Piotr Szymański z nową funkcją!
Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego - Piotr Szymański został doceniony i będzie pełnił funkcję przewodniczącego komisji wyścigów torowych w FIM Europe.
Damian Gapiński
Szymański nie jest jedynym Polakiem piastującym funkcję w tej federacji. Od lipca wiceprezydentem FIM Europe jest Michał Sikora.
Szymański, który na tym stanowisku zastąpi Franka Zieglera, będzie odpowiedzialny między innymi za rozgrywki Speedway European Championships, które do tej pory były dyskryminowane poprzez wprowadzanie niekorzystnych przepisów, ograniczających starty w SEC zawodników ze światowej czołówki.
Informacja o wyborze Piotra Szymańskiego ma zostać oficjalnie potwierdzona w najbliższych dniach.
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (82):
-
Grzesiek Tarnów Zgłoś komentarz
a niech sp..... Juz czuje ze koniec jego bliski w GKSZ , wiec przylizal w FIM-ie, bezrobotny nie bedzie. Kukielka... -
Arras74 Zgłoś komentarz
Qrwa kolejna swinia przy korycie... -
gregor1268 Zgłoś komentarz
dupie. Liczy się tylko ciepła posadka dla siebie. Jak taki zadupas FIM-u może rano patrzyć w lustro?? No, ale przykład idzie z góry. -
Adrian Szczawiński Zgłoś komentarz
fim ku upadłości -
BDG Zgłoś komentarz
dadza mu kilka euro. jego wypowiedzi w tv tez byly raczej zalosne niz rzeczowe... -
ROTTI CKM Zgłoś komentarz
szloda ze przy tym artykule nie zrobili ankiety dla forumowiczow np. czy Szymanski zaslozyl sobie na to stanowisko czy nie !!!!! Ciekawe ile bylo by glosow na tak ?!?!?! -
kotołak Zgłoś komentarz
bubel.Więc winny.Łapy precz od żużla. -
Kashar Zgłoś komentarz
Oby z polskiego żużla się usunął!!! Prosi prosty kibic żużla... -
eddy Zgłoś komentarz
Nikus Dyzma ...polskiego zuzla , w gumofilcach trafia na salony swiatowe. Komedia trwa dalej!!!! -
Twój Pan Zgłoś komentarz
Wygląda mi to na cwany plan FIMu -
zks tauronek Zgłoś komentarz
podwórka, przyczyni się do jeszcze szybszego rozwoju światowego żużla. -
dragosani Zgłoś komentarz
Co zrobi Szymański na nowym stanowisku? Ja myślę, że flaszkę. Albo i dwie. -
Dab rozwadowski Zgłoś komentarz
ciekawe czy FIM wie wszystko o krolu systemow argentynskich, szymanski koncz wasc