyć na wsparcie magistratu. - Częstochowa zawsze była pozytywnie nastawiona do żużla i widać to po kibicach, którzy przychodzą na stadion na mecze Włókniarza. To dobrze wróży przed mistrzostwami Europy i bardzo cieszymy się, że będziemy gospodarzami tak wspaniałego przedsięwzięcia sportowego. Władze miasta Częstochowy dostrzegają wagę czarnego sportu w życiu mieszkańców miasta. Trzymamy kciuki za naszych ulubieńców i będziemy starać się, żeby pobyt w Częstochowie miło wspominali zarówno zawodnicy, jak i kibice. Jest to wspaniałe wydarzenie marketingowe dla naszego miasta - przyznał prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk.

Finansowe wsparcie zawodów zadeklarował również Urząd Marszałkowski. - Finał SEC będzie wspaniałą promocją dla miasta i regionu dlatego Urząd Marszałkowski włącza się finansowo w organizację tych zawodów. Żużel jest jednym z nielicznych dyscyplin sportu, którą możemy się szczycić i chwalić. Sukcesy odnoszą polscy sportowcy, a nasza liga jest najlepsza na świecie. Będziemy się koncentrować, aby promować tę część województwa. W okolicy jest Jura Krakowsko-Częstochowska, klasztor Paulinów, ale także wiele innych ciekawych miejsc, które mamy nadzieję, że dzięki organizacji IME będziemy mogli pokazywać i się nimi chwalić - stwierdził Arkadiusz Chęciński.

Na mecze KantorOnline Włókniarza Częstochowa regularnie przybywa ponad 13 tysięcy kibiców. To właśnie wysoka frekwencja była największym atutem działaczy Lwów. - Dziękuję bardzo firmie One Sport, że zdecydował się podpisać umowę z naszym klubem. Nie mamy problemów z frekwencją. Kibice na nasz stadion przychodzą z całymi rodzinami i dziękuje im za to, że zawsze są z nami nawet pomimo gorszych wyników. Liczymy, na pełny stadion kibiców i udane zawody sportowe. Liczymy też na zwycięstwo naszego klubowego zawodnika, który będzie występował w tych zawodach - powiedział Dariusz Śleszyński.

Bilety do nabycia na stronie eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

Ceny biletów na finałowe zawody SEC w Częstochowie:

I etap (5.06 - 6.07)

Sektory: 11-33, 43-54
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 35 zł

55-64
Normalny: 35 zł
Ulgowy: 25 zł

34,35,36,40,41,42
Normalny: 80 zł
Ulgowy: 60 zł

II etap (7.07 - 18.09)

Sektory:11-33, 43-54
Normalny: 55 zł
Ulgowy: 45 zł

55-64
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 35 zł

34,35,36,40,41,42
Normalny: 100 zł
Ulgowy: 80 zł

III etap (19.09)

Sektory: 11-33, 43-54
Normalny: 75 zł
Ulgowy: 55 zł

55-64
Normalny: 60 zł
Ulgowy: 40 zł

34,35,36,40,41,42
Normalny: 140 zł

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (14)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×