WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Emil Sajfutdinow wygrał Memoriał Lubosa Tomicka, trzecie miejsce Rafała Okoniewskiego

Rosjanin [tag=2728]Emil Sajfutdinow[/tag] zwyciężył w poniedziałkowym Memoriale Lubosa Tomicka. W Pradze na podium stanęli także [tag=2629]Jurica Pavlic[/tag] i [tag=5939]Rafał Okoniewski[/tag].
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Do wyścigu finałowego zdołali awansować także Vaclav Milik i Maksim Bogdanow.

Decydujący bieg dnia miał nietypową formułę, ponieważ wystartowało w nim pięciu zawodników, którzy rywalizowali na dystansie pięciu okrążeń.


Wyniki:
1. Emil Sajfutdinow - 13 (3,3,3,2,2) + 1. miejsce w finale
2. Jurica Pavlic - 10 (1,1,2,3,3)+ 2. miejsce w finale
3. Rafał Okoniewski - 9 (2,3,0,1,3) + 3. miejsce w finale
4. Vaclav Milik - 13 (2,2,3,3,3) + 4. miejsce w finale
5. Maksim Bogdanow - 11 (1,3,2,2,3) + defekt w finale
6. Eduard Krcmar - 9 (3,2,1,2,1)
7. Zdenek Holub - 8 (3,1,2,1,1)
8. Matej Kus - 8 (1,d,3,2,2)
9. Robert Lambert - 8 (2,2,1,1,2)
10. Davey Watt - 7 (3,1,0,3,d)
11. Kai Huckenbeck - 7 (d,3,1,3,0)
12. Josef Franc - 7 (2,2,2,1,0)
13. Martin Smolinski - 5 (1,d,3,0,1)
14. Michal Skurla - 3 (1,2)
15. Daniel Gappmaier - 2 (0,1,0,0,1)
16. Roland Benko - 0 (d,0,0,0,0)
17. Ondrej Smetana - 0 (0,0)
18. Michele Castagna - 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Holub, Okoniewski, Smolinski, Gappamaier
2. Krcmar, Milik, Bogdanow, Benko (d4)
3. Watt, Franc, Pavlic, Huckenbeck (d4)
4. Sajfutdinow, Lambert, Kus, Castagna (w/u)
5. Okoniewski, Milik, Pavlic, Smetana
6. Bogdanow, Franc, Holub, Kus (d2)
7. Huckenbeck, Lambert, Gappmaier, Benko
8. Sajfutdinow, Krcmar, Watt, Smolinski (d4)
9. Sajfutdinow, Bogdanow, Huckenbeck, Okoniewski
10. Milik, Holub, Lambert, Watt
11. Kus, Pavlic, Krcmar, Gappamaier
12. Smolinski, Franc, Skurla, Benko
13. Watt, Kus, Okoniewski, Benko
14. Huckenbeck, Krcmar, Holub, Smetana
15. Milik, Sajfutdinow, Franc, Gappmaier
16. Pavlic, Bogdanow, Lambert, Smolinski
17. Okoniewski, Lambert, Krcmar, Franc
18. Pavlic, Sajfutdinow, Holub, Benko
19. Bogdanow, Skurla, Gappmaier, Watt (d3)
20. Milik, Kus, Smolinski, Huckenbeck

Bieg finałowy:
21. Sajfutdinow, Pavlic, Okoniewski, Milik, Bogdanow (d5)

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaylive.eu

Komentarze (21):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • chlopak z miasta 0
    A na ostatnim miejscu Michele CASTAGNA. Zakladam, ze to syn wloskiego mistrza od rozpier*** zuzla.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Raf123 0
    W Rzeszowie mówią, że trzeci był Milik, bo PZMOT odbierze mu punkty i spadnie na ostatnie miejsce w turnieju.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • VWT4 0
    Nawet dwoma nogami,bo był w WC,dlatego stał jego bus;))))Dobrze,że za marzenia nie karzą.Dostałbyś dożywocie.
    ZAKON KRZYŻACKI No to Emil,jedna noga w rzeszowie,po rozmowach z marta,jak z reszta pol ekstraligi,aha i widziano jego busa pod klubem:)))))
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×